Dva světy / Counterpart

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9247
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Dva světy / Counterpart

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.SÉRIE
V českém znění: Pavel Rímský - J.K. Simmons (Howard), Michal Holán - Harry Lloyd (Peter), Lucie Černíková - Nazanin Boniadi (Clare), Dana Černá - Olivia Williams (Emily)

Dále v českém znění: Martin Zahálka - Ulrich Thomsen (Aldrich), Ivana Korolová - Sara Serraiocco (Baldwin), Petr Burian - Mido Hamada (Cyrus), Jakub Saic - Nicholas Pinnock (Shaw), Václav Knop - Richard Schiff (Fancher), Ivo Novák - Kenneth Choi (Dwyer), Jiří Ployhar - Rainer Reiners (Weber), Marek Libert - Akende Munalula (Pascal), Vojtěch Hájek - Guy Burnet (Lambert), Dana Sedláková - Katrin Pollitt (Delma), Josef Pejchal, Pavel Tesař, Milada Vaňkátová, Oldřich Hajlich, Pavel Šrom, René Slováčková, Petr Neskusil, Martin Zahálka ml., Vendula Příhodová a další

Překlad: Ondřej Kavka
Dialogy: Eliška Skarkeová, Dagmar Novotná
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Petr Skarke
Režie: Martin Velda
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2018

2.SÉRIE
V českém znění: Pavel Rímský - J.K. Simmons (Howard), Michal Holán - Harry Lloyd (Peter), Lucie Černíková - Nazanin Boniadi (Clare), Dana Černá - Olivia Williams (Emily)

Dále v českém znění: Ivana Korolová - Sara Serraiocco (Baldwin), Václav Knop - James Cromwell (Yanek), Jakub Saic - Nicholas Pinnock (Shaw), Dana Sedláková - Christiane Paul (Mira), Vojtěch Hájek - Guy Burnet (Lambert), Petr Burian - Karan Oberoi (Osman), Irena Máchová - Betty Gabriel (Naya Templeová), Marek Holý - Ken Duken (Spencer), Jiří Ployhar, Martin Zahálka, Ludvík Král, Oldřich Hajlich, Ivo Hrbáč, Eliška Nezvalová, Klára Nováková, Vendula Příhodová, Svatopluk Schuller, Tereza Chudobová, Jiří Köhler, Petr Gelnar, Martin Velda (titulky)

Překlad: Ondřej Kavka
Dialogy: Dagmar Novotná
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Petr Skarke
Režie: Martin Velda
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2019
Naposledy upravil(a) filip dne 13 říj 2018 08:34, celkem upraveno 2 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Dva světy / Counterpart

Příspěvek od Jirka007 »

tak 1. série skončila a musím řict, že s dabingem jsem spokojený

těší mě obsazení Pavla Rímského a Martina Zahálky, a Michal Holán je taky dobrý

z ženských roli se mi nejvíce zamlouvá Lucie Černíková a Dana Černá, Ivana Korolová je taky dobrá

Off topic: nejvíce se mi líbí Clare a nejradši mám scény s Howardem a Emily
Odpovědět

Zpět na „Seriály“