Šmoulové / Smurfs

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Šmoulové / Smurfs

Příspěvekod Fifa.21 » 20 led 2015 14:32

Omlouvám se za neaktivitu. Téma předáno, beztak jsi doplnil více než polovinu informací ;) :-:
Fifa.21

Příspěvekod Krikri » 20 led 2015 20:39

Díky za předání.
Dost jsem toho u prvních dvou dabingů doplnil a opravil, třetí jsem trochu zpřehlednil (někteří dabéři v něm byli uvedeni vícekrát). Zejména u nováckého dabingu některé role, doposud přisuzované Šecové nyní správně přiřazeny Altmannové, opraven i dabér Farmáře.
Tímto prosím všechny, kteří spravují témata jednotlivých dabérů, aby zaktualizovaný soupis znovu prostudovali a případné změny opravili i v profilech oněch dabérů.

A pro zájemce jsem sestavil kompletní seznam všech epizod seriálu, přehledně jsou v něm barevně vyznačeny díly dabované ČST, Novou a Barrandovem. U předabovaných dílů z ČST je uveden i nový barrandovský název. V seznamu jsou uvedeny i epizody, v nichž byly některé pasáže při vysílání na TV Barrandov vystřiženy.
http://ulozto.cz/xFNkDBVd/smoulove-kompletni-seznam-rtf
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Výměna za cokoliv z mého archivu!
Ukázky: https://www.youtube.com/user/Madicken2

PROGRAMOVÍ ŘEDITELÉ CZ/SK TV STANIC: JÁ JSEM VAŠE SVĚDOMÍ!
Krikri

Příspěvekod Laik » 28 bře 2015 20:54

Dabing ČST
Oldřich Vízner (Snílek) - před doplněním prosím nejdřív ověřit (např. epizoda Kukaččí vejce)

Epizoda Dřevorubci a Šmoulové:
Libor Terš (dřevorubec)

Epizoda Kukaččí vejce:
Daniel Rous (doručovatel vejce)

Epizoda Gargamelův dům:
Jan Pohan (Velká kniha)
Miroslav Saic (neviditelný lovec Šmoulů)

A nakonec Jaroslav Kaňkovský (Mrzout), jak už zde bylo napsáno.
Laik

Příspěvekod Danthon » 12 čer 2015 12:44

Šmoulové byli nejmilejším seriálem mého dětství, zásluhou perfektního českého dabingu v podání předních herců-dabérů si získal generace dětí.

Příspěvekod Jan Kliment » 22 črc 2015 23:24

Prosím Jan Nedvěd dabuje na TV Barrandov ještě Poetu a Melchiora, připište je.
Jan Kliment

Příspěvekod Krikri » 25 led 2016 12:37

Vydavatelé DVD už se definitivně zbláznili. Ono nestačí, že všelijak promíchaný dabing běží v TV, oni i na DVD musejí vydat naráz skupinku epizod, kde pár jich je s původním dabingem ČST, některé z těch starých předabované a k tomu i nově zakoupené Barrandovem ve 2010. Takovou dabingovou směsici si klidně vydají a nazvou to Šmoulové - To nejlepší. :->
http://www.bontonland.cz/smoulove-to-nejlepsi-4/
http://www.bontonland.cz/smoulove-to-nejlepsi-5/
Čím dál víc se obávám, že pokud se ČT přece jen někdy odhodlá vytáhnout staré díly Šmoulů z archivu, s původním dabingem odvysílají maximálně jen těch pár dílů, co TV Barrandov a většinu s tím předabovaným hnusem. :evil:
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Krikri

Příspěvekod palg » 03 úno 2016 00:35

chtěl jsem se zeptat, nevíte, jaký ekvivalent použili překladatelé k "Angel Smurf"? Jelikož tohoto "šmoulu", tedy jeslti je to šmoula, nebo jiná postavička, namluvil v originále Bill Christopher, tak tedy jestli je a v kterém dabingu kdo?..;)
palg
Správce ukázek

Příspěvekod Jack_6428 » 02 pro 2016 17:13

http://www.digizone.cz/clanky/ceska-televize-meni-schema-ct-d-do-vysilani-vrati-serial-smoulove/

Od 2. ledna 2017 se na Českou televizi vrátí seriál Šmoulové, uvede je stanice ČT D, tzv. Déčko. Seriál uvidí diváci každý všední den v 18:15. Podle tiskové mluvčí Alžběty Plívové má Česká televize k dispozici 272 epizod. Všechny díly jsou nadabovány. Podle Plívové ČT žádný nový dabing vyrábět nebude. Odvysílá kombinaci dabingů Československé televize, TV Nova a TV Barrandov. Titulní píseň v dabingu pro Československou televizi nazpívala Hana Zagorová, u TV Barrandov pak úvod vyprávěl Josef Dvořák. V dabingu ČST a TV Nova uslyšíme Vlastimila Brodského jako taťku Šmoulu, Jitku Molavcovou jako Šmoulinku, v dabingu pro TV Barrandov se těchto rolí ujali Oldřich Vlach a Andrea Elsnerová, ti pak také hlasy propůjčili i ve dvou celovečerních hraných filmech. Oblíbený chytač Gargamel bude na diváky promlouvat s hlasem Jiřího Císlera ve verzi ČST a TV Nova, ve verzi TV Barrandov pak Zbyšek Pantůček. Kocour Azrael má ve všech částech hlas Daniely Bartákové.
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Krikri » 02 pro 2016 18:59

Já to věděl celou dobu, že ty prostitutky (nahraďte peprnější synonymum na 5 písmen) nikdy kompletní původní ČST dabing z archivu nevytáhnou a naivní ten, kdo v to doufal. Jako idioti si milostivě odvysílají to, co už před pěti lety odvysílal Barrandov, nic víc, nic míň. Snad za to ještě nečekají pochvalu diváků? Škoda vysílacího času, ČT se z těch všech starých animáků zmůže jen na to, co už před nimi stihla odvysílat jiná stanice a v témže novém dabingu. Hanba této "veřejnoprávní" popelnici! :->
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
MUŽ V DOMÁCNOSTI
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)

Krikri

Příspěvekod Stanley Roe » 02 pro 2016 19:36

Ty už víš, že ČT nebude vysílat ty všechny díly, co nadabovala, se svým dabingem? ... Já to teda chápu tak,že dá všechny ty své dabingy, co může a zbytek dá s tím Nováckým popř Barrandovským. Uvidíme, kolik je toho zachráněného. Plivat můžeš až pak, když nějaké díly budou chybět (snad ne), no a jestli byla teda nějaká cenzura u těch Barrandovských, tak to je blbý. Ale "PLIVAČŮM" těžko něco říkat, tak se na to nedívej a budeš mít klid. :D
dabingforum.cz alias městečko Pines

Styděl bych se, kdybych tu byl moderátor .. upozorňoval druhé, že by si měli něco do svých témat doplňovat a přitom na svoje vlastní témata úplně kašlat. To je ubohost.. nemyslíte?
Stanley Roe

PředchozíDalší

Zpět na Seriály