Hranice nemožného / Fringe

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvekod Joe Black » 06 úno 2010 15:20

Jestli se nepletu a dobře si to pamatuju tak v tom letadle tu letušku nebo kdo to mluvil z toho reproduktoru, to byla Jitka Moučková.
Joe Black

Příspěvekod Vojt@ » 07 úno 2010 13:19

Dabing je velmi povedený. Hlavní postavy jsou velice šikovně obsazené. :-: I po letech se Švarc mladší na Joshuu hodí a pořád jej dokáže skvěle vystihnout. Je prima slyšet teď víc Kláru Sochorovou, která bude rozhodně pro pražské dabingy přínosem a osvěžením. (Akorát ji mám s Buffy tak spjatou, že když mluví, tak pořád vidím S. M. Gellar :D)
Dabing i seriál mě velice překvapil a rozhodně budu ve sledování pokračovat s dabingem :)
Vojt@

Příspěvekod jackb » 07 úno 2010 18:53

ještě tam daboval Petr Gelnar

a jinak byl dabing fakt vynikající. Od Zuzany Kajnarové po Jaromíra Medunu, ale nejlepší byl Bohumil Švarc ml., který se mi líbil hned od té doby, co promluvil.
jackb
Globální moderátor

Příspěvekod reaverman » 07 úno 2010 22:11

Jsem moc moc rad, ze se vam to libi!
Byl jsem na te kinopremiere v Praze a uzil jsem si to, byl jsem hodne prijemne prekvapen, jak to cele dohromady znelo. A dokonce tolik nezmrsili preklad upravou dialogu, jak jsem myslel :) I na fanstrankach se vyrojilo 50 na 50 pozitivnich komentaru, coz je vice nez uspech.

Chci se zeptat, jake se vam zdaly dialogy? Ja mivam u CZ dabingu (mene kvalitniho) problem v tom, ze mi ty dialogy na sebe nenavazuji (vypousteni spojek apod.). Proto jsem se tady snazil, aby to nepusobilo podobne zmatene. Tak jestli k tomu mate nekdo nejaky komentar, at uz pozitivni nebo ne, uvitam ho.
Překlady: BSG 1987 + 1980, Fringe I + II, Smallville VII + VIII, Doctor Who III - VI, The Boondocks I - III, Fairly Legal I, Bright Young Things, SG: The Ark of Truth; Korektury : Stargate SG-1 VII - X, Stargate Universe I + II
reaverman

Příspěvekod mrzeero » 13 úno 2010 10:23

Já teda musim taky pochválit.....dabing je kvalitní-i po dlouhé době konečně překlad! ;) ....Ikdyž trochu rýpnout si přece musim-Bohumil Švarc ml. má na toho herce opravdu strašně moc mladý hlas.A ikdyž jsem rád,že zde byl obsazen-protože v dobách Dawsonova světa ten dabér odvedl opravdu výtečnou práci a je prima to navázování dabérů i u seriálových herců,tak přeci jen ten hlas je nyní po těch mnoha letech trochu nehodící se.....Ale jinak to je opravdu jen maličkost,která se dá v pohodě přežít,protože ten dabing je jinak výtečný :-:
mrzeero

Příspěvekod reaverman » 02 bře 2010 17:48

Na konci tohoto měsíce začne práce na produkci druhé sezóny seriálu Hranice nemožného. Obsazení, překlad i režie zůstávají. Navíc bonusová epizoda (2x11) bude vysílána v první sezóně, kam příběhově patří (mezi epizodami 19 Půlnoc a 20 Nezvolená cesta).

A za necelých 1100 Kč si můžete předobjednat první sezónu s dabingem na DVD! Viz. http://www.filmcity.cz/inshop/scripts/d ... &level=215
Překlady: BSG 1987 + 1980, Fringe I + II, Smallville VII + VIII, Doctor Who III - VI, The Boondocks I - III, Fairly Legal I, Bright Young Things, SG: The Ark of Truth; Korektury : Stargate SG-1 VII - X, Stargate Universe I + II
reaverman

Příspěvekod reaverman » 30 bře 2010 14:38

Protoze jsou jiz k dispozici vychodoevropske verze DVD s prvni sezonou, je zrejme, ze disky neobsahuji bonusovou epizodu Zmrtvychvstani, ktera se vysilala v USA v ramci sezony druhe.
Tento tyden by se snad mela konecne nadabovat (spolu s prvni epizodou druhe sezony) a tudiz snad dojde na jeji vysilani na Nova Cinema v ramci prvni sezony, jak jsem sliboval a v produkci urgoval :)

Jinak FOX si svoje veci opravdu hlida a bohuzel mam aktualne k dispozici video a scenare jen do epizody Jacksonville. A ja se tak tesil, ze treba uvidim epizodu Peter driv nez ostatni :D
reaverman

Příspěvekod Markus » 31 bře 2010 23:46

Tak alespoň pro mě se přeci jen nakonec jeden mínus našel. Leonarda Nimoye nedabuje Jiří Plachý, ale Jaroslav Kaňkovský. Jako fanouška Star Treku mě to bolí dvojnásob. Zvlášť ve světle toho, že v první sérii Jiří Plachý slyšet byl, tudíž jsem to považoval za jasnou věc. :( Vím, je to maličkost, ale jednoduše mě to mrzí, mohlo to být stoprocentní... No aspoň ho pan Kaňkovský už někdy daboval...
Obrázek
Markus
Senior admin

Příspěvekod reaverman » 05 dub 2010 20:04

Markus píše:Tak alespoň pro mě se přeci jen nakonec jeden mínus našel. Leonarda Nimoye nedabuje Jiří Plachý, ale Jaroslav Kaňkovský. Jako fanouška Star Treku mě to bolí dvojnásob. Zvlášť ve světle toho, že v první sérii Jiří Plachý slyšet byl, tudíž jsem to považoval za jasnou věc. :( Vím, je to maličkost, ale jednoduše mě to mrzí, mohlo to být stoprocentní... No aspoň ho pan Kaňkovský už někdy daboval...

Parada. Tak to jsi me vazne "potesil" :(
reaverman

Příspěvekod DismayButt » 05 dub 2010 21:09

Viděl jsem už všechny epizody první série s českým dabingem na DVD z dovozu a zdá se mi, že v epizodě 1.20 'Všechno totiž existuje víckrát', dabuje Pozorovatele někdo jiný než v epizodě 1.04 'Příchod'. Nevíte o tom někdo něco? ;)
DismayButt

PředchozíDalší

Zpět na Seriály