Ben 10 / Ben 10 (2016)

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Ben 10 / Ben 10 (2016)

Příspěvek od Jack_6428 »

Obrázek

Info: IMDB

Související seriál: Ben 10
Související film: Ben 10: Tajemství Omnitrixu

V českém znění: Kristina Jelínková - Tara Strong (Ben Tennyson), Martina Kechnerová - Montse Hernandez (Gwen Tennyson), Igor Bareš - David Kaye (Max "Děda" Tennyson), Pavel Vondra - Travis Willingham (Cannonbolt) + David Sobolov (Upgrade) + (Rath), Bohdan Tůma - John DiMaggio (Four Arms) + Roger Craig Smith (Diamondhead), Pavel Vondrák - Daryl Sabara (Heat Blast) + Josh Keaton (XLR8), Michal Holán - Max Mittelman (Overflow), Bohuslav Kalva, Petr Gelnar, Jan Škvor (Kevin 11, Slapback) a další

Překlad: Michal Pavlík/Jana Čermínová
Režie: Michal Pavlík

Vyrobila: SDI Media Czech Republic/babidabi pro Cartoon Network, 2016-2021
Naposledy upravil(a) Jack_6428 dne 12 srp 2020 13:56, celkem upraveno 12 x.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Ben 10 / Ben 10 (2016)

Příspěvek od Petr Novak »

Přidal jsem odkaz sem do svého tématu Ben 10.

A říkám si, že je škoda, že na Maxe nevyšel Zdeněk Maryška. Když jsem tuto novou verzi viděl v angličtině, tak mi hlas Maxe v ní přišel skoro jako by to pan Maryška mluvil anglicky ;) O to víc mě mrzí, že nebyl znovu obsazen. Ale hlavně doufám, že Benovi mimozemšťany nebude zase všechny mluvit Bohdan Tůma. Při vší mé úctě k němu, ono to bylo poněkud trapné.
Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 66
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Ben 10 / Ben 10 (2016)

Příspěvek od Terrano »

Kdy / kde se tenhle Ben 10 vysílá / bude vysílat?
Jediný Ben 10 je na Cartoon Network, ale tam nikdy dabing nebyl.
I ten nejhorší dabing je pro mě lepší než titulky!
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Ben 10 / Ben 10 (2016)

Příspěvek od Jack_6428 »

Petr Novak píše:Přidal jsem odkaz sem do svého tématu Ben 10.
Díky.
Petr Novak píše:A říkám si, že je škoda, že na Maxe nevyšel Zdeněk Maryška. Když jsem tuto novou verzi viděl v angličtině, tak mi hlas Maxe v ní přišel skoro jako by to pan Maryška mluvil anglicky ;) O to víc mě mrzí, že nebyl znovu obsazen.
Igor bude snad taky fajn ;)
Petr Novak píše:Ale hlavně doufám, že Benovi mimozemšťany nebude zase všechny mluvit Bohdan Tůma. Při vší mé úctě k němu, ono to bylo poněkud trapné.
Nebude ;)
Terrano píše:Kdy / kde se tenhle Ben 10 vysílá / bude vysílat? Jediný Ben 10 je na Cartoon Network, ale tam nikdy dabing nebyl.
Příští týden se to dozvíš. Pokud ne oficiálně, tak alespoň skrze mě až doplním ten zbytek ;)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Ben 10 / Ben 10 (2016)

Příspěvek od Jack_6428 »

Jak jsem slíbil... Doplněny zbývající informace u pěti dabérů, překladu, režie, studia a roku. Kde to však poběží stále říci nelze. Jedná se ale o placenou dětskou stanici, kterou všichni dobře znají ;)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 66
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Ben 10 / Ben 10 (2016)

Příspěvek od Terrano »

Jack_6428 píše:Jedná se ale o placenou dětskou stanici, kterou všichni dobře znají ;)
Sakra, že by vážně konečně Cartoon Network začal vysílat česky? :-?
Já původně hádal buď TUTY nebo jako v případě Pokémonů Netflix... ale tohle podle mě nesedí ani na jedno z toho.
Snad se to dozvím včas, ať si to můžu nahrávat...
I ten nejhorší dabing je pro mě lepší než titulky!
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Ben 10 / Ben 10 (2016)

Příspěvek od Petr Novak »

Pochybuji, že by Cartoon Network spustil českou verzi, i když, možné je všechno. Já jsem tedy původně tipoval spíš Megamax nebo Novu, ale k tomu to taky nesedí. SDI odpovídá buď Nickelodeonu nebo Disney Channel. V obou případech by mě tedy překvapilo, kdyby se tam objevil seriál Cartoon Network, ale staly se už i podivnější věci, tak nakonec proč ne.
Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 66
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Ben 10 / Ben 10 (2016)

Příspěvek od Terrano »

Ben 10 i Regular Show (který zde má přidaný nový dabing) jsem v programu zatím našel jen na Cartoon Network.
Jinak Megamax to doufám nebude. Máme TV od O2 a LepšíTV a ani na jednom Megamax není. Tedy na O2 je, ale my ho nemáme.
Nickelodeon by nebyl špatný, z toho bych si nahrávat mohl, ale pochybuji, že to bude tam. Líbilo by se mi spíš, kdyby to dávali na TUTY... tam už pár pokladů vysílají (např. Wolverine a X-Meni, Huntik atd.)
I ten nejhorší dabing je pro mě lepší než titulky!
Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 66
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Ben 10 / Ben 10 (2016)

Příspěvek od Terrano »

To, že Ben 10 je v programu pouze na Cartoon Network + tento článek...

Kód: Vybrat vše

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/cartoon-network-planuje-lokalizaci-do-cestiny-dockame-se-mozna-uz-letos--1727796
...potvrzují, že jsem měl asi pravdu. Asi to vážně je na CN. V tom případě jsem v pytli a uvidím kulový. :(
I ten nejhorší dabing je pro mě lepší než titulky!
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Ben 10 / Ben 10 (2016)

Příspěvek od Jack_6428 »

Asi nemá cenu chodit kolem horké kaše, neboť to podle mých informací už v nejbližších dnech až týdnech stejně praskne. Takže mimo záznam... Ano, stejně jako v případě Normálky, ten dabing je pro CN. ;)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“