Dům loutek / Dollhouse

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Joe Black »

Markus píše:Ojoj. :( Že Elizu dabuje opět a zase Zuzana Ščerbová, to bych ještě přežil, už jí dabovala dvakrát. (I když...) Ale že Kateřina Mendlová dabuje Dichen Lachman místo Amy Acker, když jí dabovala v tolika sériích Angela, to mě vyloženě štve a nechápu to. :roll: A Ivana Milbachová, dle mého dabérka Elizy v jiné roli, to je taky super. No a o tom, že si Aleš Zbořil nebude moct nadabovat Alexise Denisofa ve druhé sérii, se asi nemá už cenu rozepisovat...
Souhlasím. Mají v tom bordel, ale kdo ví, jak to nakonec bude vypadat. Třeba budeme všichni mile i nemile překvapeni. ;-)
Vojt@
Příspěvky: 140
Registrován: 02 dub 2008 16:28
Bydliště: Čejkovice - (okr. Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Vojt@ »

CZ upoutávka:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=31uuT2oXmBs&feature=player_embedded
(btw, ten hlas toho komentátora mi už leze na nervy. Aspoň, že tady z toho nedělá komedii :roll: )
Uživatelský avatar
podzimator
Příspěvky: 19
Registrován: 12 črc 2009 20:42
Bydliště: Praha

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od podzimator »

Vojt@ píše:CZ upoutávka:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=31uuT2oXmBs&feature=player_embedded
(btw, ten hlas toho komentátora mi už leze na nervy. Aspoň, že tady z toho nedělá komedii :roll: )

Mě taky, některý upoutávka na Coolu jsou hodně, hodně infatilní...
らりるれろ
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Slipio »

Díval jsem se na první díl. Nic extra.
:idea: Tito dabéři jsou dobří: Zuzana Ščerbová - Echo, Zdeněk Junák - Boyd Langton, Petr Dočkal - Topher Brink, Ivana Milbachová - Adelle DeWittová, Petr Jančařík - Victor

:?: tito mě mrzí: Kateřina Mendlová - Sierra (měla dabovat Claire Saundersová), Jana Štvrtecká - Claire Saundersová, Aleš Zbořil - Laurence Dominic (měl dabovat až v druhé sezoně Alexise D.)

:!: Wilém Čapek - Paul Ballard...je hrozný, vůbec se nehodí k tomuto herci, Rudolf Kubík by byl stokrát lepší

Ale lepší něco než nic...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Markus »

Slipio píše:Ale lepší něco než nic...
No pro lidi, co z jakéhokoliv důvodu nemohou sledovat originál určitě, za sebe ale říkám, že to nic je v tomto případě menší zlo...

Jinak nezdá se vám, že by lépe znělo Echo čteno jak psáno? Mě to "Eko" docela zaskočilo. Sice jsem zastánce toho číst jména stejně jako v originále, ale v tomto případě si nejsem jist, zda to není spíš na škodu... Ale to je jen můj osobní pocit... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Slipio »

Markus píše:Jinak nezdá se vám, že by lépe znělo Echo čteno jak psáno? Mě to "Eko" docela zaskočilo.
Mě se to Eko líbí, jelikož jsem na to zvyklý od začátku seriálu, takže jsem rád za Eko...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Markus »

Nevím, v tomto případě mi to přijde spíše než jméno jako přezdívka. Dalo by se to myslím označit i jako odkaz na celý příběh... Echo - ozvěna, ať už osobnosti, kterou kdysi byla, či dalších osobností, které v ní zůstávají i přes výmazy... Navíc některá tahle speciální jména v češtině prostě nezní dobře. Příkladem budiž Xena, která se taky v dabingu nečte jako "Zína", že... :) Ale jak říkám, rozhodně to nemíním označit za chybu, to je jen můj problém...
Obrázek
Grace7.13
Příspěvky: 9
Registrován: 10 zář 2009 12:49

Re: Dům loutek / Dollhouse

Příspěvek od Grace7.13 »

Mám jen dotaz, zda někdo nepostřehl, kdo daboval Miracle Laurie jako November. díky
Vojt@
Příspěvky: 140
Registrován: 02 dub 2008 16:28
Bydliště: Čejkovice - (okr. Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dům loutek / Dollhouse

Příspěvek od Vojt@ »

Já osobně jsem ji ještě v žádném jiném brněnském dabingu neslyšel nebo si spíš nepamatuju :D, taky by mě to zajímalo.
Ale celkem ji ten hlas sluší, i když sem tam je cítit, že je v November nejistá a někdy špatně intonuje.
Uživatelský avatar
Spike
Příspěvky: 14
Registrován: 08 bře 2010 12:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dollhouse / Dům loutek

Příspěvek od Spike »

oberon píše:No to mě po..r Ivana Milbachová tu je a nenapadlo je jí dát na Elizu Dushku? Kdyby v tom dabingu nebyla tak neřeknu, ale takhle?! :evil:
Mibachová se na DeWittovou hodí o hodně víc než na Echo.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“