Pravá krev / True Blood • Dabingforum.cz

Pravá krev / True Blood

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Pravá krev / True Blood

Příspěvekod Michaela2 » 26 úno 2013 00:39

jestě pár drobností Lois Smith v 1x12 Jana Hermachová a chvíli Marryane mluvila Ljuba Krbová a Letty Mae Marcela Nohýnková... nechápu jednu věc, vždycky na začátku je, co jsme viděli v minulých dílech, ale tam nějaké herce vždy mluví úplně někdo jiný, přesto že je pak v daném díle mluví jejich dabér... každopádně 4 dabérky (Andrlová, Zenáhlíková, Hermachová a Petrová mluví všechny vedlejší postavy, je téměř neposlouchatelné), v 1x11 hrál Željko Ivanek - Josef Carda, pak se objevil v min.dílech jste viděli a měl hned 2 další dabéry (Rímský a Zahálka) :D a seznam dabérů čtený na konci je úplně na nic, jelikož není obměnován a jsou stále čteni ti,co tam nedabují a co dabuji, tak tam nejsou, podle mě je ten dabing dost odfláknutej, až na těch pár dabérů,které jsem pochválila... a další věc, která mě zaskočila,v těch scénách z min. dílů je absolutně odlišný překlad a nejedná se jen o slůvka, ale radikálně mění význam, též nechápu :roll:

mohl bys, Tome, zkusit identifikovat, kdo dabuje tu Jessicu ? :)

http://www.zkouknito.cz/video_89521_pra ... na-pohrbit vyskytuje se asi tak od 30.minuty ;)

2.série:
Lucie Kožinová - Michelle Forbes (Marryane) - nikoli zde uvedená Vodenková ;)

tak Jessica by měla být Hana Kusnjerová ;)

PS: odpověd na tvůj spoiler, ne to není ona, a pokud vím, tak ten, koho zminuješ, nikoho nezabil :D ses díval nějak nepozorně :mrgreen:
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod tomas.kucera11 » 05 bře 2013 16:49

Ale je strašný,že se na jedný ženský vystřídali rovnou 4 dabérky?! :shock:
tomas.kucera11

Příspěvekod Michaela2 » 06 bře 2013 00:46

to je zcela normální, hodně postav má tak 3-5 dabérů, jen ty nejzásadnější postavy nikdy nezměnily dabéra, v jedné scéně postavu mluví ten, v druhé zase onen, dabing tohoto seriálu mi připomíná počiny na CBS Drama :roll:, prostě regulérní prasárna
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
Michaela2

Příspěvekod BobSilas » 13 led 2014 22:32

Michaela2 píše:ten dabing je hroznej...

Dabing je velmi dobrý, hroznej je ten seriál :mrgreen:
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
BobSilas

Příspěvekod freddy » 12 črc 2014 13:44

Tak Sookie nám změní v závěrečné sérii dabérku. Cituji z článku na iDnes.cz:

Také hlas Moučkové zmizel z titulů Grimm a 2 Socky, pak ze seriálu Okouzlení: „A nově už nebudu ani Sookie v cyklu Pravá krev.“

Zdroj: http://kultura.idnes.cz/teorie-velkeho- ... levize_vha
freddy

Příspěvekod Michaela2 » 13 črc 2014 10:58

Pavlína Kostková Dytrtová by mohla být jako náhradnice dobrá
Michaela2

Příspěvekod markt12 » 19 črc 2014 22:14

Dnes na HBO 2 s novým dabingem Annu Paquin dabuje Klára Sochorová.
markt12

Příspěvekod Michaela2 » 20 črc 2014 03:43

Filip: pokud mi chceš přidávat informace o dabingu, tak mi je dávej ale správně, jelikož v 6. řadě 3 osoby mají úplně jíné dabéry, než ty uvádíš, děkuju

jinak Adina Porter má asi 6. dabérku a to Danielu Bartákovou ( na 40 letou ženu skvěle padnoucí :D ), nepochopím, jak režisér může za drsný hlas Vandy Konečné ( na drsnou černošku) nasadit jemný sexy ženský hlas René Slováčkové, za Durdinovou staře znějící Kubačákovou na 20 letou holku, ne tyhle změny s agenturou nemají nic společného
Michaela2

Příspěvekod filip » 22 črc 2014 10:30

Tak tady je info k 7.sérii:

V českém znění: Klára Sochorová - Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Dalibor Gondík - Stephen Moyer (Bill Compton), Filip Švarc - Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Zdeněk Maryška - Chris Bauer (Andy Bellefleur), Pavel Šrom - Gregg Daniel (reverend Daniels), Jaroslav Horák - Brett Rickaby (Vince), Petr Gelnar, Martin Kubačák,Jana Zenáhlíková, Ivan Jiřík, Jiří Valšuba, Irena Máchová, Marek Libert, Ivana Andrlová, René Slováčková, Vojtěch Hájek, Kristýna Skalová, Daniela Bartáková, Jana Hermachová, Miroslava Součková, Radka Stupková, Zbyšek Horák, Petr Pospíchal a další

Překlad: Martin Petřík
Zvuk: Dušan Matuška
Produkce: Jana Trefná
Dialogy: Petra Jindrová
Režie českého znění: Petr Pospíchal
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2014

Já osobně už mám v tomhle dabingu takovej zmatek, že si nejsem ničím jistej, tak jsem napsal jen to co vím na 100%. Tohle je bezkonkurenčně nejhorší práce Pospíchala. Všechno ostatní co udělal je lepší než tohle.
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Příspěvekod Michaela2 » 22 črc 2014 21:35

no to absolutně souhlasím, já se na dnešní díl dívám jen kvůli dabingu a je to fakt utrpení, Maryška na herce o 20 let mladšího, Slováčková dabuje asi 5 postav, hlavní postava Sam Trammell už má 3. dabéra, Jason Stackhouse to samé, režie Petra Pospíchala posledních let je naprostá katastrofa... líbí se mi ale Klára Sochorová jako Anna Paquin
Michaela2

PředchozíDalší

Zpět na Seriály