Ted a spol. / Better off Ted

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Ted a spol. / Better off Ted

Příspěvekod DavePave » 12 úno 2010 20:30

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDb

V českém znění: Jan Čenský - Jay Harrington (Ted Crisp), Ivana Milbachová - Portia de Rossi (Veronica Palmer), Hana Ševčíková - Andrea Anders (Linda Zwordling), Jiří Ployhar - Jonathan Slavin (Phil Myman), Filip Rajmont - Malcolm Barrett (Lem Hewitt), Viktorie Taberyová - Isabella Acres (Rose Crisp), Tomáš Juřička - Maz Jobrani (Dr. Bhamba), Zdeněk Maryška, Ludvík Král, Miriam Chytilová, Ivan Jiřík, Libor Terš (titulky), Bohdan Tůma - Eddie McClintock (Billy)

Překlad: Kateřina Sidonová
Úprava dialogů: Jozef Kušnír
Režie českého znění: Zuzana Schulzová
Vyrobila: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2009/10
Obrázek
Obrázek
DavePave

Re: Ted a spol. / Better off Ted

Příspěvekod oberon » 23 úno 2010 17:18

Obsazení vypadá dobře. Nevím, jak vy, ale můj osobní typ na režiséra vzhledem k obsazení je, že by to mohl být Filip Jančík nebo Jiří Kvasnička. Co myslíte vy?
Obrázek
oberon

Příspěvekod Slipio » 20 dub 2010 14:01

:( Je škoda, že Andreu Anders nedabuje Jitka Ježková, jelikož v Joye byla skvělá. Ševčíková není špatná, ale Jitka by byla mnohem lepší. Jinak co se týká Čenského, tak skvělý nápad :) . Zatím povedené, ale na to dodržení dabéru by se měly zaměřit, jelikož je to rušivé :x
Slipio

Příspěvekod mrzeero » 22 dub 2010 17:38

Dabing se mi zatím líbí.Uvidíme jak to bude dál-líbí se mi,jak poslední dobou drží hlasy z Ally McBealové(nejdřív L.Rybová v 30 Rock a teď Milbachová-to je paráda) :-:
mrzeero

Příspěvekod Fifa.21 » 23 dub 2010 19:13

Ve 3. díle byl Zdeněk Maryška. A ještě ta Ševčíková je fakt skvělá trefa jestli jste slyšeli Andreu Anders v originále tak má taky takový ten chraplák. Typ na režiséra Jančík :-?
Fifa.21

Příspěvekod oberon » 15 čer 2010 22:02

Za slovem titulky konec závorky, dabing se mi líbil, ale seriál, i když dobrý stejně nepřekonal některé moje oblíbené sitcomy, jako např. HIMYM nebo Big Bang Theory (zajímalo by mě, jestli někdy Prima taky odvysílá další série).
Obrázek
oberon

Příspěvekod Slipio » 10 led 2011 13:20

Neodvysílané díly Ted a spol. II (11) bude 22.1 v 9:45, Ted a spol. II (12) bude 23.1 v 9:45 a poslední díl asi následující týden v sobotu (dle programu na seznamu). Jinak opravdu podařený dabing, i Ševčíková se mi líbí :-:
Slipio

Zpět na Seriály