Taková moderní rodinka / Modern Family

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvekod Obelix » 30 čer 2016 11:06

Jeden díl Modern Family, kde se čirou náhodou vyskytne narážka na komiksové univerzum, a já ho zrovna nemohl dělat :D
Obelix

Příspěvekod Artezaj36 » 15 led 2017 19:48

5. SÉRIE
Epizodní role: Martin Stránský - Justin Kirk (Charlie Bingham), Michal Holán - Adam Devine (Andy), Zuzana Skalická - Peri Gilpin (Jeannie), Jan Szymik - Fred Willard (Frank Dunphy)/Chazz Palminteri (Shorty), Petr Neskusil - Reid Ewing (Dylan), Pavel Šrom (6. epizoda) a Libor Bouček (23. a 24. epizoda) - Nathan Lane (Pepper Saltzman), Pavel Rímský - Steve Hytner (prodavač), Bohuslav Kalva - Barry Corbin (Merle Tucker), Daniela Bartáková (8. epizoda) a Hana Talpová (23. a 24. epizoda) - Celia Weston (Barb Tucker), Marek Libert - Rhys Darby (Fergus)/Stephen Merchant (Higgins), Rudolf Kubík - Patton Oswalt (Ducky), Martin Kubačák - Fred Armisen (Langham), Adéla Kubačáková - Aisha Tyler (Wendy)/Dana Powell (Pam)/Jane Krakowski (Donna Duncanová), Ludmila Molínová - Ann Morgan Guilbert (Cameronova babička), René Slováčková, Bohdan Tůma, Jan Šťastný a další
Artezaj36

Příspěvekod bundaboy » 15 led 2017 21:08

8. série začíná na HBO3 v pátek 27.1. ve 21:30! :)
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
bundaboy

Příspěvekod Obelix » 17 led 2017 23:47

Tvůrčí tým zůstává stejný - tedy překladatel i režisérka. Pouze u dílu 8x07 a 8x08 bude jiný úpravce dialogů.
Obelix

Příspěvekod Stephano » 25 led 2017 14:44

Musím s velkým díkem pochválit Martinu Hudečkovou a Aleše Procházku. Tento seriál se liší od konkurence především svým inteligentním humorem, který se dost podobá britskému, což je moc fajn. Oba herci však ještě můj zážitek ze sledování vylepšili tak, jak se to podaří málokdy. Nestává se mi často, abych si vychutnával každou větu v dialogu :) Co se týče náhrad, jsem samozřejmě velmi zvědavý. Když jsem přemýšlel o jménéch, tak mě u Clare napadla Jana Zanáhlíková a u Phila Lukáš Hlavica. U Glorie to bylo mnohem snadnější, Lucie Pernetová umí skvělý přízvuk, to předvedla např. u Lucy Liu v Simpsonech. Alespoň se podařilo zachovat část obsazení :)
Stephano

Příspěvekod filip » 30 led 2017 18:54

8. SÉRIE
V českém znění: Pavel Zedníček - Ed O'Neill (Jay Pritchett), Vanda Konečná - Sofía Vergara (Gloria Delgado-Pritchettová), Regina Řandová - Julie Bowen (Claire Dunphyová), Ivan Jiřík - Ty Burrell (Phil Dunphy), Filip Švarc - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett), Jiří Valšuba - Eric Stonestreet (Cameron Tucker), Jiří Köhler - Rico Rodriguez (Manny Delgado), Jindřich Žampa - Nolan Gould (Luke Dunphy), Terezie Taberyová - Sarah Hyland (Haley Dunphyová), Viktorie Taberyová - Ariel Winter (Alex Dunphyová), Klára Nováková - Aubrey Anderson-Emmons (Lily Tucker-Pritchettová), Šimon Fikar - Jeremy Maguire (Joe Pritchett), Jiří Dvořák - Nathan Fillion (Rainer Shine), Kateřina Peřinová - Stephanie Beatriz (Sonia), Adéla Kubačáková - Dana Powell (Pam), Radka Stupková - Celia Weston (Barb), Pavel Šrom - Ernie Hudson (Miles), Petr Gelnar - Winston Duke (Dwight), Adéla Nováková - Tyler Clark (Katen), Ladislav Cigánek - Andrew Daly (ředitel Brown), Zbyšek Horák - Martin Short (Merv), David Štěpán - Cole Doman (Damien), Daniela Bartáková - Shelley Long (Anna), René Slováčková - Elizabeth Banks (Sal), Kristýna Valová, Vojtěch Hájek, Lucie Kušnírová, Jan Szymik, Marek Holý, Michal Holán, Petr Burian

Překlad: Martin Petřík
Zvuk: Martin Václavík
Dialogy: Lenka Vintrová
Produkce: Jana Trefná
Režie: Karolína Průšová
Vyrobila: společnost SDI Media 2016/2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Příspěvekod Eleanor » 05 úno 2017 23:52

Zrovna jsem chtěla pochválit dobrý dabing, tento seriál jsem objevila náhodou až nyní, a zas vidím neskutečné přeobsazování! :roll: No, nic.

Každopádně Aleš Procházka bezkonkurenční, asi kvůli němu je Phill moje nejoblíbenější postava v seriálu. A Katka Lojdová taky výborná, jak vždycky nasadí ten "ječák". :D Ale všechny postavy jsou namluveny dobře, hezky se to poslouchá. U Pavla Zedníčka občas hapruje výslovnost, někdy mu není pořádně rozumět, ale zase lepší, než ho přeobsadit, je tu návaznost na Ženatý se závazky a neumím si u Eda O'Neilla představit žádný jiný hlas.

A až se dostanu k přeobsazeným epizodám, raději se budu dívat na originál, protože si na daleko horší dabéry zvykat nehodlám.
Eleanor

Příspěvekod Zaplman » 10 srp 2017 20:47

To by se do další řady mohli vrátit aspoň někteří dabéři, když např. Kateřina Lojdová pro Comedy central dabuje třeba Amyino plodné lůno.
Zaplman

Příspěvekod Dene12 » 12 srp 2017 13:44

Zajímalo by mě proč se už nikdy nekonal návrat k původnímu obsazení - Martina Hudečková, Aleš Procházka, Kateřina Lojdová 8-) zvlášť Martina s Alešem ty jejich postavy vylepšili natolik, že jsem si vychutnával každou jejich repliku. Paní Řandová je herecky bohužel někde úplně jinde, převzala po Martině ještě Law and Order: SVU na Nově a tam ta postava taky ztratila páru ... škoda. Ve výsledku to bylo naprosto zbytečné :cry:
Dene12

Příspěvekod Mnata » 16 říj 2017 15:05

Musím říct že přeobsazení dětských rolí mi ani tak nepřišlo, protože člověk čeká že se jim časem hlas změní.

Bohužel musím souhlasit s hodnocením přeobsazení Glorie a Phila, jedná se o úplnou pohromu. Glorie zní jako fúrie po přechodu a Phil najednou ztratil tu svoji naivnost a nenucenou jednoduchost díky které Procházka dokázal prodat že tuto neuvěřitelnou kravinu myslel vážně, nebo že si neuvědomil naprosto jednoznačný a kardinální problém s danou situací. Ne že by ho zobrazoval jako tupce, ale člověk věří že je skutečně tak nevinně naivní.

No a kdyby jim od toho odešel i Zedníček tak už bych se na to asi nezvládl dívat.
Mnata

PředchozíDalší

Zpět na Seriály