Konečně spolu / Then She Found Me

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvekod palg » 01 lis 2010 23:13

Konečně spolu / Then She Found Me (2007)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: (DVD)
V českém znění: Martina HudečkováHelen Hunt (April Epnerová), Zuzana SchulzováBette Midler (Bernice Gravesová), Zdeněk MahdalColin Firth (Frank), Bohdan TůmaMatthew Broderick (Ben Green), Antonín Navrátil – Ben Shenkman (Dr. Freddy Epner), Radka Stupková, Andrea Elsnerová, Jana Mařasová, Hana Krtičková, Michaela Tvrdíková, Radovan Vaculík, Jaroslav Horák, Pavel Vondrák, a další.

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Antonín Němec
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie českého znění: Zbyšek Horák
Vyrobilo: pro Bontonfilm Studio Budíkov, 2008

2. DABING: (Nova)
V českém znění: Martina Hudečková - Helen Hunt (April), Valérie Zawadská - Bette Midler (Bernice), Zbyšek Pantůček - Colin Firth (Frank), Jan Šťastný - Matthew Broderick (Ben), Vladislav Beneš, Pavel Vondra – Ben Shenkman (Dr. Freddy Epner), Václav Knop - Salman Rushdie (Dr. Masani), Marcela Nohýnková, Lucie Kožinová, Pavel Soukup - Robert LuPone (Ted), Petra Tišnovská, Marie Typovská, Ladislav Cigánek, Marek Libert, Ivana Korolová, Michal Holán, Radovan Vaculík, Jan Vondráček, Rudolf Kubík, Jindřich Žampa, Dagmar Čárová (titulky).

Překlad: Klára Vrtalová
Zvuk: Michal Závěrka
Produkce: Martin Kot, Jaromír Šindelář
Dialogy a režie českého znění: Magda Landsmannová
Vyrobila: pro Cet 21 s.r.o. DW agentura s.r.o., 2011

3. DABING: (Prima)
V českém znění: Yvetta Blanarovičová - Helen Hunt (April Epnerová), Helena Brabcová - Bette Midler (Bernice Gravesová), Zbyšek Pantůček - Colin Firth (Frank), Jakub Nemčok - Tommy Nelson (Jimmy Ray), Jan Šťastný - Matthew Broderick (Ben), Oldřich Hajlich - Ben Shenkman (Freddy), Jana Postlerová - Lynn Cohen (Trudy Epnerová) / Lauren Klein (Alice), Marek Libert - John Benjamin Hickey (Alan), Libor Hruška - Robert LuPone (Ted), Bohdan Tůma - David Callegati (Gianni) / Chris Chalk (Trůdin pečovatel), Irena Hrubá - Stephanie Berry (ředitelka školy) / Chelsea Altman (Feddyho přítelkyně) / Maryann Urbano (host v Tv), Petra Hanžlíková - Janeane Garofalo (host v Tv) / Geneva Carr (host v Tv) / Alexa Scott-Flaherty (matka školáka), Gustav Bubník - Tim Robbins (host v Tv) / Doug Hughes (fanda Bernice Gravesové), Bohuslav Kalva - Salman Rushdie (Dr. Masani), Lucie Svobodová - Cherise Boothe (matka školačky), Milan Slepička - Kenneth Stern (Rabín), Deniska Tůmová, Zbyšek Horák (titulky) a další.

Překlad: Jana Vlasáková
Zvuk: Milan Blažek
Dialogy: Lenka Tůmová
Produkce: Zdena Sirotková a Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie českého znění: Bohdan Tůma
Vyrobila: ve Studiu S Pro Alfa CZ FTV Prima s.r.o., 2013
palg
Správce ukázek

Re: Konečně spolu / Then She Found Me

Příspěvekod Sen » 09 črc 2011 17:40

Doplněn dabing Novy, bohužel i tentokrát bez Yvetty Blanarovičové :(.
Sen

Příspěvekod James55 » 09 črc 2011 17:48

Podle mě se cení i snaha dodržet jiného zaběhnutého dabéra, Martina Hudečková ji dabovala v nejvíce filmech a nemyslím si, že je to kdovíjak strašné spojení...
James55

Příspěvekod Sen » 09 črc 2011 17:55

James55 píše:Podle mě se cení i snaha dodržet jiného zaběhnutého dabéra, Martina Hudečková ji dabovala v nejvíce filmech a nemyslím si, že je to kdovíjak strašné spojení...

To jistě ne, ale k této herečce myslím existují lepší volby ;). Koneckonců ani ten vysoký počet filmů jí zde nepomohl k umístění v první trojici . . . Když už vytvářeli nový dabing, je škoda, že si nedali trošku větší práci i s obsazením hlavní role.

Jinak když už ten dabing hodnotím, příliš se dle mého skromného mínění nepovedlo ani obsazení Valérie Zawadské. Alespoň pro mě tedy bylo těžké akceptovat, že dabovala matku o pouhých 6 let mladší Martiny Hudečkové. Škoda též absence Jaroslavy Obermaierové.
Sen

Příspěvekod palg » 09 črc 2011 20:48

James55 píše:Podle mě se cení i snaha dodržet jiného zaběhnutého dabéra, Martina Hudečková ji dabovala v nejvíce filmech a nemyslím si, že je to kdovíjak strašné spojení...

souhlas s Jamesem, mě se líbí více, než-li S. Postlerová.
palg
Správce ukázek

Příspěvekod Michaela » 10 črc 2011 00:45

nedělala bych si plané naděje s Yvetou Blanarovičovou, jak jde vidět její stafetu převzala Martina Hudečková ( mně osobně se líbí )
Michaela

Příspěvekod bloom » 10 črc 2011 13:12

Michaela píše:nedělala bych si plané naděje s Yvetou Blanarovičovou, jak jde vidět její stafetu převzala Martina Hudečková ( mně osobně se líbí )

Proč plané naděje? Yvetta Blanarovičová je aktivní dabérka, navíc do menší role v Trosečníkovi si Helen Hunt přišla v dabingu Novy nadabovat. Kdyby se něco podobného stalo v případě Miriam Chytilové a Jennifer Anniston, už vidím ty rozhořčené reakce zde na fóru... Takže i podle mě si skutečně Nova mohla na novém dabingu dát více záležet...
bloom

Příspěvekod Michaela » 10 črc 2011 13:15

aktivni daberku si predstavuju jinak, aspon v posledních letech moc akticni neni a proc plané naděje? no podivala bych se do profilu herecky a daberky...
Michaela

Příspěvekod bloom » 10 črc 2011 13:27

Michaela píše:aktivni daberku si predstavuju jinak, aspon v posledních letech moc akticni neni a proc plané naděje? no podivala bych se do profilu herecky a daberky...

Loni dabovala na HBO (byl to jeden z těch latinskoamerických filmů, co se tam občas objeví, název už si bohužel přesně nepamatuji)...
bloom

Příspěvekod Sagres » 09 říj 2013 21:36

U Novy:
Vondra - Ben Shenkman (Freddy), Soukup - Robert LuPone (Ted), Knop - Salman Rushdie (Dr. Masani)

Kdo daboval Lynn Cohen? Nohýnková? Zapnul jsem to pozdě, už tam bohužel nebyla. Hudečková na H. Hunt vůbec nezní špatně a její neumístění na 3. místě bohužel nechápu = naprostý souhlas s jamesem+palgem. ;)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Další

Zpět na Filmy