Hranice nemožného / Fringe

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Markus »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
V českém znění: Zuzana Kajnarová - Anna Torv (Agentka Olivia Dunhamová), Bohumil Švarc ml. - Joshua Jackson (Peter Bishop), Libor Hruška - Lance Reddick (Agent Phillip Broyles), Hana Talpová - Blair Brown (Nina Sharpová), Jaromír Meduna - John Noble (Dr. Walter Bishop), Filip Švarc - Kirk Acevedo (Agent Charlie Francis), Klára Sochorová - Jasika Nicole (Astrid Farnsworthová), Lukáš Hlavica - Mark Valley (John Scott), Petr Meissel - Michael Cerveris (pozorovatel), Tomáš Juřička - Jared Harris (David Robert Jones), Vladimír Čech - Michael Gaston (Sanford Harris), Libor Terš - Chance Kelly (Mitchell Loeb), Svatopluk Schuller, Ludvík Král, Petra Jindrová, Radek Hoppe, Zdeněk Hruška, Jitka Moučková, Petr Gelnar, Jiří Plachý, Bohuslav Kalva, Anna Remková, Vilém Udatný, Petra Hobzová, Ivan Jiřík, Miriam Chytilová, Regina Řandová, Jiří Dvořák, Bohdan Tůma, Jaroslav Kaňkovský, Pavel Tesař, Zdeněk Maryška, Vladimír Fišer (titulky místa), Mikuláš Pánek (titulky)

Překlad: Lukáš Krincvaj
Úprava dialogů: Mikuláš Pánek, Veronika Kernová a Štěpánka Drozdová
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Kot a Libuše Witzová
Režie: Mikuláš Pánek
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 spol. s.r.o. 2009

2. SÉRIE
V českém znění: Zuzana Kajnarová - Anna Torv (Agentka Olivia Dunhamová), Bohumil Švarc ml. - Joshua Jackson (Peter Bishop), Libor Hruška - Lance Reddick (Agent Phillip Broyles), Hana Talpová - Blair Brown (Nina Sharpová), Jaromír Meduna - John Noble (Dr. Walter Bishop), Filip Švarc - Kirk Acevedo (Agent Charlie Francis), Klára Sochorová - Jasika Nicole (Astrid Farnsworthová), Jaroslav Kaňkovský - Leonard Nimoy (William Bell), Petr Neskusil - Seth Gabel (Lincoln Lee), Dagmar Čárová - Orla Brady (Elizabeth Bishopová), Michal Holán - David Call (Nick Lane), René Slováčková - Pascale Hutton (Sally Clarková), Jakub Saic - Omar Metwally (James Heath), Petr Gelnar - Ryan McDonald (Brandon), Ivo Novák - Kevin Corrigan (Sam Weiss), Pavel Tesař - Michael Cerveris (pozorovatel), Radek Škvor, Zdeněk Maryška, Jan Vágner, Zbyšek Horák, Martin Písařík, Lukáš Hlavica, Jiří Hromada, Tereza Chudobová, Radovan Vaculík, Bohdan Tůma, Eliška Nezvalová, Tomáš Juřička, Anna Remková, Svatopluk Schuller, Petra Jindrová, Radek Hoppe, Anna Fialková, Nikola Votočková, Josef Nedorost, Vladimír Fišer (titulky místa), Mikuláš Pánek - Eugene Lipinski (Prosinec - pozorovatel, titulky)

Překlad: Lukáš Krincvaj
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Kot a Libuše Witzová
Dialogy a režie: Mikuláš Pánek
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 spol. s.r.o. 2010

3. SÉRIE
V českém znění: Zuzana Kajnarová - Anna Torv (Agentka Olivia Dunhamová), Bohumil Švarc ml. - Joshua Jackson (Peter Bishop), Libor Hruška - Lance Reddick (Agent Phillip Broyles), Hana Talpová - Blair Brown (Nina Sharpová), Jaromír Meduna - John Noble (Dr. Walter Bishop), Filip Švarc - Kirk Acevedo (Agent Charlie Francis), Klára Sochorová - Jasika Nicole (Astrid Farnsworthová), Petr Gelnar - Ryan Mcdonald (Brandon Fayette), Michal Holán - Seth Gabel (Lincoln Lee), Pavel Tesař - Michael Cerveris (Září - pozorovatel), Radovan Vaculík - Andre Royo (Henry Arliss Higgins), Radek Kuchař - Philip Winchester (Frank Stanton), Daniela Bartáková - Amy Madigan (Marilyn Dunhamová), Vladimír Fišer (titulky místa), Mikuláš Pánek - Eugene Lipinski (Prosinec - pozorovatel, titulky)

Překlad: Markéta Záleská, David Záleský
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal a Libuše Witzová
Dialogy a režie: Mikuláš Pánek
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 spol. s.r.o. 2012

4.SÉRIE
V českém znění: Zuzana Kajnarová - Anna Torv (Agentka Olivia Dunhamová), Bohumil Švarc ml. - Joshua Jackson (Peter Bishop), Jaromír Meduna - John Noble (Dr. Walter Bishop), Libor Hruška - Lance Reddick (agent Phillip Broyles), Klára Sochorová - Jasika Nicole (Astrid), Michal Holán - Seth Gabel (Lincoln Lee), Petr Gelnar - Ryan Mcdonald (Brandon Fayette), Jaroslav Kaňkovský - Leonard Nimoy (William Bell), Hana Talpová - Blair Brown (Nina Sharpová), Pavel Tesař - Michael Cerveris (Září - pozorovatel), Svatopluk Schuller - Henry Ian Cusick (Simon Foster) + Shaun Smyth (Anil), Jitka Ježková - Georgina Haig (Henrietta Bishopová), Tomáš Juřička - Clark Middleton (Edward Markham), Jiří Plachý - Michael Kopsa (Kapitán Windmark), Otakar Brousek ml., Jakub Saic, Marcela Nohýnková, Zdeněk Maryška, Mikuláš Pánek - Eugene Lipinski (Prosinec - pozorovatel, titulky) a další

Překlad: Martin D. Antonín, Markéta Záleská, David Záleský
Dialogy: Lea Suchánková, Mikuláš Pánek
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Režie českého znění: Mikuláš Pánek
Vyrobilo: Studio Audiotech pro CET 21 s.r.o. v roce 2013

5.SÉRIE
V českém znění: Zuzana Kajnarová - Anna Torv (Agentka Olivia Dunhamová), Bohumil Švarc ml. - Joshua Jackson (Peter Bishop), Jaromír Meduna - John Noble (Dr. Walter Bishop), Klára Sochorová - Jasika Nicole (Astrid), Hana Talpová - Blair Brown (Nina Sharpová), Jitka Ježková - Georgina Haig (Henrietta Bishopová), Jiří Plachý - Michael Kopsa (Kapitán Windmark), Svatopluk Schuller - Shaun Smyth (Anil), Libor Hruška - Lance Reddick (agent Phillip Broyles), Pavel Tesař - Michael Cerveris (Září - pozorovatel), Jordan Schartner (Pozorovatel), Irena Hrubá - Jenni Blong (Dr. Carla Warrenová), Tomáš Juřička - Clark Middleton (Edward Markham), Eric Lange (Gael Manfretti), Bohdan Tůma - Paul McGillion (Edwin Massey), Šárka Vondrová - Jill Scott (Simone), Tomáš Juřička - Clark Middleton (Edward Markham), Mikuláš Pánek - Eugene Lipinski (Prosinec - pozorovatel, titulky)

Překlad: Martin D. Antonín
Dialogy: Mikuláš Pánek
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Režie českého znění: Mikuláš Pánek
Vyrobilo: Studio Audiotech pro CET 21 s.r.o. v roce 2013
Obrázek
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od James55 »

Tak ticho po pěšině jako vždycky :D, tak něco k tomu řeknu já :). Jsem moc spokojen s výběrem hlavních postav, Zuzana Kajnarová ani Bohumil Švarc ml. nejsou zrovna obsazováni všude, což je rozhodně plus. I ostatní postavy se mi zdají dobře obsazené a tak doufám, že přes všechny tyhle pozitiva bude dost dabérů i pro vedlejší postavy, ptž tímto nedostatkem trpí skoro všechny současné dabingy. Ale i tak tvůrcům dabingu patří velká pochvala, už se na seriál moc těším 8-)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Jack_6428 »

super a předpokládám, že to pojede na Coolu? :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Brocc »

mno k tomu co řekl James přidávám pochvalu za Jaromíra Medunu (můj osobní tip) a Filipa Švarce.... :D
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od James55 »

Jack_6428 píše:super a předpokládám, že to pojede na Coolu? :mrgreen:
Zatím nesmíme říct :)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Jack_6428 »

James55 píše:
Jack_6428 píše:super a předpokládám, že to pojede na Coolu? :mrgreen:
Zatím nesmíme říct :)
jj, to chápu, ale tahle odpověď mi stačí :mrgreen: mimochodem k obsazení, sice jsem nikdy Fringe neviděl, ale když na to tak koukám, líbí se mi to a myslím, že to bude fajn.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 882
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Slipio »

Pěkné obsazení, za Bohumila Švarce ml. jsem rád. Jinak mi to připomíná výběr dabéru, kteří byli zde vypsáni :D (vy v tom máte určitě prsty ;) )
8-) to je hezké, že nic nemůžete říct, nevím, jestli to je horší s tou mlčenlivostí pro nás či pro vás
Vojt@
Příspěvky: 140
Registrován: 02 dub 2008 16:28
Bydliště: Čejkovice - (okr. Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Vojt@ »

Seriál jsem zatím neviděl a váhal jsem jestli si ho mám rozkoukávat, protože už mi ho pár lidí doporučilo, ale teď už mám jasno - počkám na dabing! :D
Zachování návaznosti na Joshe Jacksona potěšilo :)

V sekci na dabing čekající zaznělo od Draky, že Prima Fringe nemá, ale to bylo skoro před půl rokem, tak se mohlo leccos změnit a zdá se, že se změnilo. :) Pokud ho opravdu nemá, tak můj osobní typ je Nova nebo AXN.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Jack_6428 »

Vojt@ píše:Seriál jsem zatím neviděl a váhal jsem jestli si ho mám rozkoukávat, protože už mi ho pár lidí doporučilo, ale teď už mám jasno - počkám na dabing! :D
Zachování návaznosti na Joshe Jacksona potěšilo :)

V sekci na dabing čekající zaznělo od Draky, že Prima Fringe nemá, ale to bylo skoro před půl rokem, tak se mohlo leccos změnit a zdá se, že se změnilo. :) Pokud ho opravdu nemá, tak můj osobní typ je Nova nebo AXN.
kdyby to bylo AXN/AXN Sci-Fi, už by tam imo běžely upoutávky na to... podle mě to je na 100% Prima Cool. Na Novu Cinemu se to imo moc nehodí (nedávají tam nějaké "boom" seriály) a normální Nova? Tý trvalo dlouho než vůbec konečně koupili V.řadu House (ale je fajn, že jí dávaj). Cool se specializuje přímo na různé "fan seriály", takže bych se fakt divil, kdyby se to objevilo někde jinde. Z Primy Cool se stalo něco jako americkej FOX :lol:

Jinak k seriálu, taky jsem kdysi přemýšlel, že si to sjedu, ale teď když je dabing (kterej imo trval kratší dobu než je zvykem?)...tak si počkám..
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Vojt@
Příspěvky: 140
Registrován: 02 dub 2008 16:28
Bydliště: Čejkovice - (okr. Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Vojt@ »

Jack_6428: Tak já jsem jen čistě spekuloval na základě půl roku starého výroku Draky o tom, že to Prima nemá. Navíc, pokud se nemílím, produkuje Fringe Warner Bros, jejíž majitel Time Warner z části koupil CME vlastnící Novu a její stanice, takže to není zcela vyloučené. Pokud už to tedy Nova je, tak by to dali nejspíš na Novu, ale i na Nova Cinema dávali v premiéře BSG. Rozhodně jsem zvědavý kdo to tedy koupil...
Odpovědět

Zpět na „Seriály“