Titanic / Titanic

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Titanic / Titanic

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Michal Jagelka - Leonardo DiCaprio (Jack Dawson), Jitka Ježková - Kate Winslet (Rose DeWitt Bukaterová), Pavel Vondra - Billy Zane (Cal Hockley), Jaroslava Obermaierová - Kathy Bates (Molly Brownová), Růžena Merunková - Frances Fisher (Ruth DeWitt Bukaterová), Viola Zinková - Gloria Stuart (stará Rose), Miloš Hlavica - Bernard Hill (kapitán Smith), Vladimír Čech - Jonathan Hyde (Bruce Ismay), Jaromír Meduna - Victor Garber (Thomas Andrews), Petr Pospíchal - David Warner (Spice Lovejoy), Filip Jančík - Danny Nucci, Scott G. Anderson (Fabrizio, Frederick Fleet), Helena Brabcová - Suzy Amis (Lizzy Calvertová), Václav Mareš - Bernard Fox, Mark Lindsay Chapman (plukovník Archibald Gradie, důstojník Wilde), Antonín Navrátil - Bill Paxton (Brock Lovett), Zdeněk Podhůrský - Ioan Gruffudd (Harold Lowe), Martin Sobotka - Jason Barry (Tommy Ryan), Bohdan Tůma - Lewis Abernathy, Jonathan Phillips (Charles Herbert Lightoller, Lewis Bodine), Aleš Procházka - Ewan Stewart (William McMaster Murdoch), Martin Kolár - Eric Braeden (John Jacob Astor) + Jonathan Evans-Jones (hudebník Wallace Hartley), Jiří Kvasnička - Michael Ensign (Benjamin Guggenheim) + Nicholas Cascone (Bobby Buell), Martin Velda - Edward Fletcher (důstojník James Mooody) + Craig Kelly (radista Harold Bride) + Paul Brightwell (kormidelník Robert Hichens), Zdeněk Hess - James Lancaster (otec Byles), Pavel Šrom - Derek Lea (topič Frederick Barrett), Ladislav Novák - Gregory Cooke (radista Jack Phillips), Josef Carda - Richard Ashton (tesař John Hutchinson) + Simon Crane (čtvrtý důstojník Joseph Boxhall), Jiří Valšuba, Daniela Bartáková, Helena Němcová, Regina Řandová, Petra Hanžlíková, Zuzana Schulzová, Milan Slepička, Miloslav Študent, Zbyšek Horák, Jan Palouš, Renáta Doleželová, Jiří Kodeš, Vladimír Fišer (titulky)

Překlad: Lenka Pospíchalová
Dialogy: Alena Navrátilová
Zvuk: Tomáš Bělohradský
Režie druhého plánu českého znění: Bohdan Tůma
Režie českého znění: Antonín Navrátil
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska, studio Budíkov pro Bonton Home Video 1998
Farley
Příspěvky: 12
Registrován: 22 srp 2009 05:31

Re: Titanic / Titanic

Příspěvek od Farley »

To byl skvělej dabing. A jak rostu, nak se mi zacina dost líbit i ten film. :-D
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Titanic / Titanic

Příspěvek od Džejňulka »

Dabing je opravdu povedený a titanic se dá jednou za rok vidět,jen kdyby do toho necpali takových reklam :D
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Titanic / Titanic

Příspěvek od Kubaz »

No jo téměř tříhodinovej film a obvykle cca 4 - 5 reklam. Já už to mám vychytaný...pokud to dávaj na Nově přesně vím, kde budou reklamy, takže si vždycky dojdu pro něco do ledničky a tak:-D...ale abych nebyl OT tak tenhle dabing považuji za opravdu skvělý. Duo Ježková a Jagelka naprosto luxusní ;)
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Titanic / Titanic

Příspěvek od ReDabér »

Vím, že první reklama je když stará Rose vypráví, jak pluli kolem Irska :D
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Titanic / Titanic

Příspěvek od Budy »

Co znamená: Režie druhého plánu českého znění?
18.05.2008 – 07.05.2015
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Titanic / Titanic

Příspěvek od Nobody »

Různé sbory a vedlejší role.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Titanic / Titanic

Příspěvek od Ištván87 »

Stejně je to zvláštní... Jakej je rozdíl mezi tímto filmem a jinými filmy nadabovanými za posledních cca 15 let??? Já snad kromě Schindlerova seznamu neviděl videodabing s tolika herci... Jak se o tom rozhoduje, nebo jak je možný že u jinejch filmů mají tak mezi dvaceti až maximálně pětadvaceti herci a tady je jich víc jak třicet??? Nějak mi to nejde do hlavy.... Že by měl tenkrát vydavatel dobrou náladu???
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Titanic / Titanic

Příspěvek od Lukiz »

Tak velkofilm... buď si spočítali, že lepší dabing si můžou dovolit nebo do toho kecal dozor od producentů filmu. Ono i ta režie druhého plánu zní dost vzácně.
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Titanic / Titanic

Příspěvek od DAN K. »

odpoved je jednoducha, ty mensi role v tom dabovali zadarmo, dostali pouze odznacek "daboval/a jsem v titaniku". proste podporili dabing tohdle "vyznamnyho filmu" neco jako charita.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“