Pravá krev / True Blood

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Pravá krev / True Blood

Příspěvek od Michaela2 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
V českém znění: [obsazeni]:Jitka Moučková - :Anna Paquin (Sookie Stackhouse), :Dalibor Gondík - :Stephen Moyer (Bill Compton), :Michal Holán - :Sam Trammell (Sam Merlotte), :Radek Kuchař - :Ryan Kwanten (Jason Stackhouse), Vanda Konečná-Károlyi - :Rutina Wesley (Tara Thornton), :Filip Švarc - :Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), :Kateřina Petrová - :Lizzy Caplan (Amy), Jana Zenáhlíková / Ljuba Krbová [1 scéna] - Michelle Forbes (Marryane), Kristin Bauer van Straten (Pam), Hana Kusnjerová - :Deborah Ann Woll (Jessica), :Ivana Andrlová - :Carrie Preston (Arlene), Martin Kubačák - Michael Raymond-James, :Alexander Skarsgård (Rene Lenier, Eric + vedlejší role), :Jana Šulcová / Jana Hermachová [1x12] - Lois Smith (Adele Stackhousová), Martin Zahálka - Chris Bauer (detektiv Andy), Olga Želenská / Kateřina Petrová [1díl] / Marcela Nohýnková - Adina Porter (Lettie Mae), Jiří Valšuba - Todd Lowe (Terry), :Klára Vodenková, :Bohuslav Kalva, Lucie Kožinová, Zdenička Petrová, :Jan Rimbala[/obsazeni], Petr Gelnar - Jim Parrack (Hoyt), Josef Carda- William Sanderson (šerif Bud)

Překlad: Daniela Margoliusová
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie českého znění: Petr Pospíchal
Vyrobilo: SDI Sun Studio v roce 2009

2. SÉRIE
V českém znění: [obsazeni]:Jitka Moučková - :Anna Paquin (Sookie Stackhouse), :Dalibor Gondík - :Stephen Moyer (Bill Compton), :Michal Holán - :Sam Trammell (Sam Merlotte), Radek Kuchař - :Ryan Kwanten (Jason Stackhouse), Vanda Konečná-Károlyi - :Rutina Wesley (Tara Thornton), :Filip Švarc - :Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Martin Kubačák - :Alexander Skarsgård (Eric), :Ivana Andrlová - :Carrie Preston (Arlene), :Josef Carda - :William Sanderson (Šerif Bud), Lucie Kožinová - :Michelle Forbes (Marryann), :Jiří Valšuba, :Bohuslav Kalva, Zdenička Petrová, :Jan Rimbala, :Martin Zahálka,:Pavel Vondra, :Jiří Valšuba, Šárka Vondrová - Ashley Jones (Daphne), Lucie Kožinová / Vanda Konečná / Šárka Vondrová - Kristin Bauer van Straten (Pam), Zuzana Ďurdinová - Deborah Ann Woll (Jessica),Olga Želenská / Jana Hermachová [1 díl] - Adina Porter (Lettie Mae), Petr Gelnar / Lumír Olšovský - Jim Parrack (Hoyt), Radek Škvor - Allan Hyde (Godric), Jolana Smyčková - Anna Camp (Sarah Newlin), Petr Gelnar - Mehcad Brooks (Eggs), Šárka Vondrová / Lucie Kožinová - Mariana Klaveno (Lorena)

Překlad: Daniela Margoliusová
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie českého znění: Petr Pospíchal
Vyrobilo: SDI Media v roce 2009

3. SÉRIE
V českém znění: [obsazeni]:Jitka Moučková - :Anna Paquin (Sookie Stackhouse), :Dalibor Gondík - :Stephen Moyer (Bill Compton), :Michal Holán - :Sam Trammell (Sam Merlotte), Radek Kuchař / Marek Holý (od 3x07) - Ryan Kwanten (Jason Stackhouse), Vanda Konečná - Rutina Wesley (Tara), Filip Švarc - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Martin Kubačák - Alexander Skarsgård (Eric), Zuzana Ďurdinová - Deborah Ann Woll (Jessica), Lucie Kožinová - Kristin Bauer van Straten (Pam), Lumír Olšovský- Jim Parrack / Theo Alexander (Hoyt / Talbot), Olga Želenská - Adina Porter (Lettie Mae), Šárka Vondrová - Mariana Klaveno (Lorena), Petr Gelnar - Marshall Allman / Grey Damon (Tommy Mickens / Kitch Maynard), Martin Zahálka - Chris Bauer (detektiv Andy), Ivana Andrlová - Carrie Preston (Arlene), Michal Holán - Kevin Alejandro (Ježíš), Jiří Plachý - Denis O'Hare (Russell Edgington), Jana Mařasová - Lindsay Pulsipher (Crystal Norris), Kateřina Petrová - Evan Rachel Wood (Sophie-Anne Leclerq), Pavel Vondra / Marek Libert [1 díl] - Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Olga Želenská / Kateřina Petrová - Tara Buck (Ginger), Regina Řandová / Olga Želenská / Lucie Kožinová / Jana Hermachová - Jessica Tuck (Nan Flanagan), Jana Hermachová - Dale Raoul (matka Hoyta + spousta dalších rolí), Šárka Vondrová / Olga Želenská - Lauren Bowles (Holly Cleary), Zdeněk Podhůrský - James Frain (Franklyn), Ivana Andrlová / Lucie Kožinová - Brit Morgan (Debbie), Pavel Šrom, Bohuslav Kalva, Josef Carda a další

Překlad: Daniela Margoliusová, Anna Polanská
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie českého znění: Petr Pospíchal
Vyrobilo: SDI Media v roce 2010

4.série
V českém znění: [obsazeni]:Jitka Moučková - :Anna Paquin (Sookie Stackhouse), :Dalibor Gondík - :Stephen Moyer (Bill Compton), :Michal Holán - :Sam Trammell (Sam Merlotte), Marek Holý - Ryan Kwanten (Jason Stackhouse), Vanda Konečná - Rutina Wesley (Tara), Filip Švarc - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Martin Kubačák - Alexander Skarsgård (Eric), Zuzana Ďurdinová - Deborah Ann Woll (Jessica), Lucie Kožinová / Irena Hrubá - Kristin Bauer van Straten (Pam), Marek Libert / Vojtěch Hájek- Jim Parrack (Hoyt), Jana Hermachová - Adina Porter (Lettie Mae) / Jessica Tuck (Nan Flanagan), Dale Raoul (matka Hoyta), Lucie Kožinová / Irena Hrubá - Lauren Bowles (Holly Cleary), Michal Holán / Martin Kubačák [1scéna] - Kevin Alejandro (Jesus), Vojtěch Hájek - Marshall Allman (Tommy Mickens), Martin Zahálka - Chris Bauer (detektiv Andy), Ivana Andrlová - Carrie Preston (Arlene), Kateřina Petrová - Brit Morgan / Courtney Ford (Debbie + Portia + spousta dalších rolí), Olga Želenská - Fiona Shaw (Marnie), Otakar Brousek ml., Anna Nemčoková, Jakub Nemčok, Viktorie Taberyová, Bohuslav Kalva, Marek Libert - Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Zuzana Ďurdinová / Klára Vodenková - Janina Gavankar (Luna), Jiří Valšuba - Todd Lowe (Terry), Kateřina Petrová / Ivana Andrlová - Paola Turbay (Antonia), Jana Mařasová a další

překlad: Daniela Margoliusová
zvuk: Martin Václavík
produkce: Jana Trefná
dialogy: Gustav Bubník, Petr Pospíchal
režie: Petr Pospíchal
Pro HBO vyrobila SDI Media v roce 2011

5.SÉRIE
V českém znění: [obsazeni]:Jitka Moučková - :Anna Paquin (Sookie Stackhouse), :Dalibor Gondík - :Stephen Moyer (Bill Compton), :Michal Holán - :Sam Trammell (Sam Merlotte), Marek Holý - Ryan Kwanten (Jason Stackhouse), Vanda Konečná - Rutina Wesley (Tara), Filip Švarc - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Martin Kubačák - Alexander Skarsgård (Eric), Zuzana Ďurdinová - Deborah Ann Woll (Jessica), Lucie Kožinová - Kristin Bauer van Straten (Pam), Vojtěch Hájek- Jim Parrack (Hoyt), Jana Hermachová - Adina Porter (Lettie Mae) / Jessica Tuck (Nan Flanagan), Vojtěch Hájek - Marshall Allman (Tommy Mickens), Martin Zahálka - Chris Bauer (detektiv Andy), Ivana Andrlová - Carrie Preston (Arlene), Kateřina Petrová - Brit Morgan / Courtney Ford (Debbie + Portia + spousta dalších rolí), Olga Želenská - Fiona Shaw (Marnie), Marek Libert - Joe Manganiello (Alcide Herveaux) a další

Překlad: Daniela Margoliusová
Dialogy: Gustav Bubník
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Režie: Petr Pospíchal
Vyrobila: Společnost SDI Media pro HBO v roce 2012

6.SÉRIE
V českém znění: [obsazeni]:Jitka Moučková - :Anna Paquin (Sookie Stackhouse), :Dalibor Gondík - :Stephen Moyer (Bill Compton), Marek Libert - :Sam Trammell (Sam Merlotte), Marek Holý - Ryan Kwanten (Jason Stackhouse), Vanda Konečná / René Slováčková - Rutina Wesley (Tara), Filip Švarc - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Martin Kubačák - Alexander Skarsgård (Eric), Adéla Kubačáková - Deborah Ann Woll (Jessica), Lucie Kožinová - Kristin Bauer van Straten (Pam), Martin Zahálka - Chris Bauer (detektiv Andy), Ivana Andrlová - Carrie Preston (Arlene), Ivo Hrbáč, Kateřina Petrová, Jana Mařasová, Zbyšek Pantůček, Zdeněk Maryška, Pavel Šrom, Vojtěch Hájek, Kristýna Skalová, Klára Nováková a další

Překlad: Daniela Margoliusová
Dialogy: Martin Václavík
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Jan Junek
Režie: Petr Pospíchal
Vyrobila: Společnost SDI Media pro HBO v roce 2013

7.SÉRIE
V českém znění: Klára Sochorová - Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Dalibor Gondík - Stephen Moyer (Bill Compton), Filip Švarc - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Zdeněk Maryška - Chris Bauer (Andy Bellefleur), Pavel Šrom - Gregg Daniel (reverend Daniels), Jaroslav Horák - Brett Rickaby (Vince), Petr Gelnar, Martin Kubačák,Jana Zenáhlíková, Ivan Jiřík, Jiří Valšuba, Irena Máchová, Marek Libert, Ivana Andrlová, René Slováčková, Vojtěch Hájek, Kristýna Skalová, Daniela Bartáková, Jana Hermachová, Miroslava Součková, Radka Stupková, Zbyšek Horák, Petr Pospíchal a další

Překlad: Martin Petřík
Zvuk: Dušan Matuška
Produkce: Jana Trefná
Dialogy: Petra Jindrová
Režie českého znění: Petr Pospíchal
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2014
Naposledy upravil(a) tomas.kucera11 dne 27 úno 2013 08:04, celkem upraveno 31 x.
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Pravá krev / True Blood

Příspěvek od danpiper »

Skvělý dabing! Jeden z nejpoveděnějších seriálů vůbec, dabing skvěle zdobí. Dobrá volba mi příjde hlavně Radek Kuchař.
Naposledy upravil(a) danpiper dne 04 zář 2009 22:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravá krev / True Blood

Příspěvek od Furiant »

Mně se ten dabing taky zamlouval, i když jsem nadabované viděl asi jenom dva nebo tři díly.
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Pravá krev / True Blood

Příspěvek od danpiper »

A jak se vám líbila Anna Pauqin v podání Jitky Moučkové? Vy pořád do nebe voláte Jitku Ježkovou, o jiné slyšet nechcete.....
fandadab
Příspěvky: 141
Registrován: 04 čer 2009 20:40

Re: Pravá krev / True Blood

Příspěvek od fandadab »

no jitka moučková se mi nelíbila, marně jsem přemýšlel, kdo ji mluvil v x-menech, jelikož ten dabing se mi jako celek nelíbil,nevíte někdo, co si tak vybavuju, měl jsem pocit, že ta herečka měla jemnější hlas
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Pravá krev / True Blood

Příspěvek od Brocc »

mno, mně vůbec nesedí Dalibor Gondík... kvůli němu na to nekoukám, nevím proč, ale prostě mi přijde jak kdyby tam nepatřil....

fandadab: smáznul jsem ten dvoják... v X-menech Jitka Ježková, stačí se podívat do profilu Anny tady na fóru... ;)
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravá krev / True Blood

Příspěvek od DAN K. »

Serial je vybornej, ale me prijde ze nesedi jedinej ceskej hlas, videl jsem to v originale, pak jsme zahlid jeden dil cesky a vubec se mi to nelibilo (ale jsou jiny serialy jako californication, kde jsem to taky nejdriv videl anglicky a dabing mi prijde dobrej), tady to dabingovy obsazeni uplne meni charaktery postav, mozna jedinej kuchar jde zkousnout. cekal jsem neco takovyho jako filip jancik (Bill Compton), lukas vaculik (Sam Merlotte), zdenek hruska/martin stransky (Jason Stackhouse)...gondik je mimo asi o tisic svetelnejch let a jitka by mi spis uz sedela na tu cernosku....
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Pravá krev / True Blood

Příspěvek od danpiper »

Tady dbal pan režisér hlavně na podobu hlasu dabéra a herce. Třeba Anna Pauginová má velmi drsný, hrubý, silný hlas, tak možná proto nevybral Jitku Ježkovou, ikdyž by to asi byla příjemnější varianta. Avšak já si pomelu svou, že ten TOP v Anně je Petra Hanžlíková.....
Radek Kuchař zní opravdu bravurně.
Dalibor Gondík je sice nezvyk, ale dá se na něj zvyknout.
Já seriál v originále před dabingem neviděl, takže jsem si zvyknul. Znal jsem hlas jenom Anny, kde mi Jitka M. hlasově sedla.
Jinak, seriál je to opravdu skvělý, vřele doporučuju všem milovníkům krve, legrace, erotiky, fantasy a horrorů :)
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Pravá krev / True Blood

Příspěvek od danpiper »

Furiant píše:danpiper: Díky, doplněno.
ale teda Moučková se na Paquinové zlepšuje jen co je pravda - včera mi přišla uplně úžasná :)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Pravá krev / True Blood

Příspěvek od Michaela2 »

ten dabing je hroznej v tom, že tam každej dabuje ještě xxx dalších postav, hlavně tedy Vanda Konečná a Lucie Kožinová :roll: každopádně ty hlášky jsou nesmrtelný..."Seš blbej jak plechovka kytu, už ti ani vocas nestojí... vypadni z mýho baráku ty čůr*ku zvadlej " - no to jsem málem umřela :D :D :D (žena, co ví jak se rozloučit s mužem :D )
kdo se mi hodně líbi, tak to je Jana Šulcová na babičku, je milé opět někde slyšet Ivanu Andrlovou, z Jitky jsem ze začátku nadšená nebyla, je jí všude moc, ale na Anne jsem si ji zamilovala :) jo málem bych zapomněla na Radka Kuchaře :-: on ty hezouny prostě umí 8-)

1.série:
dále v českém znění: Lucie Kožinová, Martin Zahálka - Chris Bauer (detektiv Andy), Martin Kubačák - Michael Raymond-James (Rene Lenier), Olga Želenská - Adina Porter (Lettie Mae) - v jednom díle ji ale dabovala i K.Petrová, Jana Hermachová, Jiří Valšuba - Todd Lowe (Terry)

a zároven prosím o opravu v úvodu, o které se zminuje Hannah ;)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“