Larry, kroť se / Curb Your Enthusiasm

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Larry, kroť se / Curb Your Enthusiasm

Příspěvekod bloom » 04 srp 2009 16:06

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zdeněk Mahdal - Larry David (Larry David), Ljuba Krbová - Cheryl Hines (Cheryl Davidová), Jiří Knot - Jeff Garlin (Jeff Greene), Dagmar Čárová - Susie Essman (Susie Greenová), Pavel Vondra - Richard Lewis (Richard Lewis), Pavel Šrom - Bob Einstein (Marty Funkhouser), Petr Rychlý - J.B. Smoove (Leon Black), Miroslav Saic (titulky) a další

Překlad: Jiří Štefl, Petr Miklica
Zvuk: Michal Beringer
Producke: Jana Trefná
Dialogy a režie: Miroslav Saic
Vyrobila Společnost SDI Sun Studio pro HBO v roce 2008
bloom

Re: Larry, kroť se / Curb Your Enthusiasm

Příspěvekod draky » 04 srp 2009 16:55

Tak to by měl vážně zajímalo, jak tenhle dabing dopadnul. Seriál je v originále výbornej, na překlad i herecký výkony hodně náročnej...
draky

Re: Larry, kroť se / Curb Your Enthusiasm

Příspěvekod bloom » 04 srp 2009 17:36

Musím říct, že ten dabing nedopadl vůbec špatně, aspoň já si už zvyknul, i když ze začátku mi to tedy trvalo (Jiří Knot dabuje o 13 mladšího herce, kdežto Zdeněk Mahdal o 13 let staršího). Ljuba Krbová mi tam sedne bez jakýchkoli problémů. Seriál jsem v originále neviděl, takže netuším, jaké slovní hříčky mohly zůstat skryty a jak říkám, na Zdeňka Mahdala jsem si tu docela už zvykl, i když třeba Václav Postránecký by možná byl lepší (ale ten by se nezaplatil ;) :) ).
Jinak Miroslav Saic vždy na konci epizody přečte snad víc dabérů, než kolik herců se v jednom díle vyskytlo. :)
bloom

Zpět na Seriály