Jistě, pane ministře / Yes, Minister

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Jistě, pane ministře / Yes, Minister

Příspěvekod Don Arian » 26 bře 2010 20:28

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související seriály: Jistě, pane premiére

1. SÉRIE - 3. SÉRIE
V českém znění: Viktor Preiss - Paul Eddington (James Hacker), František Němec- Nigel Hawthorne (Sir Humphrey Appleby), Lukáš Vaculík - Derek Fowlds (Bernard Wooley), Dalimil Klapka - John Nettleton (Sir Arnold Robinson), Taťjana Medvecká - Diana Hoddinott (Annie Hacker), Martin Zounar - Neil Fitzwilliam (Frank Weisel), Josef Somr - Frank Middlemass (rektor Ballieovy fakulty), Soběslav Sejk - William Fox (kvestor Ballieovy fakulty), Jan Bartoš, Václav Mareš, Ivo Novák, Jan Szymik, Jaroslav Vlach, Ljuba Krbová, Miroslav Středa, Václav Knop, Milan Riehs, Růžena Merunková, Jaroslava Pokorná, Ivana Měřičková, Svatopluk Skopal, Simona Postlerová a další

Překlad: Ivana Breznenová
Dialogy: Věra Pokojová
Dramaturgie: Jarmila Hampacherová
Zvuk: Jiří Pešek
Hudební spolupráce: Eva Javurková
Střihová spolupráce: Jiří Šesták
Asistentka režie: Hana Zapletalová
Vedoucí produkce: Jiřina Finková
Režie č. znění: Michal Vostřez
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, Česká televize 2000
"Ticho mozku nebo tě probodnu vidlema!"
Don Arian

Re: Jistě, pane ministře / Yes, Minister

Příspěvekod bloom » 18 kvě 2013 17:23

Viděl jsem teď po nějaké době několik dílů, skvělé obsazení hlavních rolí a výborný překlad, nicméně mi tento seriál přijde úplně hrozně ozvučený, neslyšel jsem ruchy a i hlasy dabérů byly ztišeny takřka na minimum.
bloom

Příspěvekod sud » 19 kvě 2013 13:46

bloom: no, i já měl kolikrát pocit, jako by do obrazu pouštěli rozhlasovou hru :-). Budu se muset podívat na pár dílů v originále, abych zjistil, jaký je rozdíl ve zvukových verzích. Na druhou stranu je, jak už jsi předeslal, dabing vynikající po herecké a překladové stránce a slabší zvuková stránka v případě této studiové konverzačky IMHO až tak "nevadí".
Nejoblíbenější dabéři: Alois Švehlík, Boris Rösner, Eduard Cupák, Jiří Zavřel, Ladislav Mrkvička, Vladislav Beneš
Nejoblíbenější dabérky: Eva Hudečková, Zlata Adamovská, Helena Friedrichová, Jorga Kotrbová, Marie Drahokoupilová, Ilona Svobodová
sud

Příspěvekod Hracka74 » 25 črc 2014 11:31

Stanislav Fišer - Richard Vernon (Sir Desmond Glazebrook)

:oops:
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Hracka74

Zpět na Seriály