X-Men: Nová generace / The Gifted

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

X-Men: Nová generace / The Gifted

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

1.SÉRIE
V českém znění: Dalibor Gondík - Stephen Moyer (Reed Strucker), Kateřina Březinová - Amy Acker (Kate Struckerová), Viktorie Taberyová - Natalie Alyn Lind (Lauren Struckerová), Jindřich Žampa - Percy Hynes White (Andy Strucker), Radek Škvor - Sean Teale (Marcos Diaz), Viktor Dvořák - Blair Redford (John Proudstar), Anna Theimerová - Emma Dumont (Lorna Daneová), Jana Páleníčková - Jamie Chung (Clarice Fongová), Jakub Saic - Coby Bell (Jace Turner), Kristýna Bábková - Elena Satine (Dreamer), Pavel Vondra - Garret Dillahunt (Dr. Roderick Campbell), Zdeněk Podhůrský - Jeff Daniel Phillips (Fade), Jan Škvor - Zach Roerig (Pulse), Milada Vaňkátová - Hayley Lovitt (Sage), Malvína Pachlová - Michelle Veintimilla (Carmen Guerra), Andrea Elsnerová - Skyler Samuels (Esme / Sophie / Phoebe), Petr Gelnar (Harry), Gustav Bubník (Ed), David Štěpán, Robin Pařík, Luděk Čtvrtlík, Ivo Novák, Bohdan Tůma, Zuzana Mixová, Irena Hrubá, Bohuslav Kalva, Petr Burian, Dana Sedláková, Petra Hobzová, Jan Battěk, Adéla Nováková, Bára Jančíková

Překlad: Veronika Čápová
Zvuk: Michal Závěrka
Produkce: Libuše Witzová
Dialogy: Luděk Koutný
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: Studio Audiotech pro FTV Prima s.r.o. 2018

2.SÉRIE
V českém znění: Dalibor Gondík - Stephen Moyer (Reed Strucker), Kateřina Březinová - Amy Acker (Kate Struckerová), Viktorie Taberyová - Natalie Alyn Lind (Lauren Struckerová), Jindřich Žampa - Percy Hynes White (Andy Strucker), Jan Škvor - Sean Teale (Marcos Diaz), Viktor Dvořák - Blair Redford (John Proudstar), Anna Theimerová - Emma Dumont (Lorna Daneová), Jana Páleníčková - Jamie Chung (Clarice Fongová), Kateřina Peřinová, Milada Vaňkátová, Marek Libert, Ivo Novák, Malvína Pachlová, Zdeněk Podhůrský, Filip Jančík, Dana Sedláková, Petra Hobzová, Jiří Krejčí, Tomáš Borůvka, Anežka Saicová, Svatopluk Schuller, Nikola Votočková, Jakub Saic, Zuzana Mixová, Bohuslav Kalva

Překlad: Veronika Čápová
Dialogy: Luděk Koutný
Zvuk: Michal Závěrka
Produkce: Markéta Watzková
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Vojtěch Hájek
Vyrobilo: S Pro Alfa pro FTV Prima s.r.o. 2019
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: The Gifted

Příspěvek od Michaela2 »

Jo, Filipem Jančíkem by se někteří režiséři měli inspirovat. :-:
levai21
Příspěvky: 32
Registrován: 10 dub 2014 21:46

Re: The Gifted

Příspěvek od levai21 »

Je zajímavý,že je nadabovaný pro Novu,ale bude se to to vysílat na Primě Cool.
1403ka
Příspěvky: 3930
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: X-Men: Nová generace / The Gifted

Příspěvek od 1403ka »

Zaujímavé ešte je, že to budú dávať už od 1. júla (července) každú sobotu a nedeľu v nevhodnom čase, v noci. :D Väčším prekvapením by ale bolo, že do nočných hodín presunú naše (aj moje) obľúbené animované seriály Simpsonovci, Futurama a Griffinovci. :D A naviac je to premiérový seriál, čo viac si môže nočný divák priať. :)
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: X-Men: Nová generace / The Gifted

Příspěvek od DadiQ »

No, na konci prvního dílu je zmíněno studio Audiotech pro FTV Prima. Zbytek sedí.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: X-Men: Nová generace / The Gifted

Příspěvek od oberon »

Opraveno. Krátce jsem proskákal první díl a největší problém mám s D.Gondíkem, mně osobně nesedí a snad v každé scéně mi přišlo že by tam úplně přesně seděl J.Šťastný. Dál mi moc nepasujou K.Březinová a R.Škvor. Zbytek bez problému...
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: X-Men: Nová generace / The Gifted

Příspěvek od Mark LS »

Premiérová 2.série začíná na Prima Cool v neděli 22.12. ráno. :-:
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9148
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: X-Men: Nová generace / The Gifted

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Seriály“