Policejní komisařství / Hôtel de police

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Policejní komisařství / Hôtel de police

Příspěvekod Historik » 21 dub 2010 21:30

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Hlavní role v českém znění: Soňa Dvořáková - Corinne Touzet (Muriel Pajolsová), Jan Schánilec - Yves Pignot (Robert Versini), Václav Postránecký - Olivier Granier (Lucien Branech), Otakar Brousek st. - Pierrick Mescam (Poivert), Jan Faltýnek - Raymond Aquilon (Joséphine), Otto Lackovič - Pierre Frag (Thiollay), Jiří Bruder - Roger Muni (Bruno).

Překlad: Gabriela Kliková
Dramaturgie: Hana Juppová, Vladimír Krejča
Zvuk: Zdeněk Hrubý
Střih: Marta Strangmüllerová
Asistentka režie: Dagmar Vrbovcová
Vedoucí výrobního štábu: Marie Poštolková
České dialogy: Naďa Wewiorová
Režie českého znění: Zdeněk Coufal
Vyrobila: Hlavní redakce pořadů ze zahraničí ČST Praha 1986 (1.-2.epizoda), 1987 (3.-4.epizoda)

Epizody:

1. Major ve výslužbě / Le retraité de la Coloniale
Dále v českém znění: Vladimír Ráž, Antonín Molčík, Petr Haničinec, Alena Procházková, Radan Rusev, Marcel Vašinka a další.

2. Ztráta paměti / Passage à vide
Dále v českém znění: Ivana Andrlová, Miloš Hlavica, Naďa Konvalinková, Jan Vlasák, Dana Syslová, Jiří Havel a další.

3. Synáček / Le surdoué
Dále v českém znění: Josef Vinklář, Jaroslav Kaňkovský, Alena Vránová, Pavel Kříž, Gabriela Kosová, Růžena Merunková a další.

4. Nevlastní otec / Le beau-père
Dále v českém znění: Petr Oliva, Daniela Hlaváčová, Dana Syslová, Alena Kreuzmannová, Vlastimil Kristl, Ivo Gübel a další.
Historik

Re: Policejní komisařství / Hôtel de police

Příspěvekod Historik » 21 dub 2010 21:33

Z šesti epizod, natočených pravděpodobně v roce 1984 (první uvedení ve Francii na začátku roku 1985), jsem zaznamenal uvedení čtyř epizod v uvedeném pořadí, i když první epizoda byla uvedena jako součást pětidílného seriálu. Vzhledem k dlouhým odstupům ve vysílání (po čtvrtletích) jsem mohl jednu epizodu přehlédnout nebo odvysílána nebyla.
Historik

Příspěvekod DAN K. » 22 dub 2010 01:44

tak po tomhle serialu jsem marne patral, jak ze se jmenuje, pamatoval jsem si akorat jmena detektivu, ale musel jsem to videt po revoluci, museli ho znovu davat v roce 91 nebo 92.
DAN K.

Příspěvekod -Q- » 12 bře 2013 23:07

Druhá série, proběhlo začátkem devadesátých

Hlavní role v českém znění: Jorga Kotrbová - Cécile Magnet, Jan Schánilec - Yves Pignot (Robert Versini), Václav Postránecký - Olivier Granier (Lucien Branech), Svatopluk Skopal - Pierre-Marie Escourrou, František Němec - Pierre Hatet

seriál měl podle wiki 12 dílů (2 série po šesti)

ukázka http://www.youtube.com/watch?v=ks-XLat_nGc
nové dabingy vznikají, abychom pochopili krásu dabingů původních a vážili si jí
-Q-

Zpět na Seriály