Medicejové: Vládci Florencie / Medici: Masters of Florence

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Medicejové: Vládci Florencie / Medici: Masters of Florence

Příspěvekod filip » 18 říj 2018 19:01

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.SÉRIE
V českém znění: Dalibor Gondík - Richard Madden (Cosimo), Hana Kusnjerová - Annabel Scholey (Contessina), Zbyšek Pantůček - Stuart Martin (Lorenzo), Jan Šťastný - Lex Shrapnel (Rinaldo), Pavel Vondra - Guido Caprino (Marco Bello), Jiří Prager - Dustin Hoffman (Giovanni), Jiří Plachý - Gerolamo Alchieri (Maso degli Albizzi), Jan Battěk - Alessandro Sperduti (Pierro), Pavel Rímský - Brian Cox (Guadagni), Jitka Jirsová - Sarah Felberbaum (Maddalena), Svatopluk Schuller - Alessandro Preziosi (Brunelleschi), Vendula Příhodová, Marek Libert, Ladislav Cigánek, Martin Hruška, Zuzana Mixová, Zdeněk Maryška, Jiří Krejčí, Jakub Saic, Tereza Chudobová, Jiří Valšuba, Ivo Hrbáč, Ladislav Županič, Martin Velda

Překlad: Šárka Bartesová
Dialogy: Dagmar Novotná
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Tereza Houžvicová
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Režie: Martin Velda
Pro SPI International vyrobila Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Medicejové: Vládci Florencie / Medici: Masters of Florence

Příspěvekod KOMZA » 26 říj 2018 21:40

Těší mě, že se tento skvělý seriál dostal konečně i k nám, ač si tedy úplně nejsem jista obsazením, ale nepřísluší mi hodnotit, tohle bych musela vidět. Ale třeba Dalibor Gondík a Hana Kusnjerová mi přijdou jako hodně zajímavé volby, které by mohly být vážně povedené. (Dodávat něco ke spojení Hoffman-Prager snad ani nemusím.) Dost mě však děsí výčet dabérů, protože pokud je toto plný počet, je to málo na takové množství postav, které se v seriálu vyskytuje. Tento dabing mi ovšem především dává naději, že by to nadcházející druhé sérii, na niž se moc těším, nemuselo do našeho vysílání tak dlouho trvat.
KOMZA
Moderátor

Zpět na Seriály