SEZNAM DABÉRŮ S UKÁZKAMI DABINGŮ

Máte svého oblíbence? Dejte sem jeho profil...

Moderátoři: palg, Pomajz

Re: SEZNAM DABÉRŮ S UKÁZKAMI DABINGŮ

Příspěvekod Joe Black » 02 led 2012 12:57

Já na Jamesovu radu používám ten Any Video Converter, tam dostanu mp3 a tu střihám a střihám jak švadlena v GoldWavu... :D
Joe Black

Příspěvekod chovanecm » 08 led 2012 13:28

A úplně nejjednodušší je používat program Audacity s nainstalovanou ffmpeg knihovnou. Pak stačí téměř jakýkoliv videosoubor přetáhnout do editoru, ffmpeg se postará o import a zvuková stopa je na světě. Stačí pak nalézt požadovanou část a uložit ji jako mp3.
Pokud je film na DVD, lze si pohrát s přehrávačem VLC, který umí zároveň film přehrávat a konvertovat do jiného formátu.
Z VHS pak nejlépe poslouží TV karta, přes kterou si rovnou starou kazetu můžete přehrát do počítače - tedy pokud to v tom nízkém rozlišení a kvalitě, kterou VHS nabízí, stojí za to.
chovanecm
Neaktivní admin

Příspěvekod Teoretik » 02 říj 2013 16:01

Mám zpracovaný větší počet zvukových ukázek, a posílal jsem je v srpnu palgovi na meil, byl by někdo z moderátorů ochotný je umístit do profilu dabérů? Palg má nefunkční počítač, přeposlal bych je na jiný meil. Díky
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje, aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Teoretik

Předchozí

Zpět na Profily dabérů a režisérů