Divoký anděl / Muñeca brava

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Divoký anděl / Muñeca brava

Příspěvek od Džejňulka »

Myslím, že to bude nedostatkem technických zkušeností a financí televizní stanice.
Ivana Andrlová je tady opravdu skvělá :-: :-:
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Divoký anděl / Muñeca brava

Příspěvek od matthew.17 »

Andrlová je fakt Natalia, bravurne zvláda komické i vážne pasáže, krásne zjemňuje hlas a vie aj správne podať hlášky. Myslím, že ide o jedno z najlepších spojení na seriálovej scéne a klobúk dole, že ju nadabovala vo všetkých telenovelách čo k nám prišli (vrátane jednej s Brnenským dabingom) Večná škoda, že nič s Naty sa k nám už nedostane a ak hej tak v toto spojenie už asi netreba dúfať :( Naty má na konte telenoviel veľmi málo, v jej filmografii sú prevažne filmy (a naozaj dobré hodnotné filmy!) alebo akčné, hudobné či komediálne minisérie, aj tak sa ničoho asi nedočkáme, lebo dobré veci nie sú také lacné ako americké produkcie :D
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Divoký anděl / Muñeca brava

Příspěvek od Michaela2 »

Džejňulka píše:Máš pravdu, Míšo. Za jeden díl Andrea zestárla o pět/deset let. :(
Já bych řekla, že tak o 20 :lol:
matthew.17 píše: Zmena na Zuzanu Skalickú je katastrofálna, oveľa vhodnejšia by bola napr. Dana Černá...
D.Černá by se typově podle mě na tuto roli vůbec nehodila, to už radši Skalickou, i když zněla staře, roli jsem jí věřila. By chtělo někoho, jako je Lucka Zedníčková, Z.Hykyšová, H.Dytrtová atd.

Neví někdo, proč ta změna z V.Brabce na J.Pragera?
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Divoký anděl / Muñeca brava

Příspěvek od Krikri »

Michaela2 píše:Neví někdo, proč ta změna z V.Brabce na J.Pragera?
Džejňulka v diskusi pod dílem 234 (první díl s Pragerem) na Youtube píše, že tenkrát pan Brabec onemocněl. Asi se režisérce českého znění nechtělo čekat a tak rychle sehnala náhradu. Bylo to bohužel v dost blbé situaci, protože na konci dílu 233 scénu s Federicem a Pablem v ložnici započal ještě Brabec a pak hned na začátku dalšího dílu tu samou scénu pokračuje už Prager.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Divoký anděl / Muñeca brava

Příspěvek od Angus MacGyver »

Mírný OT:

Marita Ballesteros a Gustavo Guillén zde dostali, podle mého, nejlepší hlasy vzhledem k originálu. Paní Martina Menšíková a TV hlasatel Jiří Ptáčník jsou jim hlasově velmi podobní. O to víc pak zamrzelo, že v novějším dabingu telenovely Manuela jim byli přiděleni Ljuba Krbová a Michal Jagelka.

P.S. - Ale pssst, tohle bude určitě jako rudý hadr na býka Marka LS. Kdyby mohl, sežral by mě za to zaživa...
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Divoký anděl / Muñeca brava

Příspěvek od Mark LS »

Angus MacGyver píše:
P.S. - Ale pssst, tohle bude určitě jako rudý hadr na býka Marka LS. Kdyby mohl, sežral by mě za to zaživa...
:D :D :D :D

Znám dost lidí, co hlavně spojení Ptáčník - Guillén považují jako jedno z nejhorších spojení z telenovel, takže zdaleka ne jenom já :roll: A proti Martině Menšíkové určitě nic nemám, akorát na Maritě byla Ljuba Krbová o dost lepší.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 23 črc 2020 18:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Divoký anděl / Muñeca brava

Příspěvek od Krikri »

Když už tu probíráte Jiřího Ptáčníka, taky daboval Marcela, ex-manžela Florencie.
Dále ve 160tých dílech Roman Říčař daboval toho milence Marty, co ho najal Damián.
A Zuzana Hanáková pravděpodobně dabovala Danielu, tu dočasnou sekretářku ve 160-170-tých dílech.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Divoký anděl / Muñeca brava

Příspěvek od Mark LS »

Pro zajímavost sem dávám odkaz na dnešní upoutávku na Divokého anděla - Upoutávka se kterou si Relax zajímavě vyhrál, do scény s Milagros a Angélicou přesunuli dabing ze scény s Milagros a Andreou a Angélicu teď "dabuje" Zuzana Skalická. :D
Odpovědět

Zpět na „Seriály“