Babylon A.D.

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Babylon A.D.

Příspěvek od C.I.S.I. »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDB

1. DABING: DVD
V českém znění: Martin Stránský - Vin Diesel (Toroop), Milena Steinmasslová - Michelle Yeoh (Sestra Rebeka), Terezie Taberyová - Mélanie Thierry (Aurora), Pavel Vondra - Mark Strong (Finn), Pavel Soukup - Gérard Depardieu (Gorsky), Jiří Schwarz - Souleymane Dicko (Jamal), Lukáš Hlavica - Lambert Wilson (Darquandier), Libuše Švormová - Charlotte Rampling (Velekněžka), Libor Terš, Milan Slepička, Šárka Vondrová, Klára Vodenková, Oldřich Hajlich, Marcel Rošetzký, Stanislav Lehký

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Matěj Večeřa
Dialogy a režie: Jan Žáček
Vyrobila: Společnost Riafilm pro Intersonic v roce 2010

2. DABING: Filmbox
V českém znění: Pavel Vondra - Vin Diesel (Toroop), Radek Hoppe - Lambert Wilson (Darquandier), Jakub Saic - Souleymane Dicko (Jamal), Ivan Jiřík - Gérard Depardieu (Gorsky), Šárka Vondrová - Charlotte Rampling (Velekněžka), Radovan Vaculík - Mark Strong (Finn), Marcela Kyselová - Michelle Yeoh (Sestra Rebeka), Milada Vaňkátová - Mélanie Thierry (Aurora), Roman Hájek, Jakub Zdeněk a další

Překlad: Klára Hewitt
Produkce: Andrea Bodnárová
Zvuk: Martin Porubský
Úprava dialogů a režie českého znění: Milan Soták
Vyrobila: Saga TV pro SPI International v roce 2017
Anguilla
Příspěvky: 86
Registrován: 13 říj 2009 02:19

Re: Babylon A.D.

Příspěvek od Anguilla »

Stransky na Diesla no fuj co to je zase za napad?A Stainmasslova na Yeoh ktera je minimalne o pulsu starši no hruza..To je dabing..
Frankburg
Příspěvky: 150
Registrován: 31 pro 2009 11:28
Bydliště: Brno

Re: Babylon A.D.

Příspěvek od Frankburg »

Brocc píše:Nemůžu si pomoct, ale mně se to líbilo. Nejen vedlejší role, ale i ta hlavní. Ono spojení Diesel - Dítě je jedno z mnou nepreferovaných spjatých spojení, ale chápu, že pro ostatní se to bude zdát jako hrůza. Pro mě osobně je jedno netradiční spojení, který minimálně není tak hrozný, jak se tady prezentuje menší horror, než mít v pětí z pětí dabingů Zdeňka Mahdala a Bohdana Tůmu.
Já film neviděl, ale díval jsem se a opravdu byli dodržení alespoň spjatí dabéři a mě se ten dabing papírově líbí ale to spojení Stránský - Diesel je zajimavé ale nemusí být nejhorší ;)
Slovenské DabingForum - slovenská verze českého Dabingfora, zatím v plenkách ;-)
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Babylon A.D.

Příspěvek od C.I.S.I. »

Mne by se tam zase naopak nejvice libil Jirka Schwarz. V XXX nadaboval Vina dle meho nazoru naprosto paradne. Mrzi me, ze ho pak nedaboval i v dalsich filmech :(
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Babylon A.D.

Příspěvek od starpep »

Ještě doplním pár českých herců : Radek Bruna (Karl) , Filip Matejka (Mládenec) , Petr Ciesarík (Mladík) , Magda Vavrusova (Dáma).
Naposledy upravil(a) starpep dne 29 říj 2010 19:43, celkem upraveno 1 x.
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Babylon A.D.

Příspěvek od C.I.S.I. »

starpep píše:Oni mají původní hlasy tak jací dabéři. Jinak Peťo toho Ungera sem teda smazal a jakou roli tam hrál ten Ciesarik abych to měl přesné ?? :)
Ciesarík tam byl sotva videt ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“