Babylon A.D.

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Babylon A.D.

Příspěvekod C.I.S.I. » 27 říj 2010 16:02

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDB

V českém znění: Martin Stránský - Vin Diesel (Toroop), Milena Steinmasslová - Michelle Yeoh (Sestra Rebeka), Terezie Taberyová - Mélanie Thierry (Aurora), Pavel Vondra - Mark Strong (Finn), Pavel Soukup - Gérard Depardieu (Gorsky), Jiří Schwarz - Souleymane Dicko (Jamal), Lukáš Hlavica - Lambert Wilson (Darquandier), Libuše Švormová - Charlotte Rampling (Velekněžka), Libor Terš, Milan Slepička, Šárka Vondrová, Klára Vodenková, Oldřich Hajlich, Marcel Rošetzký, Stanislav Lehký

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Matěj Večeřa
Dialogy a režie: Jan Žáček
Vyrobila: Společnost Riafilm pro Intersonic v roce 2010
C.I.S.I.

Re: Babylon A.D.

Příspěvekod Anguilla » 27 říj 2010 18:41

Stransky na Diesla no fuj co to je zase za napad?A Stainmasslova na Yeoh ktera je minimalne o pulsu starši no hruza..To je dabing..
Anguilla

Příspěvekod Brocc » 28 říj 2010 17:00

Nemůžu si pomoct, ale mně se to líbilo. Nejen vedlejší role, ale i ta hlavní. Ono spojení Diesel - Dítě je jedno z mnou nepreferovaných spjatých spojení, ale chápu, že pro ostatní se to bude zdát jako hrůza. Pro mě osobně je jedno netradiční spojení, který minimálně není tak hrozný, jak se tady prezentuje menší horror, než mít v pětí z pětí dabingů Zdeňka Mahdala a Bohdana Tůmu.
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod Budy » 28 říj 2010 17:13

Kdysi jsem tady navrhoval, že ve filmu ho může dabovat Pavel Vondra.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Frankburg » 28 říj 2010 17:15

Brocc píše:Nemůžu si pomoct, ale mně se to líbilo. Nejen vedlejší role, ale i ta hlavní. Ono spojení Diesel - Dítě je jedno z mnou nepreferovaných spjatých spojení, ale chápu, že pro ostatní se to bude zdát jako hrůza. Pro mě osobně je jedno netradiční spojení, který minimálně není tak hrozný, jak se tady prezentuje menší horror, než mít v pětí z pětí dabingů Zdeňka Mahdala a Bohdana Tůmu.

Já film neviděl, ale díval jsem se a opravdu byli dodržení alespoň spjatí dabéři a mě se ten dabing papírově líbí ale to spojení Stránský - Diesel je zajimavé ale nemusí být nejhorší ;)
Slovenské DabingForum - slovenská verze českého Dabingfora, zatím v plenkách ;-)
Frankburg

Příspěvekod C.I.S.I. » 28 říj 2010 19:33

Mne by se tam zase naopak nejvice libil Jirka Schwarz. V XXX nadaboval Vina dle meho nazoru naprosto paradne. Mrzi me, ze ho pak nedaboval i v dalsich filmech :(
C.I.S.I.

Příspěvekod semir » 28 říj 2010 20:26

Radši bych Daniela Dítě, ale Martin Stránský může být taky zajímavej..
semir

Příspěvekod starpep » 29 říj 2010 15:51

Ještě doplním pár českých herců : Radek Bruna (Karl) , Filip Matejka (Mládenec) , Petr Ciesarík (Mladík) , Magda Vavrusova (Dáma).
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

Příspěvekod starpep » 29 říj 2010 18:44

Oni mají původní hlasy tak jací dabéři. Jinak Peťo toho Ungera sem teda smazal a jakou roli tam hrál ten Ciesarik abych to měl přesné ?? :)
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

Příspěvekod C.I.S.I. » 05 říj 2011 23:05

starpep píše:Oni mají původní hlasy tak jací dabéři. Jinak Peťo toho Ungera sem teda smazal a jakou roli tam hrál ten Ciesarik abych to měl přesné ?? :)

Ciesarík tam byl sotva videt ;)
C.I.S.I.

Zpět na Filmy