Můj přítel Monk / Monk

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Můj přítel Monk / Monk

Příspěvekod bloom » 22 srp 2008 11:52

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
V českém znění: Vladislav Beneš - Tony Shalhoub (Adrian Monk), Vanda Hybnerová - Bitty Schram (Sharona Flemingová), Filip Jančík - Jason Gray-Stanford (Poručík Randall Disher), Jiří Plachý - Ted Levine (Kapitán Leland Stottlemeyer), Pavel Šrom - Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger + titulky)

Epizodní role: Michal Pavlata - Michael Hogan (Warren St. Claire), Otto Rošetzký - Ben Bass (Gavin Lloyd), Zdeněk Maryška - John Bourgeois (komisař Harry Ashcombe), Jiří Hromada - Adam Arkin (Dale Biederbeck), Martin Zahálka - Juan Chioran (doktor Vezza), Peter Outerbridge (Trevor McDowell), Pavel Soukup - Stephen McHattie (Adam Kirk), Radovan Vaculík - Alan Van Sprang (Leonard Stokes), Otakar Brousek ml. - Dennis Boutsikaris (doktor Lancaster), Martina Hudečková - Jessica Steen (Myra Teelová), Ljuba Krbová - Maria del Mar (Monica Watersová), Milan Bouška - Nicholas Campbell (Lloyd Grayson), Ludvík Král - Patrick Garrow (Todd Katterskill), Rudolf Jelínek - Zakes Mokae (Tonday Mawwaka), Helena Dytrtová - Polly Draper (Rita Bronwyn), Jan Šťastný - Cameron Daddo (Darryl Wright), Bohuslav Kalva - Willie Nelson (Willie Nelson), Martin Stránský - Tim Daly (Tim Daly), Ernesto Čekan, Karel Richter, Miloš Hlavica, Libor Terš, Dalimil Klapka a další

Režie: Jindřiška Švecová
Vyrobila: Česká produkční 2000, a.s. pro CET 21, spol. s.r.o. v roce 2004

2. SÉRIE
V českém znění: Vladislav Beneš - Tony Shalhoub (Adrian Monk), Vanda Hybnerová - Bitty Schram (Sharona Flemingová), Filip Jančík - Jason Gray-Stanford (Poručík Randall Disher), Jiří Plachý - Ted Levine (Kapitán Leland Stottlemeyer), Pavel Šrom - Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger + titulky)

Epizodní role: Miroslav Táborský - John Turturro (Ambrose Monk), Martin Stránský - Andrew McCarthy (Derek Philby), Holt McCallany (Pat Van Ranken), Libor Terš - Marc Vann (Hal Duncan), Milan Bouška - Tony Plana (kapitán Alameda), Svatopluk Schuller - David Norona (poručík Plato), Petr Burian - Christopher Wiehl (Scott Gregorio), Monika Žáková - Lolita Davidovich (Natasia Lovarová), Dagmar Čárová - Glenne Headly (Karen Stottlemeyerová), Miloslav Mejzlík - Jim Jansen (starosta Rudner), Jolana Smyčková - Melissa George (Jenna Ryanová), Hana Talpová - Betty Buckley (Cheryl Fleming), Jan Vondráček - Josh Stamberg (agent Grooms), Gary Cole (Dexter Larsen), Radovan Vaculík - Chad Donella (Ricky Babbage), Daniel Goddard (Evan Coker), Luděk Čtvrtlík - Ed Marinaro (Stewart Babcock), Petr Gelnar - Jarrad Paul (Kevin Dorfman), Zdeněk Hruška - Billy Burke (Brad Terry), Kateřina Lojdová - Rachel Dratch (Julie Parlová), Ivan Jiřík - Currie Graham (Harold Maloney), Miriam Chytilová - Eden Rountree (Carol Maloneyová), Jaroslava Brousková - Jane Lynch (doktorka Julie Waterfordová), Tomáš Juřička - Nestor Carbonell (Dalton Padron), Jiří Hromada - Tim Curry (Dale Biederbeck), Roman Hájek - David Meunier (Ray Kaspo), Jan Maxián, Stanislav Lehký, Jiří Knot, Radek Hoppe, Daniel Margolius, Zdeněk Maryška a další

Vyrobila: Česká produkční 2000, a.s. pro CET 21, spol. s.r.o. v roce 2004

3. SÉRIE
V českém znění: Vladislav Beneš - Tony Shalhoub (Adrian Monk), Vanda Hybnerová - Bitty Schram (Sharona Flemingová), Pavla Rychlá - Traylor Howard (Natalie Teegerová), Filip Jančík - Jason Gray-Stanford (Poručík Randall Disher), Jiří Plachý - Ted Levine (Kapitán Leland Stottlemeyer), Pavel Šrom - Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger + titulky) a další

Epizodní role: Bohdan Tůma - Mykelti Williamson (kapitán Walter Cage), Todd Stashwick (Winston Brenner), Petr Pospíchal - Jeffrey Dean Morgan (Steven Leight), Jiří Valšuba - Willie Garson (Leo Navarro), Vilém Udatný - Brad Hawkins (Kurt Wolff), Rick Hoffman (agent Colmes), Josef Carda - Saverio Guerra (komisař Brooks), Jarrad Paul (Kevin Dorfman), Bedřich Šetena - Philip Baker Hall (Salvatore Lucarelli), Bob Gunton (Dwight Ellison), Michal Jagelka - Lochlyn Munro (Tony Lucarelli), Filip Švarc - Devon Gummersall (Phil Bedard), Marcel Vašinka - Tim Bagley (Harold Krenshaw), Larry Brandenburg (Val Birch), Ladislav Cigánek - Enrico Colantoni (Joe Christie), Ken Marino (Lester Highsmith), Pavel Vondra - John Michael Higgins (Roddy Lankman), Bohuslav Kalva - Mako (mistr Zee), Petr Gelnar - Mark Sheppard (Chris Downey), Michael Goorjian (Jacob Carlyle), Svatopluk Schuller - Josh Stamberg (agent Grooms), Martin Zahálka - Glenn Morshower (Martin Willowby), Jay Acovone (Ray Galardi), Libor Terš - Steven Williams (seržant Parnell), Nick Offerman (Jack Whitman), Zdeněk Žák - James Brolin (Daniel Thorn), Regina Řandová - Krista Allen (Teresa Telenková)

Režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Cet 21 s.r.o. 2005

4. SÉRIE
V českém znění: Vladislav Beneš - Tony Shalhoub (Adrian Monk), Pavla Rychlá - Traylor Howard (Natalie Teegerová), Filip Jančík - Jason Gray-Stanford (Poručík Randall Disher), Jiří Plachý - Ted Levine (Kapitán Leland Stottlemeyer), Pavel Šrom - Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger + titulky)

Epizodní role: Jan Vlasák - John Turturro (Ambrose Monk) a další

Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Cet 21 s.r.o. 2007, 2008

5. SÉRIE
V českém znění: Vladislav Beneš - Tony Shalhoub (Adrian Monk), Pavla Rychlá - Traylor Howard (Natalie Teegerová), Filip Jančík - Jason Gray-Stanford (Poručík Randall Disher), Jiří Plachý - Ted Levine (Kapitán Leland Stottlemeyer), Pavel Šrom - Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger + titulky), Jan Šťastný, Libor Terš, Vanda Konečná, Pavel Vondra, Stanislav Lehký, Martin Kubačák, Jiří Valšuba, Jana Tabrea, Zuzana Ďurdinová, Lucie Kožinová, Zdeněk Maryška, Daniel Margolius, Martin Draxler, Lucie Kušnírová, Klára Šumanová, Rozita Erbanová, Kristýna Valová, Hana Talpová, Lukáš Hlavica, Bedřich Šetena, Josef Carda, Libor Hruška, Vítězslav Bouchner, Inka Šecová, Vladimír Kudla, Aneta Talpová

Překlad: Daniela Margoliusová (01-04, 16), Ivan Němeček (05-08, 11-15)
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Pavla Draxlerová, Martin Kot
Dialogy: Petr Pospíchal (01-04, 11, 13-14, 16), Jan Ekl (05-08, 12, 15)
Vyrobila: CET 21 spol. s r.o. ve studiu Barrandov v roce 2008

6. SÉRIE
V českém znění: Vladislav Beneš - Tony Shalhoub (Adrian Monk), Pavla Rychlá - Traylor Howard (Natalie Teegerová), Filip Jančík - Jason Gray-Stanford (Poručík Randall Disher), Pavel Soukup - Ted Levine (Kapitán Leland Stottlemeyer), Pavel Šrom - Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger + titulky) a další

Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Cet 21 s.r.o. 2009

7. - 8. SÉRIE
V českém znění: Vladislav Beneš - Tony Shalhoub (Adrian Monk), Pavla Rychlá - Traylor Howard (Natalie Teegerová), Filip Jančík - Jason Gray-Stanford (Poručík Randall Disher), Pavel Soukup - Ted Levine (Kapitán Leland Stottlemeyer), Pavel Šrom - Hector Elizondo (Dr. Neven Bell + titulky) a další

Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Cet 21 s.r.o. 2010
bloom

Re: Můj přítel Monk

Příspěvekod James55 » 22 srp 2008 12:25

Režie českého znění: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Cet 21 s.r.o. 2005
James55

Re: Můj přítel Monk

Příspěvekod bloom » 22 srp 2008 12:34

Jo, ale jenom třetí a čtvrtá řada.
bloom

Re: Můj přítel Monk / Monk

Příspěvekod bloom » 10 bře 2009 22:22

Jak se mi vyrzail dech, když jsem zjistil, že Teda Levinea nedabuje v nové sérii Jiří Plachý, ale Pavel Soukup! Pan Plachý se na roli hodil o dost víc...Nechápu jeho přeobsazení, každopádně jinak dabing stále patří k současnému nadprůměru.
bloom

Příspěvekod Sen » 11 bře 2009 08:39

Zdá se mi, že Bitty Schram se v seriálu naposled objevila někdy ve 3. sérii. Proč je uváděna i v dalších řadách?
Sen

Příspěvekod bloom » 11 bře 2009 09:04

Jo, jo, je to tak, dík za upozornění. Sharonna byla v půlce třetí série nahrazena Natalií.
bloom

Příspěvekod Joseph » 12 bře 2009 21:24

bloom píše:Jak se mi vyrzail dech, když jsem zjistil, že Teda Levinea nedabuje v nové sérii Jiří Plachý, ale Pavel Soukup! Pan Plachý se na roli hodil o dost víc...Nechápu jeho přeobsazení, každopádně jinak dabing stále patří k současnému nadprůměru.

Neví někdo, proč se tak stalo? Opravdu škoda!
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Joseph

Příspěvekod Brocc » 11 srp 2009 19:19

tak jsem se konečně dostal k 6. řadě a musím říct, že s vědomím, že neuslyším Jiřího Plachého to nebyl takový šok, kdyby ho daboval od začátku, tak by to bylo asi v pohodě, ale přijít za polovinou seriálu po výborném Jiřím Plachém, to není jednoduché, ale není to tak hrozné... nicméně Jiří Plachý je přeci jen pružnější a ta kapitánova ironie mu šla jedna báseň, škoda veliká, ale jinak staré známé trio Beneš - Rychlá - Jančík jsou výborní, hlavně tedy pan Beneš... :-: :D
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod Brocc » 14 srp 2009 13:10

mno, jak se tak protloukám 6. řadou, tak koukám, že je tomuto dabingu asi utahován rozpočet, že vždy trpěl na málo dabérů a opakovali se v každém díle s občasnými výměnami, na to jsem byl zvyklý, ale aby jeden člověk už daboval více postav v jednom díle, to zvykem nebývalo, v tomto je dabing 6. řady hodně špatný... ale většině lidí je to asi fuk... :-?
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod Manche » 14 srp 2009 13:38

Brocc píše:mno, jak se tak protloukám 6. řadou, tak koukám, že je tomuto dabingu asi utahován rozpočet, že vždy trpěl na málo dabérů a opakovali se v každém díle s občasnými výměnami, na to jsem byl zvyklý, ale aby jeden člověk už daboval více postav v jednom díle, to zvykem nebývalo, v tomto je dabing 6. řady hodně špatný... ale většině lidí je to asi fuk... :-?

Souhlasím, v poslední době se tam ti dabéři ve vedlejších úlohách opakují víc, než dřív. Tenhle neduh omezeného počtu dabéru pro vedlejší postavy se v poslední době začíná objevovat v čím dál více seriálech - třeba už mnohokrát zmiňovaná 5 a 6 řada Smallville, Útěk z vězení nebo poslední dvě řady Kriminálky Las Vegas.
Manche

Další

Zpět na Seriály