Záchranáři L. A. / 9-1-1

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Záchranáři L. A. / 9-1-1

Příspěvek od Sen »

Aha, mě to právě trochu překvapilo, neboť právě od MM jsem několik takových úletů slyšel (ještě si vybavuji třeba Krutý sever s Petrem Gelnarem dabujícím o 15 let staršího Gary Lewise v roli drsného kapitána).
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14419
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Záchranáři L. A. / 9-1-1

Příspěvek od Mark LS »

bloom píše:
Regina Řandová - Tracie Thoms (Karen Wilsonová)
Je to Martina Šťastná a rozhodně ne Regina Řandová :!: Petr Gelnar se ve Famílii na PK dost hodil a určitě by se hodil i tady a to mnohem víc než Martin Preiss, tohle spojení se hodně nepovedlo. :nesouhlas: A určitě by se hodilo doplňovat i tu hromadu dalších vedlejších postav...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6806
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Záchranáři L. A. / 9-1-1

Příspěvek od bloom »

Mark LS píše:
bloom píše: Regina Řandová - Tracie Thoms (Karen Wilsonová)
Je to Martina Šťastná a rozhodně ne Regina Řandová :!:
Martina Šťastná to je pouze v epizodě 1x05, ale v dalších to rozhodně je Regina Řandová. :!:
Mark LS píše:Petr Gelnar se ve Famílii na PK dost hodil a určitě by se hodil i tady a to mnohem víc než Martin Preiss, tohle spojení se hodně nepovedlo. :nesouhlas:
Petr Gelnar se ve Famílii na PK vůbec nehodil :nesouhlas: a v této roli by to spojení znělo ještě hůř. Marin Preiss se hodí mnohem víc, tohle spojení se dost povedlo.
Mark LS píše:A určitě by se hodilo doplňovat i tu hromadu dalších vedlejších postav...
Tak můžeš začít.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14419
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Záchranáři L. A. / 9-1-1

Příspěvek od Mark LS »

A když to teda víš, tak proč Martina Šťastná v profilu pořád chybí? :-? A převracením mého příspěvku chceš docílit čeho? :D Pravdou samozřejmě je, že se Petr Gelnar ve Famílii na PK dost hodil a zaslouží si :-: :-: :-: A ono by se celkem čekalo, že když jsi majitelem profilu, tak, že si budeš aspoň některé vedlejší postavy doplňovat sám, ale díky za opětovné vyvedení z omylu. :D
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6806
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Záchranáři L. A. / 9-1-1

Příspěvek od bloom »

Mark LS píše:A ono by se celkem čekalo, že když jsi majitelem profilu, tak, že si budeš aspoň některé vedlejší postavy doplňovat sám, ale díky za opětovné vyvedení z omylu. :D
Dabovaný seriál jsem měl možnost vidět už před nějakým časem a kdo přesně daboval jakou vedlejší roli si nepamatuji. Takže jestli chceš doplňovat, jak říkám, můžeš začít.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14419
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Záchranáři L. A. / 9-1-1

Příspěvek od Mark LS »

Související seriál: V plamenech

A určitě by bylo vhodné profil po 2 letech aktualizovat.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 11 zář 2022 10:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2323
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Záchranáři L. A. / 9-1-1

Příspěvek od klmdfkj »

| FDB | SZ

Související: V plamenech

DABING: Prima (jen 1. série), Disney+

2.SÉRIE
V českém znění: Irena Máchová - Angela Bassett (Athena Grantová), Ondřej Kavan - Peter Krause (Bobby Nash), Jiří Krejčí - Oliver Stark (Evan "Buck" Buckley), Antonie Talacková - Aisha Hinds (Henrietta "Hen" Wilsonová), Radovan Klučka - Kenneth Choi (Howie "Chimney" Han)

Dále v českém znění: Jan Škvor - Ryan Guzman (Eddie Diaz), Malvína Pachlová - Jennifer Love Hewitt (Maddie Kendallová), Jan Vokrouhlecký - Gavin McHugh (Christopher Diaz), Tomáš Poláček - Marcanthonee Reis (Harry Grant), Silvie Matičková - Corinne Massiah (May Grantová), Bohdan Tůma - Rockmond Dunbar (Michael Grant) a další

Překlad: Lukáš Krejčí
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobila Společnost SDI Media - 2021

3.SÉRIE
V českém znění: Irena Máchová - Angela Bassett (Athena Grantová), Ondřej Kavan - Peter Krause (Bobby Nash), Jiří Krejčí - Oliver Stark (Evan "Buck" Buckley), Antonie Talacková - Aisha Hinds (Henrietta "Hen" Wilsonová), Radovan Klučka - Kenneth Choi (Howie "Chimney" Han)

Dále v českém znění: Malvína Pachlová - Jennifer Love Hewitt (Maddie Kendallová), Jan Škvor - Ryan Guzman (Eddie Diaz), Tomáš Poláček - Marcanthonee Reis (Harry Grant), Silvie Matičková - Corinne Massiah (May Grantová), Jan Vokrouhlecký - Gavin McHugh (Christopher Diaz), Bohdan Tůma - Rockmond Dunbar (Michael Grant) a další

Překlad: Lukáš Krejčí
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobila Společnost SDI Media - 2021

4.SÉRIE
V českém znění: Irena Máchová - Angela Bassett (Athena Grantová), Ondřej Kavan - Peter Krause (Bobby Nash), Jiří Krejčí - Oliver Stark (Evan "Buck" Buckley), Antonie Talacková - Aisha Hinds (Henrietta "Hen" Wilsonová), Radovan Klučka - Kenneth Choi (Howie "Chimney" Han), Jan Škvor - Ryan Guzman (Eddie Diaz), Malvína Pachlová - Jennifer Love Hewitt (Maddie Kendallová)

Dále v českém znění: Silvie Matičková - Corinne Massiah (May Grantová), Tomáš Poláček - Marcanthonee Reis (Harry Grant), Jan Vokrouhlecký - Gavin McHugh (Christopher Diaz), Bohdan Tůma - Rockmond Dunbar (Michael Grant) a další

Překlad: Lukáš Krejčí
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobila Společnost SDI Media - 2021 / 2022

5.SÉRIE
V českém znění: Irena Máchová - Angela Bassett (Athena Grantová), Ondřej Kavan - Peter Krause (Bobby Nash), Jiří Krejčí - Oliver Stark (Evan "Buck" Buckley), Antonie Talacková - Aisha Hinds (Henrietta "Hen" Wilsonová), Radovan Klučka - Kenneth Choi (Howie "Chimney" Han)

Dále v českém znění: Jan Škvor - Ryan Guzman (Eddie Diaz), Malvína Pachlová - Jennifer Love Hewitt (Maddie Kendallová), Silvie Matičková - Corinne Massiah (May Grantová), Tomáš Poláček - Marcanthonee Reis (Harry Grant), Jan Vokrouhlecký - Gavin McHugh (Christopher Diaz), Bohdan Tůma - Rockmond Dunbar (Michael Grant), Viktor Dvořák, Hana Kusnjerová, Hana Ševčíková, Radek Hoppe, Tereza Martinková, Adéla Kubačáková, Dana Pešková, Petr Vágner, Petr Neskusil, Milada Vaňkátová, Vilém Udatný, Kateřina Petrová, Klára Sochorová, Martina Kechnerová, Jakub Saic, Ondřej Havel, Roman Hajlich, Otto Rošetzký, Alžběta Volhejnová, Pavel Šrom, Zuzana Mixová a další

Překlad: Lukáš Krejčí
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobila Společnost SDI Media - 2022
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 424
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Záchranáři L. A. / 9-1-1

Příspěvek od Grizzli5690 »

To jsem zvědav, až si to poslechnu, za mně to vypadá docela dobře, na Primě se mi hodně líbil Martin Preiss, tak jsem zvědavý na pana Kavana.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 424
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Záchranáři L. A. / 9-1-1

Příspěvek od Grizzli5690 »

Škoda, že Disney+ nenadaboval i 1. serii, ať je ten dabing jednotný. Jinak vůbec seriál nezní zle.
peno
Příspěvky: 251
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Záchranáři L. A. / 9-1-1

Příspěvek od peno »

Jsem blbý já, nebo co se to sakra děje? Býval bych přísahal, že na Disney+ byl celý seriál s dabingem, přičemž 1. série byla s dabingem Primy, zbytek s tím zde uvedeným od SDI. Zdálo se mi to, nebo už Disney+ dabingy i odstraňuje, přesto, že byly vyrobeny pro ně?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“