Rick a Morty / Rick and Morty

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od Camulator »

A hlavně dávaj šestej díl místo třetího... :roll:
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1698
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od Jack_6428 »

Čumím na to jak blázen. Bych čekal, že takovou základní věci si dokážou ohlídat. Prima Comedy Central ten seriál hrozně degraduje. Ne dabingem, ale svou ignorancí. Ten, kdo dělá na odbavení, by měl dostat padáka. Snad ten seriál u nás následně vyjde na DVD, kde to bude alespoň ve správném pořadí a bez střihu. Podpořil bych to. Kdyby to byl jinej díl, dejme ještě tomu. Ten šestej ale je pro zbytek seriálu docela zásadní. Vysílat po něm díly 3-5 bude při nejmenším divné. Štve mě, že ta stanice svoje seriály tak hrozně zbytečně ku**í.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od Tomasak »

Tak dneska aspoň potitulková scéna.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1698
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od Jack_6428 »

Poprvé useknuté titulky bez log.
Podruhé celé titulky včetně log ovšem bez potitulkové scény.
Potřetí celé titulky včetně potitulkové scény ovšem pro změnu bez log - a to ještě špatný díl.

To je opravdu nad jejich síly to jednou odvysílat celé? Začínají mě štvát. Tady můžete pást stížnosti:

https://www.facebook.com/comedycentralcz
E-mail: info@primacomedycentral.cz
Telefon: +420 222 191 508
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od Camulator »

Tak gratulace, Primo. Bratr, kterej se na R&M strašně těšil a ještě neumí moc dobře anglicky, to dneska v polovině dílu vypnul. Prý protože by to chtěl vidět ve správném pořadí. Vůbec bych se nedivil, kdyby takových lidí bylo víc. Není nad kvalitně odvedenou práci. ;)

Je to strašná škoda, protože jinak se mi ten dabing fakt docela líbí. A to je co říct, protože originál má už kultovní status.

EDIT: Myslím, že jsem přišel na to, proč včera dávali šestý díl. Z hlediska produkce byl totiž třetí, viz zde http://rickandmorty.wikia.com/wiki/List_of_episodes

V tom případě by následující vysílací pořadí bylo: 4, 5, 3, 10, 7, 8, 9, 11. :lol:
Animaniac
Příspěvky: 9
Registrován: 09 čer 2017 09:35

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od Animaniac »

Tady nejde ani tak o dabing jako právě o přístup ze strany PCC, ti mi už taky leží chvíli v žaludku z dalších důvodů, ale kvůli tomuhle je čeká spam. :)
Pokud se někdo chystá na spam, připište si tam prosím o změnu ranního vysílání, Spongebova,Pandu i Tučňáky mám rád, ale čeho je moc toho je příliš. Mohly by zase vysílat třeba staré cartoony z Nicku. Teoreticky k nim má přístup ,když oboje patří pod Viacom. Díky.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2610
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od KOMZA »

Tak pozor, vážení! Na Facebooku už se dokonce proti dabingu protestuje, respektive se protest chystá! :lol: :roll:

Přišlo by mi to ujeté, i kdyby byl dabing špatný, protože nikdo nikoho nenutí se dívat, ale takhle...

Ovšem je pravda, že způsob, jakým to vysílají, je fakt otřesný, což však už není problém tvůrců dabingu. Věřím tomu, že to české verzi celkově moc dobrou reklamu nedělá, ale problém odpůrců bude už v samotném základu, tedy to, že dabing vůbec vzniknul.

EDIT: Přemýšlím, jestli je celá akce jen recese, nebo je to myšleno vážně... Zakladatel události zmínil překlad, Google překladač, Primu, ale pak už jen mele něco o budoucnosti světa. Ani nevím, jestli se mám smát :-?

Za sebe ještě musím dodat, že se mi nakonec Vondra docela zalíbil a že Carda u mě fakt boduje!
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 02 říj 2017 00:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1698
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od Jack_6428 »

Myslím, že v případě těchto odpůrců bylo dost naivní se domnívat že český dabing nikdy nevznikne. Co čekali? Že se seriál dabingu vyhne? Dneska se už k nám dostane pomalu všechno. Jen to trvalo dlouho, protože nebylo kde vysílat. Zároveň je hloupé za chyby způsobené stanicí odsuzovat celý dabing, i když některým lidem to zřejmě těžko vysvětlit.

Dabing samotný u 6. dílu mi ale přišel OK. Alespoň na poslech. Přijde mi, že už se dabéři s těmi postavami tak nějak sžili. Překlad jsem nezkoumal, ale hlasově jsem měl radost.

Menší spoilery... Pokud další díl bude ten čtvrtý, jsem na něj spolu s 5., 8., 10. a 11. docela zvědav. Ve čtvrtým na ufony a jak si bude Rick na konci broukat melodii a jak vyjede po Mortym. V pátým na pana Meesekse. V osmým jak namluví kabelovku. V desátým jak zvládnou všechny ty Ricky. A v jedenáctým na všechny ty menší role, hlášky a zpěv.

Jinak jsem si v druhým díle všiml, že v tom letadle ječel jen Goldenfold a ostatní cestující už ne.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od DadiQ »

Trošku si to osvětlíme.. co vím (nezaručuji správnost infa), Prima propůjčuje Viacomu pro Comedy Central pouze svou značku, zajišťuje prodej reklamy a propagaci na soc. sítích. Vše ostatní, včetně odbavení vysílání, dabingu, programové skladby jde skrze Viacom. Nevím tedy, jestli nějaké vzkazy zanechané na FB Comedy Central dojdou k vedení stanice.

Samotná petice je neuvěřitelný výsměch. Je mi jasné, že je jedná o fanoušky původního znění a ti nikdy v životě nebudou spokojeni s jakýmkoliv dabingem. Netuším, čeho chtějí dosáhnout. Titulků? Já osobně sleduji svou oblíbenou tvorbu dny či hodiny po odvysílání v US bez jakýchkoliv titulků. Jsem si jistý, že protestující tuto možnost mají také. Když tedy pouštím bednu, chci slyšet češtinu, jelikož angličtiny mám v životě až moc.. ale to člověku dojde, až se odstěhuje do zahraničí. Když se chci podívat na něco nového, zapínám noťas či Netflix. A je to vyřešeno, na co petice?
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1698
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Rick a Morty / Rick and Morty

Příspěvek od Jack_6428 »

Tak podle CC dnes 4. díl, příští týden 5. a přespříští týden ten vynechaný/zaměněný třetí a pak už zbytek 7.-11. díl normálně. Dneska opravdu čtvrtý díl běžel a byly jak celé titulky, tak potitulková scéna a i produkční loga - čili poprvé komplet. Z toho mám radost. Ale mám radost i z toho dabingu. Na první dojem mi ten díl zněl fakt dobře. Jo, v něčem malinko jinak, ale docela jsem si to česky užil.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“