Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5053
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Joe Black »

Tak dabérka princezny Gaiy (a poté několika dalších rolích např. i ve druhé sérii) dabovala většinu mladších vedlejších rolí ve filmu Poslední prázdniny (např. letuška). Titulky jsem bohužel neslyšel, takže nemohu ani hádat podle výčtu dabérů. Kdybyste někdo pomohl, byl bych rád. Tuto dabérku znám po hlase, ale jméno fakt nevím.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1874
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Manche »

No jestli jsem její hlas úspěšně propojil s dabingem jiného v Brně dabovaného seriálu, tak by to měla být buď Petra Kubíková nebo Marcela Zemanová. Zítra zkusím ten film stáhnout a mrknout na titulky, jestli tam jedno z těch jmen nebude.
Jinak Joe, chtěl bych se zeptat, jestli už jsi zkouknul nějaké ty díly z 2. řady v češtině, nepodařilo se ti identifikovat nějaké další dabéry konkrétních postav?
Naposledy upravil(a) Manche dne 21 zář 2022 22:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1874
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Manche »

Joe Black píše:
Manche píše:2.řada:
Martin Sláma - Hakeem Kae-Kazim (Ali Rashid)
Jo teď jsem koukal. Pak opět naše tajemná neznámá tam dabovala Shirez a v dalším díle (The Gift) dabovala též a to Kathleen. Mužskké dabéry z Brna nepoznávám v takové míře, takže Eathana ani další z dílu The Gift jsem nepoznal. Ale Elise tam dabovala skvělá Zuzana Slavíková.
Já jsem v Ali Rashid And The Thieves poznal ještě Zdeňka Bureše na jednom z těch dvou poskoků, co je Ali poslal za Sindibádem. Ještě se tě chci zeptat, která z těch dvou byla Elise a která Kathleen, já ten díl v češtině ještě neviděl a teď jsi nejsem jistý... ;)
Historik
Příspěvky: 2788
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Historik »

Úpravkyní dialogů bude pravděpodobně Ludmila Bařinková.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5053
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Joe Black »

Manche píše:Já jsem v Ali Rashid And The Thieves poznal ještě Zdeňka Bureše na jednom z těch dvou poskoků, co je Ali poslal za Sindibádem. Ještě se tě chci zeptat, která z těch dvou byla Elise a která Kathleen, já ten díl v češtině ještě neviděl a teď jsi nejsem jistý... ;)
Jo vím, který to je, ale nevěděl jsem to jméno. Daboval jednoho muže i v The Gift. Postavy jdu doplnit plus dvě další z The Passengers. Je to napřeskáčku. Tam jsou ke slyšení Aleš Zbořil a Ladislav Lakomý. Možná i Igor Bareš, ale tím si nejsem na 100% jistý. Jinak ty videa dělá můj brácha, takže rychlost závisí na jeho volném čase a na tom, jak přehraju díly co máme na VHS. Ale máme jen některé. Cca kolem 10.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1874
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Manche »

Joe Black píše:
Manche píše:Já jsem v Ali Rashid And The Thieves poznal ještě Zdeňka Bureše na jednom z těch dvou poskoků, co je Ali poslal za Sindibádem. Ještě se tě chci zeptat, která z těch dvou byla Elise a která Kathleen, já ten díl v češtině ještě neviděl a teď jsi nejsem jistý... ;)
Jo vím, který to je, ale nevěděl jsem to jméno. Daboval jednoho muže i v The Gift. Postavy jdu doplnit plus dvě další z The Passengers. Je to napřeskáčku. Tam jsou ke slyšení Aleš Zbořil a Ladislav Lakomý. Možná i Igor Bareš, ale tím si nejsem na 100% jistý. Jinak ty videa dělá můj brácha, takže rychlost závisí na jeho volném čase a na tom, jak přehraju díly co máme na VHS. Ale máme jen některé. Cca kolem 10.
Pokud jsi pamatuju, tak ono jich bylo v češtině o moc víc než deset vysíláno nebylo, druhá řada byla někdy po půlce odstraněna z vysílání a už ji nikdy ani nezopakovali ani nedovysílali.
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Opsha »

Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1874
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Manche »

V Passengers se objevil bývalý Omarův rádce v roli námořníka Ateeba (Peter Butler). Hlas mi byl povědomý, ale neidentifikoval jsem ho. Nevíš náhodou jeho jméno?
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5053
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Joe Black »

Nepoznal, ale ostatní jsem doplnil. Nezjistil jsi tu dabérku Shirez a spol?
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1874
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Manche »

Joe Black píše:Nepoznal, ale ostatní jsem doplnil. Nezjistil jsi tu dabérku Shirez a spol?
Snad to brzy zjistím. Napsal jsem panu Balcárkovi soukromou zprávu, tak mi možná odpoví. Kdysi spolu dabovali ve stejném seriálu, tak by to jméno mohl vědět, nebo vědět, zda je to někde zapsané... :)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“