Jsem do tebe blázen / Mad About You

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvekod bloom » 27 srp 2010 22:26

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Otakar Brousek ml. - Paul Reiser (Paul Buchman), Yvetta Blanarovičová - Helen Hunt (Jamie Buchmanová), Jaromír Meduna - John Pankow (Ira Buchman), Martina Hudečková - Leila Kenzle (Fran Devanowová), Vendulka Křížová - Anne Ramsay (Lisa Stempleová), Alena Vránová - Cynthia Harris (Sylvia Buchmanová), Vlastimil Zavřel - Richard Kind (Mark), Jan Schánilec - Louis Zorich (Burt Buchman), Olga Želenská - Judy Geeson (Maggie Conwayová), Monika Žáková - Robin Bartlett (Debbie Buchmanová), Natálie Topinková - Lisa Kudrow (Ursula Buffayová), Lucie Kožinová - Suzie Plakson (Dr. Joan Golfinosová), Zdeněk Hruška - Hank Azaria (Nat Ostertag), Petra Jindrová - Mo Gaffney (Dr. Sheila Kleinmanová), Tomáš Juřička - Jeff Garlin (Marvin), Dalimil Klapka - Jerry Adler (pan Wicker), Jaroslav Vlach - George Petrie (Sid), Libuše Švormová - Penny Fuller, Carol Burnett (Theresa Stempleová), Jan Šťastný - Tommy Hinkley (Jay Selby), Jiří Prager - Paxton Whitehead, Jim Piddock (Hal Conway), Inka Šecová (hračka - 7.série), Ota Nutz (titulky), Jaroslav Hausdor (titulky), Alexandr Hemala (titulky) a další

Režie: Ivan Žáček (1. série), Zdeněk Hruška st. (2.-7. série)
Vyrobila: Česká televize 1999 - 2003
bloom

Re: Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvekod bloom » 27 srp 2010 22:29

Předesílám, že takto vytvořené téma je zatím provizorní, chtěl bych seriál rozpracovat podle sérií a doplnit více vedlejších rolí, protože často byly zajímavě obszazené (Lubomír Lipský, Václav Postránecký...).
bloom

Příspěvekod DAN K. » 28 srp 2010 15:10

myslim ze alexander hemala nikdy tyhle titulky nectl, u vetsiny dilu je cetl hlas, ktery je cte doted elmaru klossovi, ale nevim, kdo to je.
DAN K.

Příspěvekod bloom » 28 srp 2010 17:01

DAN K. píše:myslim ze alexander hemala nikdy tyhle titulky nectl, u vetsiny dilu je cetl hlas, ktery je cte doted elmaru klossovi, ale nevim, kdo to je.

Hlas, který četl u Elmara Klosse titulky zhruba do roku 2001 (a pak byl vystřídán jiným záhadným :) hlasem) čte titulky v prvních dvou sériích, od třetí do šesté pak nedávno objevený Jaroslav Hausdor a v poslední opravdu Alexandr Hemala.
bloom

Příspěvekod DAN K. » 28 srp 2010 19:23

Ne, je to jiny clovek, rozhodne to neni ten co cetl titulky u kaceru a rychly roty a rek byhc ze tenhle je cetl i u novejsich dabingu, ne jen do roku 2003, u filmu bimboland je uveden jan bartos...
DAN K.

Příspěvekod Lukiz » 28 srp 2010 19:49

DAN K. píše:Ne, je to jiny clovek, rozhodne to neni ten co cetl titulky u kaceru a rychly roty a rek byhc ze tenhle je cetl i u novejsich dabingu, ne jen do roku 2003, u filmu bimboland je uveden jan bartos...

Stáhl jsem 1 díl ze 1. a jeden ze 4. řady. Ve 4. řadě to čte Jaroslav Hausdor. U dílu z 1. řady to zas čte někdo mě neznámý. Takže dle těchto náhodných sond, to odpovídá rozdělení jak psal bloom.
Lukiz

Příspěvekod jackb » 04 úno 2011 18:12

Sice neměl nějak významnou roli, ale mohlo by se uvést, že si Bruce Willise dábnul Alexej Pyško
jackb

Příspěvekod Gusta » 17 srp 2011 13:41

bloom píše:
DAN K. píše:myslim ze alexander hemala nikdy tyhle titulky nectl, u vetsiny dilu je cetl hlas, ktery je cte doted elmaru klossovi, ale nevim, kdo to je.

Hlas, který četl u Elmara Klosse titulky zhruba do roku 2001 (a pak byl vystřídán jiným záhadným :) hlasem) čte titulky v prvních dvou sériích, od třetí do šesté pak nedávno objevený Jaroslav Hausdor a v poslední opravdu Alexandr Hemala.

Nevím jestli myslíte ten samý hlas, ale v posledních letech čte u Elmara Klosse titulky Lubor Šonka. Jestli je čte od roku 2001 nemám tušení :-)
Gusta

Zpět na Seriály