Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDB I ČSFD I FDB

1. DABING:
V českém znění: David Prachař - Ben Stiller (David Starsky), Bohdan Tůma - Owen Wilson (Ken Hutchinson), Martin Sobotka - Snoop Dog (Medvídek), Pavel Rímský - Fred Williamson (kapitán Doby), Jan Šťastný - Vince Vaughn (Reese Feldman), Pavel Vondra - Will Ferrell (Earl), Andrea Elsnerová - Amy Smart (Holly), Marek Libert - Jason Bateman (Kevin), Tereza Bebarová - Carmen Electra (Staci)), Kateřina Lojdová - Juliette Lewis (Kitty), Libor Terš - Chris Penn (Manetti), Kateřina Březinová - Brande Roderick (Heather), Marcela Kyselová, David Švehlík, Ludvík Král, Jan Szymik, Ivana Milbachová, Svatopluk Schuller, Radek Škvor, Jiří Hromada (titulky) a další

Překlad: Kateřina Císařová
Zvuk: Tomáš Říha
Výsledný mix: Anvil Post Production Londýn
Vedoucí výroby: Jaroslav Richtr
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a režie: Jiří Kodeš
Vyrobilo: AW Studio Praha pro WHV

2. DABING:
V českém znění: Zdeněk Mahdal - Ben Stiller (David Starsky), Bohdan Tůma - Owen Wilson (Ken Hutchinson), Jan Šťastný - Vince Vaughn (Reese Feldman), Martin Sobotka - Snoop Dogg (Medvídek), Pavel Rímský - Fred Williamson (kapitán Doby), Pavel Vondra - Will Ferrell (Earl), Nikola Votočková - Carmen Electra (Staci), Kateřina Lojdová - Juliette Lewis (Kitty), Josef Pejchal - Jason Bateman (Kevin), Irena Hrubá - Molly Sims (Feldmanová), Hana Ševčíková - Brande Roderick (Heather), Radovan Vaculík - Scott L. Schwartz (Ron), Helena Němcová - Amy Smart (Holy), Petr Pospíchal - Paul Michael Glaser (původní Starsky), Zbyšek Horák - David Soul (původní Hutch), Jan Battěk, Petr Gelnar, Lucie Kušnírová, Richard Wágner, Michal Guyláš, Eliška Ochmanová, Daniel Gabriel, Martin Kubačák

Překlad: Michaela Křížová
Dialogy: Jiří Bartoš
Produkce: Ivana Kovářová
Zvuk: Daniel Němec
Režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio pro TV Seznam 2023
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Příspěvek od palg »

Kateřina Lojdová - Juliette Lewis (Kitty)
Marek Libert - Jason Bateman (Kevin)
Andrea Elsnerová - Amy Smart (Holly)
Libor Terš - Chris Penn (Manetti)
Tereza Bebarová - Carmen Electra (Staci)
?Marcela Kyselová? - Molly Sims (paní Feldmanová)
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Příspěvek od Sagres »

Březinová - Brande Roderick (Heather)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Příspěvek od richardda »

Dabing pro WHV - dle upoutavek - pouzije i kanal AMC. Podle mne se jedna o vynikajici dabing. :-:
NOVA, jedině ona.
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Příspěvek od Jakub25 »

V českém znění: David Prachař - Ben Stiller (David Starsky), Bohdan Tůma - Owen Wilson (Ken Hutchinson), Martin Sobotka - Snoop Dog (Medvídek Huggy), Pavel Rímský - Fred Williamson (kapitán Doby), Jan Šťastný - Vince Vaughn (Reese Feldman), Pavel Vondra - Will Ferrell (Velký Earl), Andrea Elsnerová - Amy Smart (Holly), Marek Libert - Jason Bateman (Kevin), Tereza Bebarová - Carmen Electra (Staci), Kateřina Lojdová - Juliette Lewis (Kitty), Libor Terš - Chris Penn (Manetti), Kateřina Březinová - Brande Roderick (Heather), Marcela Kyselová, David Švehlík - Patton Oswalt (DJ), Ludvík Král - Har Mar Superstar (Rick) + Terry Crews (Porter), Jan Szymik - George Cheung (Chau), Ivana Milbachová - Molly Sims (paní Feldmanová), Svatopluk Schuller - Rod Tate (Bee Bee), Radek Škvor - Jeffrey Lorenzo (Willis), Jiří Hromada - Jernard Burks (Leon + titulky) a další
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Příspěvek od Eminem007 »

V televizi na kanálu Seznam, běží nový dabing
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Příspěvek od ocypuc »

V režii pana Pospíchala. Obsazení mužských postav je až na Davida Prachaře, kterého tu dabuje Zdeněk Mahdal stejné jako v předchozím. Že by peníze? :)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Příspěvek od Budy »

K 2. dabingu:
Petr Pospíchal - Paul Michael Glaser (původní Starsky), Zbyšek Horák - David Soul (původní Hutch)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Příspěvek od KOMZA »

Pominu-li absenci výborného Davida Prachaře, tak zrovna tenhle druhý dabing za mě asi nebude úplně od věci vzhledem k tomu, v jaké zvukové kvalitě je patrně ten původní. Nebo minimálně v jaké byl na HBO a nyní i na SkyShowtime, jak jsem si už dříve ověřila. Docela by mě zajímalo, co se s tou kvalitou proboha stalo – bylo tomu tak vždycky, nebo si někdo ten dabing pamatujete s čistým zvukem?
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Starsky a Hutch / Starsky & Hutch

Příspěvek od bloom »

Podle mě je zvuk v prvním dabingu úplně v pohodě, takhle zněla většina tehdejších londýnských mixů pro AW Studio (třeba i Dannyho parťáci 2 nebo Hra s nevěrou). Připomíná to spíš kinodabingy. Já film s dabingem poprvé viděl cca v roce 2005 právě na HBO a žádný problém jsem nevnímal. Takže pro mě je nový dabing zbytečný, souhlasím s hodnocením DVD dabingu od uživatele richardda.:)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“