12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od oberon »

Pro mě osobně je Jakub Saic hodně slušná alternativa ;) ...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od bloom »

Pro mě osobně bohužel ne. Věřím, že podal dobrý výkon, ale jeho hlas i herecký projev jsou podle mě BC vzdáleny. :) Moje č. 2 (ne-li č. 1) je Petr Lněnička.
Ale chápu, že se točilo s Vlkem z Wall Street, kde jsem naopak za obsazení Jakuba Saice velmi rád.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od DAN K. »

tohle je podle me presne ten typ herce, ktery je s kazdou roli uplne jiny a tam pak neni moc dobre snazit se mu vytvrit spjateho univerzalniho dabera. Nevim o hlase, ktery by mu sedel a zaroven by tohle vsechno vychytal.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Ištván87 »

Jakub Saic daboval Benedicta Cumberbatche ve Star Treku a bylo to naprosto v pořádku. To zaprvé. A zadruhé, když daboval Martin Stránský Michaela Fassbendera v X-Men, všichni jste pindali, že se k němu nehodí. Přiznejte si to, prostě vám nic není dost dobré, že jo?
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Michaela2 »

Však tu byla dodržena spjatost, co se Stránského týka.. a pokud jde o Fassbendera, tak žádného spjatého dabéra nemá a krom Procházky a Novotného, má další 2 zářezy Zdeněk Hruška (ten se mi líbí) a Jan Štastný ...
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od puffy »

Tak tak. Na Fassbendera sa skvele hodia jemnejsie hlasy typu Jiří Dvořák, Zdeněk Hruška alebo Jan Štastný a nie prebasovany chraplak Martina Stránskeho.

Brad Pitt aj ked ma malu ulohu, tak pre mna Filip Švarc bude utrpenim. Rovnako ako ktorakolvek nahrada za dokonaleho Dlouheho.

Z Cumberbatcha robia vsetci nejakeho extra herca. Mne je absolutne nesympaticky a videl som ho len v Star Treku, kde ma prilis nenadchol. Prehraval jak o zivot.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Eleanor »

puffy píše:Z Cumberbatcha robia vsetci nejakeho extra herca. Mne je absolutne nesympaticky a videl som ho len v Star Treku, kde ma prilis nenadchol. Prehraval jak o zivot.
Tak to přisuzuji tomu, žes s ním viděl jenom jeden film a to ještě Star Trek, ve kterém nemá až tak velký prostor. Navíc, jestli jsi to neviděl v originále, je to o ničem, ten chlap se prostě nadabovat nedá (ačkoli pokud, tak ten Vojta Dyk se hodí asi jako nejmenší zlo, rozhodně ne pan Saic). A ehm, jo, je to dost extra herec. I v tom Star Treku byl jasně nejlepší... ;)
K ostatním: Jop, s tou spjatostí máte u Ejiofora pravdu, to byla moje chyba, že jsem se na jeho profil nepodívala, ale tady ten problém nevidím, zato spojení Aleš Procházka - Michael Fassbender je dost problematické, podle mě. Martin Stránský se mi na něho hodí daleko víc a Jiří Dvořák je taktéž v tomhle případě výborná volba, ale Aleš Procházka? Nevidím pražádnou spojitost mezi hlasy těchto dvou herců...
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od bernyz »

Tenhle dabing i na TV Barrandov.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvek od Michaela2 »

Tento dabing i na ČT.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“