Země mustangů / Mustang Country

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Země mustangů / Mustang Country

Příspěvek od sud »

Obrázek
Info: IMDB I ČSFD I FDB

1. DABING: (Kino)
V českém znění: Míla Besser - Joel McCrea (Dan), Jan Kraus - Nika Mina (Nika), Jiří Zahajský - Robert Fuller (Griff), Bedřich Šetena - Patrick Wayne (Tee Jay)

Zvuk: Tomáš Bělohradský
Střih: Marta Geržabková
Vedoucí výroby: Miroslava Šmídová
Zvukové efekty: Jitka Machová
České dialogy: Jiří Křižan
Režie č. znění: Bedřich Fronk
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing, r. 1978


2. DABING: (Prima)
V českém znění: Bedřich Výtisk - Joel McCrea (Dan), Petr Dočkal - Nika Mina (Nika), Aleš Zbořil - Robert Fuller (Griff)

Vyrobila: v Brněnském televizním studiu TV Prima 2009
Naposledy upravil(a) sud dne 29 črc 2011 19:44, celkem upraveno 4 x.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Licence2kill
Moderátor
Příspěvky: 2243
Registrován: 25 bře 2009 10:43

Re: Země mustangů / Mustang Country

Příspěvek od Licence2kill »

Tak na Primě Cool to právě běží předabované...původní dabing s Besserem je nádhera, s tímhle novým je pro mě to kouzlo pryč :(
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2953
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Země mustangů / Mustang Country

Příspěvek od Pomajz »

puffy píše:Tak podla tej ukazky mi novy dabing pripada ovela lepsi. Hlavne daber toho chlapca mi v starej verzii pripada otrasny.
No to si nemyslím,každý má svůj názor,ale zrovna tady je ten rozdíl mezi novým a původním obrovský.
RETROFILM
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Země mustangů / Mustang Country

Příspěvek od DAN K. »

Z dnesniho pohledu ten kluk ve starym dabingu hrozne prehrava, ale driv se tak hralo, doba byla zvracena:) ale v tom starym dabingu sedi hlas pana bessera tisickrat lip, ten novy daber - bedrich vytisk, nebo ktery to je, trochu se mi ty brnensky hlasy pletou, zni strasne mlade na takovyho starocha, ani moc nesedel typove, koukal jsem na to cely. Navic je i z ty ukazky videt, ze synchron je lepsi u staryho dabingu, to se teda veru nestava...:/ V brne vzniklo par spickovejch dabingu, ale kdyz vidim filmy, co delaj na primu, rikam si, ze by se tam meli delat jenom ty realityshow.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2953
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Země mustangů / Mustang Country

Příspěvek od Pomajz »

No tak s tymto by som si dovolil polemizovat. Ako "přehrává" ? KRAUS je tam vyborny. Ten novy dabing dufam - okrem tejto ukazky - nebudem mat nikdy tu cest pocut. HUMUS ! A ked CT nema problem vysielat kinodabing, tak krok PRIMY nepochopim. :x
Původní je daleko lepší,ale ten nový bych jako HUMUS nenazýval,jsou daleko horší.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2953
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Země mustangů / Mustang Country

Příspěvek od Pomajz »

puffy píše:Zvyk je zelezna kosela. Preto sa vam tak paci ten prvy dabing a hocijaky iny je pre vas humus.

Pro mě to humus není, a že mám raděj původní to je jasný.Jsem na něj zvyklý a hlavně, Vilém Besser je nenahraditelný,líp sedí na toho herce a to samý Jan Kraus.A hlavně dabingy se dřív dělaly poctivě a ne jak některý dneska.Píšu některý,protože třeba dabing na Avatar je hodně povedený atd..A humus je hodně silný slovo,zas tak hrozný ten nový dabing neni.A nazývat slovem humus něčí práci,tak to myslím sem nepatří.
Naposledy upravil(a) Pomajz dne 02 led 2012 12:25, celkem upraveno 1 x.
RETROFILM
salgado
Příspěvky: 2480
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Země mustangů / Mustang Country

Příspěvek od salgado »

Ještě štěstí, že se původní verze zachovala. S dabingem Aleše z AZ kvízu to opravdu vidět nemusím. :)
jiri111
Příspěvky: 517
Registrován: 12 čer 2011 21:22

Re: Země mustangů / Mustang Country

Příspěvek od jiri111 »

richardda
Příspěvky: 1112
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Země mustangů / Mustang Country

Příspěvek od richardda »

Vcera na TV BARRANDOV bohuzel s novejsim dabingem od televize PRIMA. :cry:
NOVA, jedině ona.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“