Co mám na tobě ráda / What I Like About You

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Co mám na tobě ráda / What I Like About You

Příspěvekod jackb » 30 srp 2010 15:05

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.SÉRIE:
V českém znění: Nikola Votočková - Amanda Bynes (Holly Tylerová), Martina Hudečková - Jennie Garth (Valerie Tylerová), Filip Švarc - Wesley Jonathan (Gary Thorpe), Michal Michálek - Simon Rex (Jeff), Kateřina Seidlová - Leslie Grossman (Lauren), Vojtěch Hájek - Michael McMillian (Henry Gibson), Michal Holán - Dan Cortese (Vic Meladeo), Pavel Vondrák, Alena Procházková, Ivana Korolová, Marika Šoposká, Aneta Talpová, Oldřich Hajlich, Klára Šumanová, Lucie Kožinová, Jana Páleníčková, Libor Hruška (titulky)

Prřeklad: Lucie Černá, Klára Motyčková
Zvuk: Jan Neskusil
Produkce: Martin Kot, Hana Haladová
Dialogy: Libor Hruška, Lucie Kožinová
Režie: Libor Hruška
Vyrobilo: Studio Barrandov pro Cet 21 s.r.o. v roce 2010

2.SÉRIE:
V českém znění: Nikola Votočková - Amanda Bynes (Holly Tylerová), Martina Hudečková - Jennie Garth (Valerie Tylerová), Filip Švarc - Wesley Jonathan (Gary Thorpe), Kateřina Seidlová - Leslie Grossman (Lauren), Vojtěch Hájek - Michael McMillian (Henry Gibson), Michal Holán - Nick Zano (Vince), Klára Šumanová - Allison Munn (Tina Havenová), Svatopluk Schuller - Stephen Dunham (Peter), Ivo Novák - Edward Kerr (Rick), Lucie Kožinová, Marek Libert, Michal Michálek, Libor Hruška (titulky)

Překlad: Lucie Černá
Dialogy a Režie: Libor Hruška

3.SÉRIE:
V českém znění: Nikola Votočková - Amanda Bynes (Holly Tylerová), Martina Hudečková - Jennie Garth (Valerie Tylerová), Filip Švarc - Wesley Jonathan (Gary Thorpe), Kateřina Seidlová - Leslie Grossman (Lauren), Vojtěch Hájek - Michael McMillian (Henry Gibson), Michal Holán - Nick Zano (Vince), Klára Šumanová - Allison Munn (Tina Havenová), Marek Libert - David de Lautour (Ben Sheffield), Ivo Novák - Edward Kerr (Rick), Filip Jančík - Luke Perry (Todd), Jana Páleníčková, Martina Kechnerová, Petr Gelnar, Radka Malá, Bohuslav Kalva, Zbyšek Pantůček, Lucie Kožinová, Irena Hrubá, Aneta Talpová, Jindřich Žampa, Libor Hruška (titulky)

Překlad: Lucie Černá, Klára Motyčková
Dialogy: Libor Hruška, Jana Mařasová

4.SÉRIE:
V českém znění: Nikola Votočková - Amanda Bynes (Holly Tylerová), Martina Hudečková - Jennie Garth (Valerie Tylerová), Filip Švarc - Wesley Jonathan (Gary Thorpe), Kateřina Seidlová - Leslie Grossman (Lauren), Michal Holán - Nick Zano (Vince), Klára Šumanová - Allison Munn (Tina Havenová), Zbyšek Pantůček - Dan Cortese (Vic Meladeo), Bohdan Tůma - Jason Priestley (Charlie), Ivo Novák, Jana Páleníčková, Jiří Hromada, Vojtěch Hájek, Libor Hruška (titulky)

Překlad: Lucie Černá
Dialogy: Jana Mařasová, Libor Hruška
jackb

Re: Co mám na tobě ráda / What I Like About You

Příspěvekod mrzeero » 30 srp 2010 15:40

Uf,už jsem se bál ,že nedodrží Martinu Hudečkovou na "Kelly"-je to v cajku :) Zítra musim zkounout dabovanou verzi,ale podle jmen to nevypadá špatně...
mrzeero

Re: Co mám na tobě ráda / What I Like About You

Příspěvekod Tomgellar » 03 zář 2010 19:01

já jsem spokojenej, mám nejradši, když Amandu Bynes mluví Nikola Votočková
Tomgellar

Zpět na Seriály