Lovci duchů / Supernatural

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
tatmann
Příspěvky: 1
Registrován: 29 čer 2018 23:17

Re: Lovci duchů / Supernatural

Příspěvek od tatmann »

Nemá pořád nikdo nějaké info že se bude opět vysílat s dabingem???
Honza12
Příspěvky: 3
Registrován: 15 kvě 2017 21:50

Re: Lovci duchů / Supernatural

Příspěvek od Honza12 »

PRIMA se toho bojí a při tom to je tak skvělej serial
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lovci duchů / Supernatural

Příspěvek od Pan X »

Doufám že se toho jednou chytne, jakákoliv TV (když Prima nechce) a dodabují další série. Je to veliká škoda, že to není celé nadabované :cry:. Zrovna mám rozkoukanou sérii a bohužel další je bez dabingu. Kéž by se ledy hnuli už 8-) .
Týnawolfis
Příspěvky: 1
Registrován: 22 led 2021 00:36

Re: Lovci duchů / Supernatural

Příspěvek od Týnawolfis »

No, taky bych si přála aby se to nějak rozjelo. Je to hodně dobrý seriál a podle mě kdyby to dávali na dobrém programu v dobrou hodinu by se to určitě chytlo. Mrzí mě taky že není nadabovaná další série a že v tom nepokračují. Budeme se modlit no.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 417
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Lovci duchů / Supernatural

Příspěvek od Grizzli5690 »

Nebude to i na HBO Max, když to spadá pod Warner Bros? Pokud jo, je možná šance na dabing.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 417
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Lovci duchů / Supernatural

Příspěvek od Grizzli5690 »

Tak mi odepsala HBO na instagramu, že v nabídce Max opravdu bude. A s dabingem to taky vypadá dobře, jelikož budou lokalizovat všechen obsah. Tak se necháme překvapit.
ondreas24
Příspěvky: 1
Registrován: 12 srp 2022 19:23

Re: Lovci duchů / Supernatural

Příspěvek od ondreas24 »

Ahoj, asi zklamu všechny, ale dabing prostě nebude. HBO mi napsalo, že nemá informace o tom, že by tento seriál měl dostat dabing. Nemá tolik fanoušků u nás, aby se to vyplatilo. Úplně to samé mi odepsala tehdy Prima COOL. Bohužel, vše je o penezích.
bondicek98
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2018 17:51

Re: Lovci duchů / Supernatural

Příspěvek od bondicek98 »

To silně pochybuji, HBO podpora jednou řekne tak, podruhé onak, takže bych si starosti nedělal. Dabing určitě dostane ;)
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Lovci duchů / Supernatural

Příspěvek od peno »

Bohužel, HBO Max teď dostalo nařízeno šetřit. No a na čem se šetří nejlépe? Na malých trzích, jako je ten náš. Takže bych se ani nedivil, kdyby to v únoru s tím dabingem mysleli vážně, ale mezi tím přišel z centrály příkaz šetřit a vznik dabingu tak byl uložen k ledu. Ostatně, o něčem jistě svědčí i fakt, že nově přidané seriály, které kompletní dabing už i mají, jsou na HBO Max bez dabingu. Například Západní křídlo, nebo ALF. Takže já bych si na dabing za současné situace moc velké naděje nedělal a byl rád, že tam ten seriál vůbec je, byť jen s titulky :-(
Odpovědět

Zpět na „Seriály“