Jensen ACKLES: Filip Jančík - (Smallville, Lovci duchů)
Ben AFFLECK: Michal Dlouhý - (Armageddon, Pearl Harbor, Až tak moc tě nežere)
Keiko AGENA: Petra Hobzová - (Gilmorova děvčata)
Alan ALDA: Pavel Trávníček
Tim ALLEN: Václav Postránecký - (Kutil Tim) / Jiří Prager / Pavel Šrom - (Galaxy Quest)
Woody ALLEN: Jiří Prager
David ANDERS: Jan Šťastný - (Alias) / David Novotný - (Hrdinové)
Anthony ANDERSON: Bohdan Tůma - (Lovec policajtů, Scary Movie 3, Scary Move 4) / Zbyšek Pantůček - (Od kolébky do hrobu) / Zdeněk Podhůrský - (Transformers)
Gillian ANDERSON: Jana Musilová - (Akta X, Podoby lásky)
Pamela ANDERSON: Zora Bösserlová
Dean Richard ANDERSON: Miloslav Mejzlík - (Hvězdná brána) / Martin Stránský - (MacGyver)
Naaven ANDREWS: Filip Švarc - (Ztraceni - AXN) / Petr Burian - (Ztraceni - Nova)
Jennifer ANISTON: Miriam Chytilová - (Přátelé, Až tak moc tě nežere)
Rowan ATKINSON: Jiří Prager - (Miliónový závod, Johnny English, Univerzální uklízečka)
B
Bacic Steve Kevin Bacon
- Pavel Vondra - (Muž bez stínu)
Bohdan Tůma - (Pátek třináctého, Chvění)
Jan Šťastný
- Jiří Dvořák - (Star Trek Enterprise)
Aleš Procházka
- David Novotný - (Batman začíná)
- Jan Šťastný - (Vikingové, Legenda o Zorrovi)
Marek Vašut - (Zorro: Tajemná tvář)
- Dana Černá - (Kriminálka New York)
Kateřina Velebová - (Lekářské záhady)
- Magda Reifová - (Andromeda)
- Jiří Prager - (Star Trek: Enterprise)
- Filip Švarc- (Prci, prci, prcičky 1-3, Cokoliv, 8 Statečných)
- Stanislava Jachnická
- Růžena Merunková - (Gilmorova děvčata)
- Kateřina Lojdová - (Hvězdná brána)
Zuzana Slavíková - (Farscape)
- Dana Černá - (Hellboy)
- Lucie Svobodová - (Star Trek: Enterprise)
- Simona Postlerová - (Pán prstenů...)
Petra Jindrová
Dana Černá (Letec)
Kateřina Lojdová (Indiana Jones a Tajemství křišťálové lebky)
- Michal Jagelka - (Piráti z Karibiku, Království nebeské, Pán prstenů)
- Martin Stránský - (Sběratelé kostí)
Jan Šťastný - (Buffy, přemožitelka upírů)
- Kristina Jelínková - (Superman)
- Rudolf Jelínek
Alois Švehlík
Jiří Zavřel
Pavel Rímský
- Pavel Šrom - (Princezna, Matka [dabing Cinemax])
Aleš Procházka - (Matka [dabing ČT])
Jiří Prager - (Skaut, Múza)
- Vladislav Beneš (Bondovky, Táta v sukni, ...)
- Pavel Vondra - (Farscape)
Martin Písařík - (Hvězdná brána)
Filip Švarc - (Farscape - seriál AXN)
- Dagmar Čárová - (Síť, Nebezpečná rychlost, Slečna drsňák, Dům u jezera...)
Petra Hanžlíková - (Živelná pohroma)
- Daniel Dítě - (Ochránce, Zoufalé manželky)
- Saša Rašilov - (Star Trek: Nová generace)
Cabrera Santiago
- Jakub Saic - (Hrdinové)
- Zdeněk Mahdal - (Skála, Tváří v tvář, Lovci pokladů, Město andělů...)
- Petr Oliva - (Batman začíná, Slečna drsňák...)
Jiří Plachý
- Dana Černá - (Buffy, přemožitelka upírů)
Jana Páleníčková - (Čarodějky)
- Bohdan Tůma - (Božský Bruce, Maska, Lhář lhář-Nova)[/url]
Martin Dejdar - kinodabing
- Veronika Gajerová - (Sex ve městě, Princezna ledu)
Martina Hudečková - (Figurína - dabing VHS, Sen každé ženy)
Jolana Smyčková - (Figurína - dabing MGM, 15 minut)
- Nikola Votočková - (Buffy, přemožitelka upírů)
- Jan Kanyza - (Pohotovost)
Jiří Štěpnička - (Peacemaker)
- Valérie Zawadská - (101 dalamtinů, Stepfordské paničky)
Eliška Balzerová
- Petr Rychlý - (Andromeda)
- Ivan Jiřík - (Hrdinové)
- Jitka Moučková - (Temné vody, Až tak moc tě nežere)
Jitka Ježková - (Labytint, Čistá duše)
- Petr Oliva - (Profesionálové)
- Vladimír Brabec - (Skála, Šaman, Indiana Jones...)
Petr Peltzer
- Miroslav Donutil - (JFK, Bodyguard)
Vladimír Dlouhý - (Robin Hood, Pomsta)
Oldřich Vízner - (Postman, Vzkaz v láhvi)
Zdeněk Mahdal - (Bodyguard, Vodní svět)
- Jiří Dvořák - (Casino Royale)[/url]
- Jiří Schwarz - (Gladiátor)
Libor Hruška
Otakar Brousek ml. - (Americký Gangster, Čistá duše)
- Jan Kalous - (Sám doma, Sám doma 2: Ztracen v New Yorku)
- Martin Zounar - (Con Air, Pokoj 1408, Dítě z Marsu)
Aleš Procházka - (Identita)
- Lucie Vondráčková - (Dům voskových figurín, 24 hodin)
Dafoe William
- Pavel Šrom - (Nebezpečná rychlost 2)
Miroslav Etzler - (Spiderman)
Tomáš Juřička
- Michal Jagelka- (Zachraňte vojína Ryana)
Filip Jančík - (Agent bez minulosti, Bournův mýtus, Bournovo ultimátum)
Saša Rašilov - ČT
- Pavel Chalupa - (Zachraňte vojína Ryana)
Jakub Saic
- Drahomíra Kočová - (Star Trek: Voyager)
- Saša Rašilov - (Piráti z Karibiku, Tajemné okno, Karlík a továrna na čokoládu...)
Jakub Saic - (Piráti z Karibiku - DVD, VHS)
David Novotný - (Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street)
- Pavel Soukup - (24 hodin, Vesmírní kovbojové)
- Sabina Laurinová - (Něco na té Mary je)
Regina Řandová
Andrea Elsnerová
Kamila Špráchalová
- Michal Jagelka - (Titanic, Pláž...)
- Daniel Dítě
Tomáš Racek - (Riddick - Kronika Temna)
- Petra Hanžlíková - (BH90210, Vyhlídka strachu)
René Slováčková - (Čarodějky)
Barbora Munzarová - (Čarodějky)
- Jiří Štěpnička - (Hra, Honba za klenotem Nilu, Dokonalá vražda...)
Pavel Soukup - (Válka Roseových)
Viktor Preiss - (Honba za diamantem)
- Martin Kolár - (Star Trek: Nová generace)
- Jiří Dvořák
Jan Šťastný - (Kiss Kiss Bang Bang, Zodiac)
Lukáš Hlavica - (Tropická bouře)
Aleš Procházka - (Chundelatý pes)
Radovan Vaculík - (Iron Man)
- Jolana Smyčková - (Moderní Popelka)
Andrea Elsnerová - (Italské prázdniny)
Klára Jandová - (Dvanáct do tuctu)
- Ladislav Cigánek - (Akta X, Vrať se mi...)
Petr Rychlý - (Californication)
Vladislav Beneš - (Evoluce)
- Nikola Votočková - (Spiderman, Wimbledon - Prima)
Tereza Chudobová - (Wimbledon - VHS)