The Persuaders! • Dabingforum.cz

The Persuaders!

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: The Persuaders!

Příspěvekod Huhna2 » 15 kvě 2013 18:19

Jistěže si seriál pamatuji z ORFu a rád ho na AXN sleduji, ale trochu mi vadí v titulcích gramatické chyby typu kdyby jste. :cry:
Huhna2

Příspěvekod Laik » 30 čer 2013 19:28

Doplnění epizody Londýnské spiknutí:

Jiří Zavřel - Clifton Jones (Dr. Kibu), Jiří Bruder - Tommy Godfrey (Benny Ryan, divadelní agent), Svatopluk Skládal - George Woodbridge (Gregory Ward), Ferdinand Krůta - Arthur Brough (Moorehead), Jiří Plachý (kouzelník), Jarmila Švehlová (kouzelníkova asistentka), Ladislav Kazda - Michael Martin (Jackson), Miloš Vávra - Alan Chuntz (Valet), Mirko Musil (hlídač s puškou)

A pak bych řekl Jana Altmannová - Carmen Munroe (Carmen Congoto). Ale nejsem si tím zcela jist. Prosím o kontrolu.
Laik

Příspěvekod alfi100 » 17 črc 2013 07:39

Ty které tento seriál zajímá, bych rád informoval, že zde nabízím vlastní originální variantu Lontýnského spiknutí!
viewtopic.php?f=93&t=12402&start=0&hilit=Persuaders
Mám na videu pouze tuto epizodu. A protože VHSrip by vypadal strašně, originál seriál jsem si stahnul z netu ve výborné kvalitě. Ovšem nastal problém. Zjistil jsem, že ČT epizodu č. 4 Greensleeves záhadně spojila s částí jiné epizody (naprosto nesmyslně?!) a celé to přeházela tz. musel jsem rekonstruhovat zvuk do několika bloků, celé to dolpnit originál zvukem (kde to šlo) a pak pospojovat "nový" celek. Jsem hrdý na to, že opravdu nejde poznat rozdíl. Šlo mi především o zachování skvělého dabingu s příslušně kvalitním obrazem!
Takže to co nabízím je originál anglická verze seriálu nesestříhaná s napasovným českým dabingem. Asi 5 min. kousek dabingu, který je z jiné epizody, mám stále nepoužitý v pouhém audio ripu! :D
alfi100

Příspěvekod jiri111 » 22 pro 2013 13:57

jiri111

Předchozí

Zpět na Seriály