Šmoulové / Smurfs

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Šmoulové / Smurfs

Příspěvek od Alesfiala »

Mně se zdá, že jeden díl Dobrodružství Johana a Čejky měl úplně divný dabing, jako kdyby je daboval jeden člověk, nebo tak něco. Viděl jsem to na Déčku. Jestli je někdo z Déčka nahrál na Ulož.to, tak by se to tam mohlo najít, nevím přesně jaký to byl díl. Jinak kdy byla ta znělka Johana a Čejky nazpívána? Proč tam sakra zpívají Johan a Pívit když je to Johan a Čejka??? :-? A v novém roce na Déčku Šmouly nedávají, ale bylo by to docela zlé kdyby jednou odvysílali nové Šmouly ve 3D a pak na několik let šlus.
Edit: Jak jsou ty názvy epizod vysílané na Déčku, tak tam je to trochu odprskané fontem Cooper, který ani nemá českou diakritiku. Já se už začínám obávat, že kvůli vaší kritice absence kompletního původního dabingu, závěrečných titulků českého znění nebo nepoužití těch dvou úvodních písniček do znělky je už ani nebudou dávat, stejně jako už nedávají Yakariho ani Willyho Foga, který se remastru ani nedočkal i když nevím, jestli by BRB prodala verzi bez titulků jako běžela ta dvojka v rumunštině na Minimaxu. Bože Novo, Primo, založte už nějaký dětský kanál na konkurenci Déčka pro tyto dětské pořady!!!
Jo, existuje síť šmoulích kanálů na Youtube, takže jestli o dabingu, závěrečných titulcích a znělkách nerozhodují náhodou vlastníci těchto oficiálních kanálů.
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Šmoulové / Smurfs

Příspěvek od Krikri »

Už je to víc jak 10 let, co tu probíhala debata, kdo vlastně daboval Lenocha ve starých dílech z ČST. Dlouho zde na radu jednoho diskutéra bylo uvedeno, že Milan Stehlík, předtím dokonce někdo tvrdil, že jej dabovala Eva Jiroušková, ovšem teprve dnes se mi podařilo vypátrat skutečného dabéra Lenocha - je jím Jan Řeřicha! Namluvil jej už na začátku 90. let na MC Pohádky Taťky šmouly, což nelze brát za směrodatné, ovšem poslechl jsem si hlas pana Řeřichy v pár dílech Willyho Foga, kde daboval vzduchoplavec Manola, strojvůdce nákladního vlaku a majitele rikši v Jokohamě a jednoznačně v tom hlase slyším Lenocha.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Šmoulové / Smurfs

Příspěvek od Michaela2 »

Odpovědět

Zpět na „Seriály“