Taylor má trable / Mortified

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Taylor má trable / Mortified

Příspěvekod Tomáš Slach » 16 lis 2017 23:53

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Terezie Taberyová - Marny Kennedy (Taylor Fry), Jan Rimbala - Nicolas Dunn (Hector), Julie Doleželová - Maia Mitchell (Brittany), Klára Cibulová- Dajana Cahill (Layla Fry), Jan Battěk - Luke Erceg (Leon), Dana Batulková - Rachel Blakely (Glenda Fry), Martin Stránský - Andrew Blackman (Don Fry), Simona Stašová - Sally McKenzie (teta), Viktorie Taberyová

Vyrobila: Česká Televize 2008
Tomáš Slach

Re: Taylor má trable / Mortified

Příspěvekod TmavyCyklista » 16 lis 2017 23:56

Ale notak, děláš to schválně? Přečti si, jak se má vytvářet nový téma! Přidej to, až to budeš mít napsaný celý, on ti to nikdo nevyfoukne.
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod Michaela2 » 17 lis 2017 08:35

Proč chybí tvůrci? Role se označují kurzívou. Upozorňuji, že poloviční témata, kdy jsou dostupné titulky a autor topicu je neuvede, skončí v koši. ;)
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod Tomáš Slach » 18 lis 2017 17:45

Seriál dlouho v televizi neběžel a na internetu jsem ho nenašel. Proto chybí tvůrci. Nikde je nemám zaznamenané. Kde bych mohl najít tento seriál?
Tomáš Slach

Příspěvekod Michaela2 » 19 lis 2017 01:29

Nevím, sama jsem ho nenašla. Dabéry jsi určil tedy na základě paměti? Díky za doplnění kurzívy ;)
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod ocypuc » 19 lis 2017 01:47

Taky by mě zajímalo, podle čeho určil role, když ten seriál nikde najít na netu nejde.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod Tomáš Slach » 19 lis 2017 11:57

Informace o hercích, postavách a dabérech jsem našel na FDB https://www.fdb.cz/serial/taylor-ma-trable-mortified/obsazeni/74656 a zbytek jsem doplnil podle paměti.
Tomáš Slach

Příspěvekod TmavyCyklista » 19 lis 2017 14:06

Měl bys brát v potaz, že FDb i paměť bývají zrádné. Ale nejde jen o to, že tu nejsou tvůrci. Tys profil založil se dvěma neotagovanými dabéry a až potom začals doplňovat zbytek. Když už to teda na internetu není, proč zbytečně spěchat? To to odeslání deset minut nepočká?
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Zpět na Seriály