Madagaskar / Madagascar

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Madagaskar / Madagascar

Příspěvekod dab.ing » 24 bře 2008 21:33

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související filmy: Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Šťastný a veselý Madagaskar, Madagaskar 3, Tučňáci z Madagaskaru

V českém znění: Filip Blažek - Ben Stiller (Alex), Filip Švarc - Chris Rock (Marty), Miroslava Pleštilová - Jada Pinkett-Smith (Gloria), Václav Vydra - David Schwimmer (Melman), Pavel Šrom - Sacha Baron Cohen (král Jelimán), Zbyšek Pantůček - Cedric The Entertainer (Maurice), Milan Slepička - Tom McGrath (Skipper), Libor Terš - Chris Miller (Kowalski), Tomáš Racek - Conrad Vernon (Mason), Pavel Tesař - Christopher Knights (Private), Alena Procházková - Elisa Gabrielli (Nana), Jan Maxián - Andy Richter (Mort), Jiří Prager - Eric Darnell (rozhlas v ZOO), Michal Beránek, Jan Melka, Tomáš Hausner, Ludmila Melková, Jana Riegrová, Libor Hruška, Marek Páleníček, Svatopluk Schuller, Tomáš Juřička, Jana Páleníčková, Tomáš Lipský, Vladimír Mareš

Překlad: Zbyněk Ryba
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Jílek
Mix zvuku: Anville Post Production
Dialogy: Magda Landsmannová
Hudební režie: Jan Maxián
Režie: Alice Hurychová
Vyrobila: LS Productions 2005
dab.ing
Neaktivní admin

Re: Madagascar

Příspěvekod James55 » 24 bře 2008 22:05

Zajímavý hlášky :) Vidím (nebo spíš slyším) i neobvyklé dabéry...Václava Vydru
James55

Příspěvekod Markus » 24 bře 2008 22:32

jj souhlasím. Animáky obecně mívají výtečný dabing. Já bych v Madagaskaru rozhodně vyzdvihl Pavla Šroma jako Krále Jelimana. To co předvádí je naprosto úžasné. "Já tak rád trsám trsám, já tak rád trsám trsám..." Jen mě mrzí, že tu písničku nenazpíval celou v závěrečných titulcích, ale člověk nemůže mít vše. ;) A samozřejmě skvělý Václav Vydra jako Melmen. Takže u Madagaskaru určitě palec nahoru...
Obrázek
Markus

Příspěvekod Forficule » 25 bře 2008 20:48

Mě se strašně líbila pravá ruka Krále Jelimana. Ten mě fakt bavil. A souhlasím, palec nahoru. Jsem si jistej, že je bavilo to dělat, a to je dost důležitý, vždycky se to na tom výkonu odrazí.
Forficule

Příspěvekod dab.ing » 25 bře 2008 23:14

Forficule píše:Mě se strašně líbila pravá ruka Krále Jelimana. Ten mě fakt bavil. A souhlasím, palec nahoru. Jsem si jistej, že je bavilo to dělat, a to je dost důležitý, vždycky se to na tom výkonu odrazí.

To byl Zbyšek Pantůček. Jeho brněnština byla oslňující :)
dab.ing
Neaktivní admin

Příspěvekod Markus » 25 bře 2008 23:21

Přesně! Maurice byl taky skvělý a samozřejmě i ten přízvuk. :) Teď jen doufám, že dabing dvojky dostane na starosti opět Alice Hurychová a obsadí na chlup stejné dabéry, protože tady by každá sebemenší změna byla opravdu bolestná. A Zbyšek musí mít opět ten super přízvuk... ;)
Obrázek
Markus

Příspěvekod Joseph » 29 bře 2008 15:27

Ano dabing "pravé ruky" krále byl vážně skvělý ! Taktéž ostatní dabéři v hlavních rolích ,takže taky palec nahoru.
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Joseph

Příspěvekod draky » 30 bře 2008 22:13

Úplně souhlasím, Madagascaru taky palec nahoru. Ještě mohl Davida Schwimmera (Žirafa) dabovat Daniel Rous jako v Přátelích a bylo by to skoro dokonalý :)
draky

Příspěvekod Džejňulka » 23 srp 2008 15:45

draky píše:Úplně souhlasím, Madagascaru taky palec nahoru. Ještě mohl Davida Schwimmera (Žirafa) dabovat Daniel Rous jako v Přátelích a bylo by to skoro dokonalý :)

Já myslim,že Václav Vydra se na žirafu hypochondra-Malmana hodí mnohem víc než Daniel Rous,jinak Daniel Rous taky jde.
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Budy » 18 zář 2008 20:40

tak já si nemyslím, že když v originále dabuje postavu někdo, že by měl v česku dabovat ten dabér, který dabuje herce někde jinde. Abyste to pochopili, když žirafu daboval David Schwimer (omlouvám se za to jak jsem to napsal), tak v česku by to měl dabovat Daniel Rous. Spíše záleží na tom, jak se k té postavičce hodí. Jako např. ve Shrekovi 1, oslíka dabuje Oldřich Vízner a taky Eddieho nemluvil v žádném filmu.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Další

Zpět na Filmy