Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 250
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Příspěvek od eroXman »

Já mám pocit, že tvůrci už nějakou dobu mají slabší chvilku :D
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 414
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Příspěvek od Grizzli5690 »

Jako vypada to dobře až na toho Beneše, doufám že to není oficiální, protože tenhle uživatel měl ve většině případů špatně vyplněné info, viz. Poslední polda.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Příspěvek od Michaela2 »

Taky mě to napadlo, cotmil tu často píše vymyšlené bludy, ale jestli je to pravda, tak je to úlet no (stejně jako Petr Štěpán u Černého barona) :x :D
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 414
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Příspěvek od Grizzli5690 »

Zítra se uvidí, já bych byl nejradši, kdyby ho daboval Filip Jančík. :D
dabing fans
Příspěvky: 422
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Příspěvek od dabing fans »

Doufám, že to takto nezůstane. Vladislav Beneš by se podle mě vůbec nehodil na toho šéfa, vždyť tomu herci je 40 let a Vladislav Beneš často dabuje i pětasedesátníky, proto by na něj byl nejlepší právě často navrhovaný Filip Jančík. Co se týče Vicky, tak já jsem navrhoval Zuzanu Ščerbovou, ve kterou pořád doufám, ale i Jitka Moučková by byla ještě celkem v pohodě. No uvidíme zítra, ale doufám, že to co tady napsal cotmil není pravda a že mě to zítra nakonec potěší.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 414
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Příspěvek od Grizzli5690 »

Máš pravdu, když v televizi slyším hlasa pana Beneše, pořád se mi vybavuje Monk se kterým je on prostě spjatý. Snad teda cotmil má nepravé informace. Co se týče ostatních, Jitku Moučkovou mám rád, hlas se k Vicky hodí, Olda Hajlich za mě na Maxe skvělá volba, na Marca jsem doufal, že by se ho mohl ujat i Radek Hoppe, docela by mi k němu seděl. No šéf snad někdo jiný než Beneš. Jedinou dabérku, která mi od jejího výskytu nesedí je Jitka Jirsová. Na Danu má až moc uřvaný hlas, to tam nemohli dát někoho jiného? Vždycky když ji slyším tak mám chuť něco rozbít, to se nedá už ani poslouchat. :D Tak uvidíme zítra.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 414
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Příspěvek od Grizzli5690 »

Tak Beneš se opravdu koná. :roll:
Uživatelský avatar
cotmil006
Příspěvky: 163
Registrován: 25 led 2015 11:42
Bydliště: Praha

Re: Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Příspěvek od cotmil006 »

Celé obsazení co jsme zde dal, tak je úplně správné ;)
fabec122
Příspěvky: 1551
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Příspěvek od fabec122 »

Tak to by mě vážně zajímalo, co k tomu tvůrce vedlo, to je obsazení na úrovni Zdeněk Maryška - M. Ali v Temném případu. Přitom zbytek nových postav vypadá dobře, Jitka Moučková policajtky umí, sice nové díly zkouknu až tak za pár týdnů, ale věřím že jí to půjde. A ruku na srdce, Kobra určitě není seriál, kde by bylo třeba obvolávat největší české hvězdy, a tak mi příjde úplně v pohodě, že tvůrci vybírali z prověřených řad.

Přitom kdyby z té party, vybrali na Kalupu třeba Krejčího, tak by to taky bylo na pohodu, a myslim si, že jen minimum lidí by něco namítalo.
dabing fans
Příspěvky: 422
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Kobra 11 / Alarm für Cobra 11

Příspěvek od dabing fans »

Tak musím říct, že Jitka Moučková na Vicky Reisinger je lepší než jsem čekal, ale na co si budu ještě dlouho zvykat je spojení Patrick Kalupa a Vladislav Beneš no nevím, podle mě ho mohl dabovat Filip Jančík. Jinak ostatní je docela dobré, akorát jsem si poslední dobou všiml, že skoro v každé epizodě někoho dabuje Jakub Saic, Ladislav Cigánek nebo Martin Zahálka, mohli by je taky někdy obměňovat. :)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“