Čarodějky / Charmed

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Michaela2 »

pokud jde o dabing vedlejších postav, tak 1.řada je dokonalá, v těch dalších řadách v každém díle neustále stejní dabéři jsou otravní a hlavně Hromada nebo kdo to je na mladých chlapech :roll:
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1004
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Jirka007 »

dohledl jsem čarodějky uplně poprve a s dabingem jsem byl spokojeny + udělal jsem v tematu par uprav a doplnil jsem nějake postavy, časem ještě nějake přidam

Prue - tady mi seděla lepe René Slováčková, ktera mi zněla lip, ne že by Bara Munzarová byla špatna ale s René Slováčkovou mi Prue seděla vic

Piper - tady mi seděla lepe Jitka Moučková, na kterou jsem si po Tereze Chudobové zvykl docela rychle protože to nebyla taka změna jen s Terezou Chudobovou to znělo trochu jinak ale Jitka Moučková to zvladla a během par epizod jsem si zvykl

Phoebe - tady jednoznačně Kateřina Lojdová škoda že nezustala dokonce, Tereza Chudobová nebyla špatna ale Kateřina Lojdová je na ni holt podle mě lepši

Paige - tak Hana Ševčíková byla uplně skvěla, ktere se naštěsti daberka nevyměnila a byla na Paige uplně dokonala

pak se mi libil Ladislav Cigánek na Coleovi, ktery byl spolu s Markem Libertem nejlepši obsazeni jen škoda že v dalšich seriich když se Cole vyskytnul parkrat že ho daboval někdo, co se tyče Daryla tak tam na mě pusobili Jan Vondráček a Jiří Schwarz stejně

co se tyče Penny tam mi seděla nejvic Hana Talpová, a co se tyče Patty tam mi seděla Kateřina Seidlová a pak Lucie Kožinová

co se tyče Victora tam mi seděl vic Marcel Vašinka, ale Pavel Šrom moc nezaostaval

a ji ostatni postavy, ktere se vyskytly napřič serii byly dobře obsazene

překlad byl dobry i vtipy a hlašky hlavně ty od Piper byly skvěle

Off Topic: moje oblibenkyně je Piper a libi se mi všechny sestry kromě Prue, ta mi nepřipada moc hezka, ostatni jsou pěkne až moc, a muj oblibeny demon je Barbas

škoda že už serial nebude pokračovat, stal se mym oblibenym serialem, nebylo to davno co naznačili že serial muže pokračovat ale zatim se nic nepohlo
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Džejňulka »

vítej mezi fanoušky Čarodějek :D S tím, co jsi napsal, souhlasim, snad akorát Prue se mi asi líbila skoro stejně od obou dabérek
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Joe Black »

Já zrovna začal znovu od první série komplet všechno tak jsem ve svém živlu. Jen krátce se zatím vyjádřím k zmíněné debatě - k Prue se asi povahově víc hodí René, ale hlasově jsem měl mnohem radši Báru Munzarovou. U Piper možná Terezu Chudobovou a Phoebe jasně Katka Lojdová. Ale i druhé varianty byly dobré a nerušilo to. Zajímalo by mě, jak Tereza Chudobová vnímala seriál po pauze a jestli nebyla "zmatená" že po roční pauze se vrátila, ale k jiné sestře. Ta absence Katky Lojdové mě dost mrzela. Jinak co tu nepadlo, tak zmíním, že mi dost chybí po první sérii Andy, měl jsem jeho postavu rád a Otakar Brousek ml. byl na něj perfektní... Jo a taky měla první série asi jasně nejlepší obsazení vedlejších rolí, kde se lidé opakovali minimálně. To už se pak až do 8.série neopakovalo v takové míře, bohužel...
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Džejňulka »

Jo, Andy byl fajn, pan Brousek se k němu skvěle hodil. :) Je škoda, že se v seriálu postava nezdržela déle, ale aspoň Prue třeba v tom nebi pak nebyla tak sama, když tam už na ni čekal :D
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Michaela2 »

jaj, takovej cynismus :o :D
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Joe Black »

Stane se... ale Čarodějky jsou fakt super seriál co si pustit třeba k balení vánočních dárků nebo vánočnímu úklidu :)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Džejňulka »

no, hlavně si nemyslete, že jsem to spojovala s tím, co se v současnosti děje s Shannen Doherty, protože já mluvila o postavě, ne o herečce
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Joe Black »

Taky na ní myslím, když na to koukám. Určitě spolu s Brendou z BH90210 její neznámější a asi nevýznamnější role... alespoň podle mě. :) A ne-li nejlepší... Už jsem u druhé série...
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1004
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Jirka007 »

tak topic jsem aktualizoval od 1. série až na konec 8. série, samozřejmě že chybí ještě několik postav ale tohle jsem dal dohromady, kdyby někdo přišel na další postavy at mi pošle vypis do SZ

co se tyče hodnocení dabingu a serialu to jsem zminoval pár příspěvku dál

na maraton Čarodějek se asi vrhnu zase příští rok, čarodějky jednou za rok :D
Odpovědět

Zpět na „Seriály“