Sedm dní / Seven Days

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Carney
Příspěvky: 534
Registrován: 14 zář 2008 09:26

Sedm dní / Seven Days

Příspěvek od Carney »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE:
V českém znění: Luboš Ondráček - Jonathan LaPaglia (poručík Frank Parker), David Kaloč - Don Franklin (kapitán Craig Donovan), Jiří Tomek - Norman Lloyd (Dr. Isaac Mentnor), Zuzana Slavíková - Justina Vail (Dr. Olga Vukavitch), Milan Horský - Nick Searcy (Nathan Ramsey), Bedřich Výtisk - Sam Whipple (Dr. John Ballard), Jiří Brož - Alan Scarfe (Dr. Bradley Talmadge), Ladislav Cigánek, Karel Janský, Veronika Veselá, Aleš Zbořil a další

Překlad: Renata Povolná
České dialogy: Michaela Filipová
Dramaturgie: Rostislav Landsman
Produkce: Leona Ondráčková
Zvuk: Petr Vítek
Režie českého znění: Daniel Dítě
Vyrobila: Česká produkční 2000 a.s. ve studiu Eurokim pro CET 21 spol. s r.o., 2000
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedm dní / Seven Days

Příspěvek od ClickCZ »

Běží v současné době na CBS Drama bohužel se známým několihlasým dabingem :-> , nebylo by od věci kdyby to nějaká tv opět dala do vysílání s klasickým brněnským dabingem
elfi
Příspěvky: 3
Registrován: 26 dub 2018 19:42

Re: Sedm dní / Seven Days

Příspěvek od elfi »

Našel jsem tento seriál teprve nedávno a jsem zhrozen tou druhou sérií. To vícehlasé, znamená, že jeden člověk dabuje více postav? Mě to tedy tak připadá. Jako když se snaží napodobit něčí hlas. Kňourá, nebo se snaží mluvit chraptivě, jako starší muž. To že nesedí dabing na pusu jsem zpočátku přičítal nějakému pirátskému pokusu o smíchání českého dabingu s lepším obrazem, ale po pár dílech docházím k tomu, že druhá série nemohla mít ani režiséra, ani zvukaře. Tedy někoho, kdo ví co dělá. Je to naprostá katastrofa. Nejvíce odfláknutá práce co jsem zatím viděl a slyšel. Něco takového by přes naše schvalovačky ani neprošlo. Pokud někdo víte důvod tohoto zprznění, rád se nechám poučit.
Elfi
fenixprodabing.cz
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14288
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Sedm dní / Seven Days

Příspěvek od Mark LS »

Nejedná se o 2.sérii, ale o 2.dabing = klasická CBS příšernost. V tomto případě má 4-hlasé obsazení - Pavel Vondra, Roman Hájek, Milan Němec a Šárka Vondrová. :->
elfi
Příspěvky: 3
Registrován: 26 dub 2018 19:42

Re: Sedm dní / Seven Days

Příspěvek od elfi »

Díky za info. První sérii mám naštěstí ještě ze starým normálním dabingem. Druhou s touhle příšerností a třetí jsem našel jen ve slovenštině.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedm dní / Seven Days

Příspěvek od DAN K. »

elfi píše: Něco takového by přes naše schvalovačky ani neprošlo.
Elfi
fenixprodabing.cz
Myslím, že když nabídnete tak 2000 za díl, že vám třeba CBS výrobu rádo přenechá :D :D :D
elfi
Příspěvky: 3
Registrován: 26 dub 2018 19:42

Re: Sedm dní / Seven Days

Příspěvek od elfi »

Naše skupina pracuje příliš pomalu na jejich požadavky. Navíc máme málo hlasů pro starší role. Tedy pro role kolem 65-80 let. Hlasově myslím. Placené věci ale také děláme. Najdeš nás ve většině filmů co dělá LS Productions.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“