Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Yu-Gi-Oh! / Yū Gi Ō: Duel Monsters

Příspěvekod maty93 » 02 zář 2017 09:04

Oficiálně potvrzeno, že má TUTY momentálně koupených všech 224 epizod.
https://ygorganization.com/4k-media-signs-yu-gi-oh-broadcast-deals-czech-republic-slovakia-tuty-chile-etc-tv/
maty93

Příspěvekod Petr Novak » 05 zář 2017 13:26

Ovšem stylem, jakým to vysílají, potrvá pět let, než se dopracují konce :lol:

Každopádně, po té, co jsem ho teď několik sérií poslouchal v Rexovi, bych si na 95% vsadil na to, že ten, kdo teď mluví Kaibu je Ondřej Kavan. Necháván tomu pětiprocentní pochybnost, protože je samozřejmě možné, že se mýlím, ale ten hlas mi přijde téměř stejný.
Petr Novak

Příspěvekod maty93 » 30 zář 2017 21:44

Tak se TUTY dopracovalo k další várce (díly 31+) a s ní opět přišlo několik změn. Na konci znělky teď čtou název epizody. Do obsazení se vrátil Radek Hoppe, ale tentokrát jako Pegasův asistent, což ve chvíli, kdy není v záběru, úžasně mate. Kromě toho je podle všeho zpátky i Bohdan Tůma a pokud jsem se nepřeslechl, opět došlo k přeobsazení Mai.
A v neposlední řadě nasadili do vysílání verzi s ořezem obrazu 16:9, čímž vesele usekávají čísla v tabulkách se životy a útokem, prostě krása.
maty93

Příspěvekod Petr Novak » 30 zář 2017 22:56

Existuje ořezaná japonská verze, ale neslyšel jsem o tom, že by existovala ořezaná verze od 4Kids (resp. 4K Media). Předpokládám tedy, že to je přímo dílo Tuty. Ostatně, už jsem u nich podobné ořezy viděl minimálně u dvou seriálu od Rainbow (Winx Club 4. série a nějaký seriál s drakem, na jehož jméno si teď nevzpomenu). Je to každopádně škoda, že to takto przní.
Petr Novak

Příspěvekod maty93 » 02 říj 2017 23:05

Tak dneska pro jistotu začali paralelně vysílat druhou řadu (tzn. díly 50-97 podle japonského číslování). A jsou v ní na konci uvedení tvůrci! :D
maty93

Předchozí

Zpět na Seriály