Povodeň / Hard Rain

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Povodeň / Hard Rain

Příspěvek od Roko »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDb

1.DABING: ( VHS )
V českém znění: Jan Schánilec - Morgan Freeman (Jim), Ondřej Vetchý - Christian Slater (Tom), Petr Pospíchal - Randy Quaid (šerif), Helena Dytrtová - Minnie Driver (Karen), Miroslav Saic - Wayne Duvall (Hank), Pavel Markovský - Peter Murnik (Phil), Jiří Kvasnička - Mark Rolston (Wayne), Martin Velda - Michael A. Goorjian (Kenny), Zdeněk Mahdal - Dann Florek, Ray Baker (Mehlor, starosta), Bohumila Dolejšová - Betty White (Doreen), Jan Hanžlík - Edward Asner (Charlie), Bohdan Tůma - Ricky Harris (Ray), Zdeněk Dušek - Richard Dysart (Henry)

Překlad: Jiří Štefl
Zvuk: Antonín Němec
Úprava dialogů a režie českého znění: Zdeněk Podhůrský
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska, studio Budíkov pro Bonton Home Video 1999

2.DABING: ( Nova )
V českém znění: [obsazeni]:Jan Schánilec - :Morgan Freeman (Jim), :David Prachař - :Christian Slater (Tom), :Petr Pospíchal - :Randy Quaid (Šerif), :Martina Hudečková - :Minnie Driver (Karen), Jana Drbohlavová - Betty White (Doreen), Michal Pavlata - Wayne Duvall (Hank), Oldřich Vlach - Mark Rolston (Wayne), Jakub Saic - Peter Murnik (Phil), Marek Libert - Michael A. Goorjian (Kenny), Jiří Hromada - Ricky Harris (Ray), Zbyšek Pantůček - Dann Florek (Mehlor), :Milan Slepička - Edward Asner (Charlie), :Jiří Valšuba - Ray Baker (starosta), :Zdeněk Vencl, :Roman Hájek[/obsazeni], :Vladimír Fišer

Překlad: Tomáš Studený
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Ivana Prejdová, Václav Šťastný
Dialogy a režie: Václav Merhaut
Vyrobila: Česká produkční 2000 pro Cet 21 s.r.o.

3.DABING: ( Prima )
V českém znění: Pavel Rímský - Morgan Freeman (Jim), Filip Jančík - Christian Slater (Tom), Jaromír Meduna - Randy Quaid (šerif Mike Collins), Vanda Hybnerová - Minnie Driver (Karen), Libor Hruška - Wayne Duvall (Hank), Martin Zahálka - Mark Rolston (Wayne), Jiří Valšuba - Peter Murnik (Phill), Petr Burian - Michal A. Goorjian (Kenny), Otakar Brousek ml. - Dann Florek (pan Mehlor), Petr Pelzer - Edvard Asner (Charlie), Ivo Novák - Ricky Harris (Ray), Dalimil Klapka - Richard Dysart (Henry), Růžena Merunková - Betty White (Doreen), Jiří Plachý - Ray Baker (starosta) a další

Překlad: Petr Zenkl
Zvuk: Tomáš Čisárik
Produkce: Elen Barčišová a Jana Janoušková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Vedoucí dramaturg: Jana Potužáková
Dialogy a režie českého znění: Jiří Kvasnička
Vyrobila: ve studiu S Pro Alfa cz. A.S. FTV Prima v roce 2013
Naposledy upravil(a) radik92 dne 17 dub 2011 20:05, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Povodeň / Hard Rain

Příspěvek od Manche »

oba dabingy mi přijdou dost kvalitní, někteří dabéři byli lepší v 1.dabingu (Karen,Wayne,Tom), jiní v 2. (Phil, Hank), překlad kvalitní v obou verzích... :)
Naposledy upravil(a) Manche dne 17 dub 2011 01:02, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Povodeň / Hard Rain

Příspěvek od Manche »

Tady jsem nový dabing nečekal, přece jenom to už kdysi vysílali s dabingem Novy, jestli se nepletu, jinak bych to včera nahrával, viděl jsem jen kousek na konci, titulky jsem nestihl zachytit, akorát můžu doplnit, že Minnie Driver mluvila Vanda Hybnerová a Wayna Duvalla Libor Hruška...
Nemá někdo další info? Docela by mě zajímalo, kdo mluvil třeba Danna Floreka nebo Marka Rolstona
Odpovědět

Zpět na „Filmy“