Volání mrtvých / Tru Calling

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Volání mrtvých / Tru Calling

Příspěvek od Joe Black »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. SÉRIE
V českém znění: Zuzana Ščerbová - Eliza Dushku (Tru Daviesová), Jiří Valůšek - Shawn Reaves (Harrison Davies), Bohdan Tůma - Jason Priestley (Jack Harper), Ladislav Běhůnek - Zach Galifianakis (Davis), Klára Sochorová - A.J. Cook (Lindsay Walkerová), Ivana Milbachová, Jan Kolařík, Martin Sláma, Marika Procházková, Eva Novotná, Tomáš Sagher, Vilém Čapek, Pavel Vacek, David Kaloč, Zdeněk Junák, Petr Dočkal, Pavel Riedl, Bára Jelenová, Jaroslav Matějka, Ondřej Novák a další

Zvuk: Michal Zatloukal (1x01-1x06), Patrik Zelenský (1x07)
Produkce: Anna Friedmannová, Jaroslav Richtr
Překlad: Dana Krejčová (1x01-1x04), Šárka Bartesová (1x05-1x06)
Dialogy: Jan Fiala (1x01-1x04), Jan Čisárik (1x05, 1x07), Lubomíra Sonková (1x06)
Režie: Jiří Kubík
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve studiu Brněnské soukromé televize 2008

2. SÉRIE
V českém znění: [obsazeni]:Zuzana Ščerbová - :Eliza Dushku (Tru Daviesová), :Jiří Valůšek - :Shawn Reaves (Harrison Davies), :Bohdan Tůma - :Jason Priestley (Jack Harper), :Ladislav Běhůnek - :Zach Galifianakis (Davis), :Antonie Talacková, :Tereza Grygarová, :Vladimír Krátký, :Erika Kubálková, :Pavel Vacek, :Josef Jurásek, :Sandra Riedlová, a další.[/obsazeni]

Zvuk: Patrik Zelenský
Produkce: Anna Friedmannová, Jaroslav Richtr
Překlad: Hana Kriaková (2x01), Petra Matějková (2x02, 2x03), Šárka Bartesová (2x04-2x06)
Dialogy: Jan Fiala (2x01-2x03), Jan Čisárik (2x04), Rostislav Landsman (2x05), Petr Stodola (2x06)
Režie: Jiří Kubík
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve studiu Brněnské soukromé televize 2008
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání mrtvých / Tru Calling

Příspěvek od Markus »

No díky alespoň za toho Bohdana Tůmu. :) Jen škoda, že toto "vypůjčení" pražského herce nevyšlo i u Davida Boreanaze a Jamese Marsterse v Angelovi. A když už jsem u Elizy Dushku, tak u Dollhouse je zase ten problém, že se tam vyskytuje x herců z Angela. Třeba ve druhé sérii si zahraje Alexis Denisof a toho už si bez Aleše Zbořila skoro představit nedokážu. Ale holt budu muset, co se dá dělat... :)
Obrázek
Vojt@
Příspěvky: 140
Registrován: 02 dub 2008 16:28
Bydliště: Čejkovice - (okr. Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání mrtvých / Tru Calling

Příspěvek od Vojt@ »

To je fakt, Zbořil mi k Alexisovu projevu sedí jak prdel na hrnec - to je škoda, že Dollhouse nejspíš skončí v Praze, ale nadruhou stranu u Elizy jsme se shodli, že Ščebrovou na Echo nebrat a na Amy Acker už by taky hlas Fred z Angela neseděl. Třeba se najdou lepší alternativy na tyto herce.. :)

Abych nebyl úplně off topic, tak Klára Sochorová by mě na A. J. Cook nenapadla, ale jsem na tuto kombinaci zvědavý :)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání mrtvých / Tru Calling

Příspěvek od Markus »

Tak po Angelovi poběží tento seriál...
Obrázek
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 882
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Volání mrtvých / Tru Calling

Příspěvek od Slipio »

Mě se ten dabing líbil. I Ščerbová byla dobrá.Takže doufám, že si ji nadabuje i v Dollhouse. Podle mě dobře vybraní dabéři . Jinak tam byli slyšet i Ivana Milbachová, Jan Kolařík, Martin Sláma.Viděl jsem to slovensky a ten náš se líbí víc. Dobrý, čekal jsem horší ;)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání mrtvých / Tru Calling

Příspěvek od Markus »

Good for you, Slipio. :) Já si furt stojím za tím, že se na ní víc hodí Milbachová, než to pískle, ale to je asi tak jediné, co mohu udělat. A opět mě mrzí, že tam dabuje její spjatá dabérka a někoho úplně jiného. Ale už s těmi debatami nad Elizou skončím, stejně to nikam nepovede...
Obrázek
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 882
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Volání mrtvých / Tru Calling

Příspěvek od Slipio »

Markus píše: než to pískle...
Chápu, že by jsi chtěl Milbachovou. Ale Eliza tady má 23 let, takže je taky pískle oproti paní Milbachové, vždyť má 42 let. Ale chápu tě....
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Volání mrtvých / Tru Calling

Příspěvek od danpiper »

Vojt@ píše:Například v Angelovi taky Milbachová dabovala a herečka tehdy neměla ani 30 :!: :!: a připadalo mi to taky jako vhodná kombinace. Jsem plně za Markusem. Milbachová se na Elizu hodí nejvíc a hodila se i před lety v Buffy, když Elize nebylo ani 20. Řekl bych, že pokud nemá dabérka vyloženě hlas "postarší ženy" tak může dabovat i dvacítky, stejně je to i mužů.
Ještě jsem dabovanou Tru Calling neviděl, možná by mi Ščebrová tak nevadila, protože Eliza hraje naivní studentku, ale v Dollhouse by se musela sakra snažit aby uhrála více póz a různé osobnosti. Např. ženu ve středních letech bych ji asi vůbec nevěřil.
Tak já jsem už taky pár dílů viděl. Zuzana v Elize nevyděsí, ale ani nepřekvapí. Je to pořád takové monotonní. Taky si stojím za paní Milbachovou, v této kombinaci na věku vůbec nezáleží.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání mrtvých / Tru Calling

Příspěvek od ReDabér »

Viděl jsem jeden díl seriálu a I. Milbachová by se na Elizu vůbec nehodila. V Dollhouse možná, ale tady IMHO rozhodně ne. Hlas paní Milbachové je hlasem čtyřnásobné matky Lynette Scavo, ale né mladé Tru Davies, která se chystá na medinu.
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání mrtvých / Tru Calling

Příspěvek od Furiant »

Dabéři ze třetího dílu: :Marika Procházková, :Eva Novotná, :Tomáš Sagher.

České znění připravili:
Zvuk: Michal Zatloukal
Produkce: Anna Friedmannová, Jaroslav Richtr
Překlad: Dana Krejčová
Dialogy: Jan Fiala
Režie: Jiří Kubík
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve studiu Brněnské soukromé televize 2008
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Odpovědět

Zpět na „Seriály“