Čarodějky / Charmed

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Čarodějky / Charmed

Příspěvekod Jirka007 » 13 črc 2008 19:03

Obrázek
Info: ČSFD | IMDB | FDB

1. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Barbora Munzarová - Shannen Doherty (Prue Halliwellová), Kateřina Lojdová - Alyssa Milano (Phoebe Halliwellová), Tereza Chudobová - Holly Marie Combs (Piper Halliwellová), Otakar Brousek ml. - Ted King (Andy Trudeau), Jan Vondráček - Dorian Gregory (Darryl Morris), Petr Gelnar - Brian Krause (Leo Wyatt), Hana Talpová - Jennifer Rhodes (Penny Halliwellová), Jaroslava Brousková - Cristine Rose (Claire Pryceová), Kateřina Seidlová + Regina Řandová (hlas 1x13) - Finola Hughes (Patty Halliwellová) Jaromír Meduna - Anthony John Denison (Victor Benett)

Démoni, jiné bytosti a epizodní role: David Matásek - Matthew Ashford (Roger), David Vejražka - Eric Scott Woods (Jeremy Burns), Pavel Vondra - Matt Schulze, Nick Kokotakis (Whitaker Berman, Greg), Jiří Schwarz - Billy Drago (Barbas), Regina Řandová - Stacy Haiduk (Strážkyně vázy), Stanislava Jachnická - Mariah O'Brien, Jocelyn Seagrave (Cynda, Inspektorka Ashley Fallonová / Wendigo), Antonín Navrátil - Alex McArthur, Andrew Jackson (Gabriel Statler, Nicholas), Helena Brabcová - Shannon Sturges (Helen Statlerová), Michal Pavlata - Carlos Gómez (Inspektor Rodriguez), Martin Stránský - Neil Roberts (Rex Buckland), Marcela Kyselová - Leigh Allyn Baker (Hannah Websterová), Luděk Čtvrtlík - Michael Philip (Stefan / Javna), Jakub Saic - Markus Flanagan, Richard Cody (Marshall, Danny), Petr Burian - Eric Matheny, Will Stewart, Todd Cattell, David Kriegel (Fritz, Harry, Elliot Spencer, Paul), Jakub Wehrenberg - John Cho (Mark Chao), Zdeněk Podhůrský - Randelle Grenachia (Frankie), Marcela Nohýnková - Elizabeth Sung, Barbara Stock (Paní Chao, Grace Spencerová), Jaroslava Brousková - Patricia Harty (Paní Correyová), Miroslav Táborský - William Francis McGuire, Jeffrey Hutchinson (Nick Correy, otec Trask), Sylvia Reinerová, Martin Kolár - Robert Gossett (Pan Franklin), Zdeněk Mahdal - Jeff Kober (Jackson Ward), Zuzana Skalická - Brenda Bakke (Sběratelka duší), Bohumil Švarc - David Carradine (Tempus), Klára Jandová - Christie Lynn Smith (Allison Michaelsová), Saša Rašilov - Victor Browne (Clay), Ljuba Krbová - Nancy Moonves (profesorka Beth Whittlesey), Jiří Dvořák - Shawn Christian (Josh), Filip Jančík - Michael Weatherly (Brendan Rowe), Petr Štěpánek - Scott Plank (Eric Lohman), Marcela Teichmanová - Wendy Benson - Landes (Joanne Herzová) a další

Překlad: Matouš Lázňovský
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Ivana Prejdová, Miroslav Witvar
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Cet 21, spol. s.r.o., vyrobila Česká produkční 2000, a.s.

2. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: René Slováčková - Shannen Doherty (Prue Halliwellová), Kateřina Lojdová - Alyssa Milano (Phoebe Halliwellová), Tereza Chudobová - Holly Marie Combs (Piper Halliwellová), Jiří Schwarz - Dorian Gregory (Darryl Morris), Marek Libert - Brian Krause (Leo Wyatt), Svatopluk Schuller - Greg Vaughan (Dan Gordon), Pavel Vondra - Lochlyn Munro (Jack Sheridan), Jana Hermachová - Jennifer Rhodes (Penny Halliwellová), ? - Finola Hughes (Patty Halliwellová), Anna Suchánková - Karis Paige Bryant (Jenny)

Démoni, jiné bytosti a epizodní role: Kateřina Petrová - Holly Fields, Heidi Mark, Brigid Brannagh, Hynden Walch, Leslie Lauten, Rebekah Carlton (Jane Franklinová, Darla / Sukuba, Tuatha, Marcie Steadwellová, Sally Mae, Charlene), Filip Švarc - Tyler Christopher (Anton), Vladimír Kudla - Billy Drago, Scott Jaeck (Barbas, Sam Wilder), Jana Hermachová - Cindy Lu, Olivia Summers (Recepční, Krvavá Mary), Radovan Vaculík - Damian Perkins, Chris Payne Gilbert, Cleavant Derricks (Joe, Billy, Cleavant Wilson), Petr Gelnar - Paul Kersey, Antonio Sabato Jr. (Malcolm, Bane Jessup [2x15]), Eva Miláčková - Stephanie Beacham (Martha van Lewen), Jiří Ployhar - Antonio Sabato Jr., Michael Reilly Burke (Bane Jessup [2x09], Cupid) a další

Překlad: Renata Mlíkovská
Zvuk: Petr Kořínek
Produkce: Lea Suchánková a Jana Prášilová
Dialogy a režie: Jitka Kučerová
Ve studiu Můstek vyrobila TV produkce s.r.o. pro FTV Premiéra s.r.o., televize Prima v roce 2001 a 2002

3. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: René Slováčková - Shannen Doherty (Prue Halliwellová), Kateřina Lojdová - Alyssa Milano (Phoebe Halliwellová), Tereza Chudobová - Holly Marie Combs (Piper Halliwellová), Jiří Schwarz - Dorian Gregory (Darryl Morris), Marek Libert - Brian Krause (Leo Wyatt), Ladislav Cigánek - Julian McMahon (Cole Turner), Eva Miláčková - Jennifer Rhodes (Penny Halliwellová), Radana Herrmannová - Finola Hughes (Patty Halliwellová), Marcel Vašinka - James Read (Victor Benett)

Démoni, jiné bytosti a epizodní role: Kateřina Petrová - Rachel Luttrel, Clare Carey, Elisabeth Harnois (Jenna, Eva, Brooke), Eva Miláčková - Judy Geeson (Ruth Cobbová), Zuzana Schulzová - Audrey Wasilewski (Natalie), Filip Čáp - Michael Dietz (Christopher), Pavel Vondra - Matt Malloy (Dr.Griffiths) + Gregory Scott Cummins (Vornac), Anna Suchánková - Marianna Elliott (Alice Hicksová), Jiří Hromada - Simon Templeman (Anděl smrti), Ladislav Županič - Ian Buchanan (Raynor) a další

Překlad: Ivo Kubeš
Produkce: Lea Suchánková, Jana Prášilová
Dialogy: Elvíra Němečková
Dialogy a režie: Jitka Vacková / Marta Ballingová [3x22]
Vyrobeno: 2004

4. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Hana Ševčíková - Rose McGowan (Paige Matthewsová), Kateřina Lojdová - Alyssa Milano (Phoebe Halliwellová), Jitka Moučková - Holly Marie Combs (Piper Halliwellová), Jiří Schwarz - Dorian Gregory (Darryl Morris), Marek Libert - Brian Krause (Leo Wyatt), Ladislav Cigánek - Julian McMahon (Cole Turner), Eva Miláčková - Jennifer Rhodes (Penny Halliwellová), Radana Herrmannová - Finola Hughes (Patty Halliwellová), Marcel Vašinka - James Read (Victor Benett), Jana Drbohlavová - Rebecca Balding (Elise Rothmanová)

Démoni, jiné bytosti a epizodní role: Pavel Vondra - David Reivers, Richard McGregor (Bob Cowan, Treat Taylor), Michaela Kuklová - Debbi Morgan, Jeanne Chinn, Bethany Joy Galeotti (Věštkyně, Anling, Lady Julia), Alfred Strejček - Robert Englund (Gammill), Petr Gelnar - Reynaldo Rosales, Charlie Weber, Daniel Dae Kim (Finn, Princ, Yenlo), Regina Řandová - Samantha Shelton (Selena), Daniel Margolius - Jordan Bridges, Jesse Woodrow (Shane, Glen Bellard) a další

Překlad: Ivo Kubeš
Dialogy: Marcel Vašinka
Režie: Marta Ballingová
České znění ve studiu Můstek vyrobila TV produkce a. s. pro FTV Premiéra s. r. o. Prima TV v roce 2004

5. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Hana Ševčíková - Rose McGowan (Paige Matthewsová), Tereza Chudobová - Alyssa Milano (Phoebe Halliwellová), Jitka Moučková - Holly Marie Combs (Piper Halliwellová), Jiří Schwarz - Dorian Gregory (Darryl Morris), Marek Libert - Brian Krause (Leo Wyatt), Ladislav Cigánek - Julian McMahon (Cole Turner), Jana Hermachová - Jennifer Rhodes (Penny Halliwellová), ? - Finola Hughes (Patty Halliwellová), Marcel Vašinka - James Read (Victor Benett), Jana Drbohlavová - Rebecca Balding (Elise Rothmanová), Ivo Novák - Eric Dane (Jason Dean), Filip Jančík - Drew Fuller (Chris Halliwel)

Démoni, jiné bytosti a epizodní role: Ladislav Županič - Billy Drago, Scott Jaeck (Barbas, Sam Wilder), Kateřina Petrová - Jaime Pressly (Mylie), Daniela Bartáková - Diane Salinger (Mořibaba), Pavel Vondra - David Reivers (Bob Cowan), Svatopluk Schuller - Dan Gauthier (Craig Wilson), Michaela Kuklová - Emmanuelle Vaugier, Melinda Clarke (Dr. Ava Nicolaevová, Siréna), Jana Hermachová - Lorna Raver (Madame Theresa), Zuzana Schulzová - Shareen Mitchell (Lydia), Hana Czivišová - Rachelle Lefevre (Olivia Callawayová)a další

Překlad: Zbyněk Ryba
Dialogy a režie: Marta Ballingová
České znění ve studiu Můstek vyrobila TV produkce a. s. pro FTV Premiéra s. r. o. Prima TV v roce 2004

6. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Hana Ševčíková - Rose McGowan (Paige Matthewsová), Tereza Chudobová - Alyssa Milano (Phoebe Halliwellová), Jitka Moučková - Holly Marie Combs (Piper Halliwellová), Jiří Schwarz - Dorian Gregory (Darryl Morris), Marek Libert - Brian Krause (Leo Wyatt), Ladislav Cigánek - Julian McMahon (Cole Turner), Jana Hermachová - Jennifer Rhodes (Penny Halliwellová), ? - Finola Hughes (Patty Halliwellová), Marcel Vašinka - James Read (Victor Benett), Jana Drbohlavová - Rebecca Balding (Elise Rothmanová), Ivo Novák - Eric Dane (Jason Dean), Filip Jančík - Drew Fuller (Chris Halliwel), Martin Stránský - Balthazar Getty (Richard Montana)

Démoni, jiné bytosti a epizodní role: Petra Hanžlíková - Melissa George (Freya), Jan Šťastný - Gildart Jackson (Gideon), Ladislav Županič - Billy Drago (Barbas), Kateřina Petrová - Marisol Nichols, Kam Heskin, Elena Finney, Saba Homayoon (Bianca, Robin, Enola, Jinny), Regina Řandová - Rebecca McFarland, Kara Zediker, Sarah Rafferty, Lesli Margherita, Kate Everard, Danielle Aubry (Lynn, Penny Halliwellová, Carol, Ramona Shawová, Lesní Nymfa, Stará víla), Pavel Vondra - Jake Busey (Nigel), Radek Hoppe - Adam Hendershott (Slick), Jan Maxián - Dean Shelton (Zachery), Ivana Měřičková - Claire Rankin (Paula Marksová), Radovan Vaculík - Christopher Neiman, Derrick McMillon, Jeffrey Pierce (Sigmund, Doktor na pohotovosti, Todd Marks), Daniel Margolius - Mitchah Williams (Quentin), Václav Rašilov - Anthony Woods, Hamilton von Watts, Nathaniel Lamar (Herman, Dennis, Jeremy), Hana Czivišová - Cate Cohen (pomocnice v magické škole), Anna Suchánková - Linda Tran (Sara), Ivan Jiřík, Jiří Hromada - Lou Beatty Jr., Matthew McGrory (Clarence, Obr), Svatopluk Schuller - Rodney Rowland (Rick Gittridge), Eva Miláčková - Mary-Pat Green (Slečna Hickocková), Martin Stránský - Scott Adsit (Lesní Nymfa - muž), Ludvík Král - David Joseph Steinberg (Riley), Zuzana Schulzová - Betsy Randle, Jodi Lyn O'Keefe (Paní Winterbourneová, Pavoučí démonka) a další

Překlad: Zuzana Hanžmusová, Zdeněk Ryba
Dialogy: Jana Stejskalová
Režie: Marta Ballingová
České znění ve studiu Můstek vyrobila TV produkce a. s. pro FTV Prima s. r. o. v roce 2004

7. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Hana Ševčíková - Rose McGowan (Paige Matthewsová), Tereza Chudobová - Alyssa Milano (Phoebe Halliwellová), Jitka Moučková - Holly Marie Combs (Piper Halliwellová), Jiří Schwarz - Dorian Gregory (Darryl Morris), Marek Libert - Brian Krause (Leo Wyatt), Lumír Olšovský - Kerr Smith (Kyle Brody), Hana Talpová - Jennifer Rhodes (Penny Halliwellová), Lucie Kožinová - Finola Hughes (Patty Halliwellová) + Rebecca Balding (Elise Rothmanová), Pavel Šrom - James Read (Victor Benett),

Démoni, jiné bytosti a epizodní role: Ladislav Županič - Billy Drago (Barbas), Libor Hruška - Julian McMahon (Cole Turner), Bohdan Tůma - Billy Zane (Drake De'mon), Michal Jagelka - Nick Lachey (Leslie St. Claire), Jan Šťastný - Oded Fehr (Zankou), Lucie Juřičková - Jenya Lano, Ann Cusack, Charisma Carpenter, Jessica Steen (Inspektor Sheridanová, slečna Donovanová, Věštkyně - 7x03, Ruth Brodyová), Jana Páleníčková - Charisma Carpenter (Věštkyně - 7x05, 7x10), Martin Zahálka, Pavel Vondra a další

Překlad: Tomáš Studený
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Pavla Draxlerová a Martin Kot
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
České znění ve studiu Barrandov v roce 2007 vyrobila Cet 21, spol. s. r. o.

8. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Hana Ševčíková - Rose McGowan (Paige Matthewsová), Tereza Chudobová - Alyssa Milano (Phoebe Halliwellová), Jitka Moučková - Holly Marie Combs (Piper Halliwellová), Anna Remková - Kaley Cuoco (Billie Jenkinsová), Dana Morávková - Marnette Patterson (Christy Jenkinsová), Marek Libert - Brian Krause (Leo Wyatt), Martin Písařík - Jason Lewis (Dex Lawson), Martin Zahálka - Ivan Sergei (Henry Mitchell + titulky), Martin Stránský - Victor Webster (Cupid - Coop), Hana Talpová - Jennifer Rhodes (Penny Halliwellová), Lucie Kožinová - Finola Hughes (Patty Halliwellová) + Rebecca Balding (Elise Rothmanová), Pavel Šrom - James Read (Victor Benett), Daniel Tůma - Drew Fuller (Chris Halliwell)

Démoni, jiné bytosti a epizodní role: Daniel Tůma - Julian McMahon (Cole Turner), Tomáš Juřička - Brandon Quinn (agent Murphy), Jan Šťastný - Simon Templeman (Anděl smrti), Hana Talpová - Ellen Geer (stará Piper), Petr Gelnar, Zdeněk Hruška - Anthony Cistaro (Dumain), Daniel Margolius - Wes Ramsey (Wyatt Halliwell), ? - Drew Fuller (Chris Halliwell), Bedřich Šetena - Leland Crooke (Candor - člen triády) a další

Překlad: Ivan Němeček
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Pavla Draxlerová a Martin Kot
Dialogy: Jan Ekl
Režie: Petr Pospíchal
České znění ve studiu Barrandov v roce 2007 vyrobila Cet 21, spol. s. r. o.
Jirka007

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvekod ReDabér » 22 črc 2008 11:22

Dana ve 2. sérii daboval Svatopluk Schuller.
Pamatuji si, že v 7. sérii se objevila v jednom díle postava Chrise v Leových snech/přeludech, ale daboval ji někdo jiný, ne Filip Jančík.
ReDabér

Příspěvekod chovanecm » 17 úno 2009 16:36

Neznáte důvod, proč Terezu Chudobovou nahradila Jitka Moučková? Nejspíš ty série, kde už je Paige, byly dabovány později.
chovanecm
Neaktivní admin

Příspěvekod Joe Black » 17 úno 2009 18:16

Pokud se nepletu, odešla na mateřskou dovolenou a když se vrátila, začala dabovat Phoebe (od 5. série). Tohle je seriál, kde mě při sledování ty šarády s dabingem nevadí. Přijde mi to přirozené. Já bych preferoval kombinaci čtyř hrdinek takto: Munzarová - Lojdová - Chudobová - Ševčíková. Ale ty výměny mi nevadí, dokonce se mi i líbí...
Joe Black

Příspěvekod chovanecm » 17 úno 2009 19:58

Toho jsem si ani nevšiml, že pak začala dabovat Pheobe. U Čarodějek mi to nevadí, to není můj "oblíbený seriál". Ale je to zvláštní.
chovanecm
Neaktivní admin

Příspěvekod Džejňulka » 24 bře 2009 22:43

K těm změnám v obsazení : U Piper mi změna přišla přirozená,nevadí mi ani Tereza Chudobová, ani Jitka Moučková, prostě mi přišlo, že je Piper starší, a tak i její hlas je jiný. U Phoebe taky nemám problém, Tereza Chudobová vnesla do Phoebe trochu ztřeštěnosti a to se mi líbilo. Jedině změna u Prue z Barbory Munzarové na René Slováčkovou mi připadala hrozná. Už když jsem seriál viděla poprvé (když jsem ještě nehádala dabing), už tenkrát jsem změnu poznala hned a byla mi děsně nepříjemná, byla jsem naštvaná a dlouho jsem si musela zvykat. I dnes, když se dívám na reprízu tohoto seriálu, stále mi tam René Slováčková nesedí.
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Joe Black » 24 bře 2009 23:25

Máš pravdu. Všechny změny byly docela přirozené - nevadily. Ale René Slováčková byla opravdu docela drastickou změnou. Já bych preferoval stále Barboru Munzarovou, která byla výborná, i když časem jsem si na René Slováčkovou zvykl. Ale měla takový uječený hlas narozdíl o Barbory Munzarové...
Joe Black

Příspěvekod Džejňulka » 25 bře 2009 20:50

Přesně můj názor :D
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod danpiper » 19 kvě 2009 15:58

Čarodějky jsou také mým oblíbeným seriálem, ale ty šarády s dabingwem mě pořád dědí - moje nej jsou:
Prue - Barbora Munzarová - je úchvatná, Shannen Doherty má velmi podobný hlas i herecký projev
Piper - Tereza Chudobová - mě se líbila moc, ale spíš proto, že mi přišla správně smolařská a zmatkařská - Jitku Moučkovou pak asi zvolili proto, že Holly Marie Combs( herečka Piper) má přece jenom hrubší hlas, Jitka pak též. Ale přece jenom.....
Phoebe- Tereza Chudobová byla stejně skvělá jako Kačka Lojdová - přitom byly obě jiné, ale bombové
Paige- Hana Ševčíková - Nejlépe předabovaná Rose McGowan, která má v těch českých dabérkách opravdu zmatek ( Vřískot - S. Jachnická, Planeta Terror - L. Benešová, Auto Zabiják - Jitka Ježková atd. ) přitom je Hanča podle mého názoru nejlépe zvolená na Rose.....
danpiper

Příspěvekod Joe Black » 19 kvě 2009 19:31

Danpiper: Naprosto s tebou souhlasím. Phoebe měla obě dvě dabérky jiné a přesto výborné, akorát musím říct to stejné i u Piper. I když oceňuji Terezu Chudobovou, jak dokázala dabingově obě dvě rozlišit. Ale T. Ch. uměla asi lépe tu "ironickou" Piper. ;-)
Joe Black

Další

Zpět na Seriály