Castle na zabití / Castle

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od bernyz »

Stana Katic bude mít novou dabérku. Jitku Ježkovou nahradí Hana Ševčíková. :evil:
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od Ištván87 »

Obsazení Jitky Ježkové se mi vůbec nelíbilo. Ale Hana Ševčíková, to bude ještě horší. Stana Katic má krásný, zvučný, sympatický hlas. Hana Ševčíková má takový chraplák, že si neumím představit, jestli to někdo bude schopný (a ochotný) poslouchat.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od Michaela2 »

no mně třeba hlas Hanky Ševčíkový přijde pěkný a sexy :lol:
Uživatelský avatar
PitrsM
Příspěvky: 3
Registrován: 03 lis 2011 01:09

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od PitrsM »

bernyz píše:Stana Katic bude mít novou dabérku. Jitku Ježkovou nahradí Hana Ševčíková. :evil:
To snad nemyslíte vážně, měnit dabérku uprostřed rozběhnutého seriálu?!?! :roll:
Naposledy upravil(a) PitrsM dne 24 črc 2014 02:07, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od takezo »

Tak tady mi bude Jitka Ježková hodně chybět. Velká škoda, nikdo jiný se jí už nevyrovná. :-: A to jsem zvědavý ještě na ostatní jak dopadnou.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1370
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od markt12 »

Velká škoda že nevyšla Kateřina Peřinová..
Anguilla
Příspěvky: 86
Registrován: 13 říj 2009 02:19

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od Anguilla »

Tak sem koukal na naovy dabinga hruza na Sevcikovou ač ji mam rad tak si nemužu zviknout a byl tam černoch a samozřejmě ho daboval tuma :D
Uživatelský avatar
PitrsM
Příspěvky: 3
Registrován: 03 lis 2011 01:09

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od PitrsM »

Po dnešním 1. dílu 6. řady, kdy došlo ke změně dabérky hlavní hrdinky J. Ježkové na H. Ševčíkovou, končím se sledováním tohoto seriálu v češtině. Nic proti pí. Ševčíkové, ale měnit hlavní dabérku po 5. řadách seriálu je diletantství, a doufám, že na ty, co jsou za to zodpovědní, taky jednou dojde řada, a někdo zodpovědný je vymění. :vztek:
Naposledy upravil(a) PitrsM dne 24 črc 2014 02:09, celkem upraveno 1 x.
gar-mogoth
Příspěvky: 56
Registrován: 03 srp 2013 14:36

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od gar-mogoth »

Změna na Hanu Ševčíkovou podle mě zas tak hrozná není, mohlo to dopadnout o dost hůř. Po pár dílech ani nebudu vnímat, že to není původní dabérka. A chválím i za novou dabérku Castleovy matky, vůbec jsem si nevšiml, že ji dabuje někdo jiný (za to ale možná může fakt, že jsem se na tenhle seriál delší dobu nedíval).
Lenies
Příspěvky: 29
Registrován: 18 čer 2011 12:47

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od Lenies »

Dát na herečku, která má v reálu mezzosoprán, tudíž jemný a zvučný hlas Hanu Ševčíkou s jejím temným chraplákem? VYMAZÁNO Tohle není o zvyku, ale o tom, že by měli režisér a studio občas použít hlavu, když už „musí“ přeobsazovat. Je to otřesné. :vztek:

Názor na tvůrce můžeš mít jakýkoliv, ale vyjadřuj se slušně, ano? (ReDabér)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“