Digimon / Digimon

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od maty93 »

Bohužel jsem na tom podobně, jen mi neodešlo video, ale disk s veškerými záznamy z Animaxu. Nicméně pár rolí, které tu chybí, bych ještě věděl:

Zbyšek Pantůček - Stingmon, Paildramon
Radovan Vaculík - BlackWarGreymon
Inka Šecová - Silphymnon
Lucie Kožinová - Arukenimon
Eva Spoustová - Shakkoumon
Pavel Soukup - Azulongmon
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Díky za to. Hlavně tu Arukenimon. Přiznám se, že jsem si na ní před lety vylámal zuby, když jsem se snažil zjistit, kdo to je. Nevím proč jsem si myslel, že by to mohla být buď Zuzana Skalická nebo René Slováčková, ale zpětně se docela i stydím, že mě to vůbec mohlo napadnout.
Jinak díky jedné dobré duši se mi podařilo získat díly alespoň od 29 výš (i když pár jich chybí) plus pár před tím. Není to perfektní, ale lepší, než vůbec nic.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Tak jsem zjistil, že na Voyo mají kompletní druhou sérii (pod názvem Digimoni) a část první série (pod názvem Digimon, epizody 31-54). Přiznávám, že se mi nechce tam registrovat, i když to nabízejí na 7 dní zdarma. Ale pokud je tu někdo, kdo má předplatné na Voyo, tak bych ocenil, kdyby mi řekl jaký, pokud vůbec nějaký, dabing tam mají a případně pomohl s doplněním.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Jack_6428 »

Seriál je taky v MyPrime od UPC.

EDIT: Dabing je stejný.
Naposledy upravil(a) Jack_6428 dne 28 pro 2016 20:42, celkem upraveno 1 x.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Tak to je skoro jako facka do mé tváře, protože jsem byl nedávno nucen se UPC zbavit, když jsem se stěhoval na venkov a teď si musím vystačit se satelitem :-( Můžeš mi alespoň říct, jestli tam nemají nějaký nový dabing?
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od maty93 »

UPC má v MyPrime první sérii tak, jak ji vydal Vapet (včetně obrázků DVD). Druhá tam není.
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od maty93 »

Tak opožděně můžu potvrdit, že na Voyo je druhá řada taky s původním dabingem, včetně toho 46. dílu, co Animax omylem odvysílal maďarsky (takže vlastně premiérové vydání skoro po 14 letech).
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Tak jsem přidal související film (což jsem měl udělat už dávno) a začal jsem konečně přidávat i třetí sérii, což nebude vůbec snadný úkol, protože, jak už jsem napsal, snad nebyla postava, která by měla jen jednoho dabéra. Na to, abych vypisoval, u kterých konkrétně dílů kdo koho mluvil, jsem, upřímně řečeno, rezignoval předem :|
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od maty93 »

Pár oprav/doplnění k té 3. sérii (bohužel nemám všechny díly, takže jenom z toho, co mám a co si pamatuju z doby vysílání):

Henry Wong - v pár dílech taky Petr Neskusil
Terriermona a vypravěčku dabovala ve skutečnosti režisérka Lucie Svobodová (proto jim zůstal hlas snad ve všech dílech)
Riku nedabovala Jana Páleníčková, ale René Slováčková a ke konci Jitka Moučková
Renamon - Lucie Kožinová/Irena Hrubá
Jeri - Jana Páleníčková/Rozita Erbanová
Calumon - Jana Páleníčková
A jestli mě paměť neklame, minimálně v části dílů Jiří Knot daboval Leomona, bohužel ty díly s ním nemám, takže to nemůžu ověřit.

Překladatel by měl být Petr Pauš, trvalo jim to sice asi 40 dílů, ale nakonec ten překlep v titulcích ke konci seriálu opravili.

A ve Frontieru Zoe nebyla Jana Páleníčková, ale René Slováčková.
Jana Pálečníková tam dabovala Ranamon.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Díky. Doplněno a opraveno. Plus jsem ještě přidal Sobotku k Impmonovi a Beelzemonovi. Je vůbec zajímavé, jak si tito dva navzájem prohazovali své role a k tomu si ještě Sobotka prohazoval Guilmona s Václavem Knopem a pro mě neznámou ženou.
A ještě jsem taky upravil jméno u Jeri, protože ve více než polovině série ji přejmenovali na Jen (a mě osobně se Jen líbí přece jenom o poznání víc, protože když nic jiného, tak takové jméno v japonštině skutečně existuje, zatímco Jeri rozhodně japonské jméno není, ale furt je to v Tamers se jmény lepší, než v ostatních sériích, kde máme u většiny postav čistě anglická jména).
Odpovědět

Zpět na „Seriály“