Smrtící žár / Dead Heat

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Smrtící žár / Dead Heat

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

2. dabing
V českém znění: [obsazeni]:Ivan Trojan - :Kiefer Sutherland (Pally), :Bohdan Tůma - :Anthony LaPaglia (Ray), :Jana Páleníčková - :Radha Mitchell (Charlotte), :Pavel Vondra - :Lothaire Bluteau (Tony), :Pavel Šrom - :Daniel Benzali (Frank Finnegan), :Vladimír Kudla, :Ivo Novák, :Jiří Valšuba, :Radovan Vaculík, :Libor Terš (titulky) a další.[/obsazeni]

Překlad: Michal Šašma
Zvuk: Miloš Zajdl
Dialogy a režie: Jitka Tošilová
Vyrobila: Společnost AVF Studio Zero pro Magic Box 2009

3. dabing
České znění připravili: Libor Hruška - Kiefer Sutherland (Pally), Tomáš Juřička, Jakub Saic, Jolana Smyčková, Marika Šoposká, Bohuslav Kalva, Petr Burian, Roman Hájek, Regina Řandová, Otto Rošetzký, Pavel Vondra, Radovan Vaculík (titulky), Petra Babuláková, Andrea Bodnárová, Michal Kraus, Milan Soták a další.

Vyrobila: Saga Tv s.r.o. pro SPI International 2013
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Smrtící žár / Dead Heat

Příspěvek od bloom »

Tak tenhle dabing mi udělal radost především z důvodu, že ukazuje nějakou novou práci studia Zero. Doufám, že jí bude víc.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Smrtící žár / Dead Heat

Příspěvek od Sen »

bloom píše:Tak tenhle dabing mi udělal radost především z důvodu, že ukazuje nějakou novou práci studia Zero. Doufám, že jí bude víc.
Jsem na tom stejně. Zajímalo by mne, proč na toto studio zadavatelé zanevřeli :-?.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrtící žár / Dead Heat

Příspěvek od DAN K. »

to bylo prani distributora WHV neuvadet rok vyroby, rovnez to pozaduji i nektere zahranicni spolecnosti. tipoval bych ze tenhle dabing bude vyrobeny jeste pro warnery nejpozdeji 2006 a magicbox ktery prebral jejich filmy nekde ten film pozapomnel a vydali ho az 2009
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1692
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Smrtící žár / Dead Heat

Příspěvek od anderson »

DAN K. píše:to bylo prani distributora WHV neuvadet rok vyroby, rovnez to pozaduji i nektere zahranicni spolecnosti. tipoval bych ze tenhle dabing bude vyrobeny jeste pro warnery nejpozdeji 2006 a magicbox ktery prebral jejich filmy nekde ten film pozapomnel a vydali ho az 2009
Ak je toto pravda, tak je mozne, ze ten starsi dabing z HBO je tento. Ale zda sa mi, ze Sutherlanda tam Trojan nedaboval, tak neviem.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Smrtící žár / Dead Heat

Příspěvek od Sen »

DAN K. píše:tipoval bych ze tenhle dabing bude vyrobeny jeste pro warnery nejpozdeji 2006 a magicbox ktery prebral jejich filmy nekde ten film pozapomnel a vydali ho az 2009
Ale v titulcích je jako zadavatel uveden Magic Box a překvapivě je uveden i rok výroby 2009. Pokud jde o starší dabing, proč tyto údaje?
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Smrtící žár / Dead Heat

Příspěvek od kubik-dulik »

V českém znění: Libor Hruška - Kiefer Sutherland, Tomáš Juřička, Jakub Saic, Jolana Smyčková, Marika Šoposká, Bohuslav Kalva, Petr Burian, Roman Hájek, Regina Řandová, Otto Rošetzký, Pavel Vondra, Radovan Vaculík (titulky) a další

Dále spolupracovali: Petra Babuláková, Andrea Bodnárová, Michal Kraus a Milan Soták

Pro SPI International vyrobila Saga TV v roce 2013
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Smrtící žár / Dead Heat

Příspěvek od Michaela2 »

hlavně že tam dabuje i Juřička, ten Soták je neskutečnej ignorant, to už ani není vtipný
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Smrtící žár / Dead Heat

Příspěvek od kubik-dulik »

Nějak nechápu, proč se to nemůže napsat, přesně jak jsem to uvedl... tak to totiž řiká Radovan Vaculík (tj. studio Saga TV; dabéři a tvůrci byli rozděleni...)

Sotákovi bych zakázal činnost. Stížnosti by asi ale měli jít na zadavatele, tedy SPI International. Nemůže mít třeba Libor Hruška se Saga nějakou smlouvu, že ho musejí obsadit do hlavní role?

Jinak potvrzuji, že film na HBO skutečně běžel, premiérově 06.01.2004.
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1410
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrtící žár / Dead Heat

Příspěvek od ClickCZ »

SAGA:
Překlad: Petra Babuláková
Úprava dialogů: Andrea Bodnárová
Zvuk: Michal Kraus
Produkce: Marcela Sotáková
Režie: Milan Soták
Odpovědět

Zpět na „Filmy“