Thor / Thor

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Thor / Thor

Příspěvek od jackb »

ještě by se měli upravit jména postav u Jiří Klema se ta postava jmenuje král Laufey a u Jiřího Hromady Erik Selvig

a náhodou se musím Maxiána zastat by dost dobrej - ze začátku jsem si ani nebyl jistý zda je to on, protože nasadil hlas, kterej jsem u něj ještě neslyšel. Zbytek dabingu byl taky výbornej hlavně Jiří Plachý a Lumír Olšovský (oba při scénách kdy řvou) a dokonce i Jiří Hromada s Petrem Gelnarem mi nevadili.
oberon píše:jen se chci zeptat, kámoš to nevydržel a odešli jsme ze sálu ještě před konečnou scénou, ale počítám, že v ní byl Nick Fury, jelikož ve filmu jsem si ho nevšiml?...
Jojo, byl na konci po titulkách.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Thor / Thor

Příspěvek od oberon »

Jj, Maxián to náhodou zvládl skvěle (a pamatujte, že jste ze začátku, když vyšel trailer, takhle nadávali i na Hádka ;) )...
Brousitch
Příspěvky: 5
Registrován: 27 dub 2011 19:04

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Brousitch »

Musím říct, že jsem Maxiána absolutně nepoznal. Pořád by se tam samozřejmě hodil někdo s trochu hrubším hlasem, přesto je tahle postava nadabovaná dobře.
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1264
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Thor / Thor

Příspěvek od AGAMENON »

Opět zklamání, velmi hrubý průměr. Hromada, Zahálka ani Plachý nebyli dobrá volba a Gelnar totálně mimo. Maxián výborný, všechny ženský taky. Klem absolutní špička, jen měl málo prostoru.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Ištván87 »

oberon píše:Jj, Maxián to náhodou zvládl skvěle (a pamatujte, že jste ze začátku, když vyšel trailer, takhle nadávali i na Hádka ;) )...
Já jsem na Hádka nenadával, naopak, já byl nadšením bez sebe...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3263
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Thor / Thor

Příspěvek od oberon »

To nebylo směřovaný na tebe ale obecně, některým se ze začátku fakt Hádek nelíbil a časem si zvykli, tak doufám, že se takhle pohrne i víc pochval pro Maxiána...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Ištván87 »

No, nechám se překvapit... Zrovna jsem ho začínal mít rád, když jsem slyšel jak nadaboval Moriartyho v Sherlockovi a teď tohle... Mě štve, že Honza Maxián je tak trochu druhej Bohdan Tůma...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Thor / Thor

Příspěvek od C.I.S.I. »

Tak jsem se vratil z kina. Maxian k nepoznani, Hromada moc nesedel a Áááásgard tahal za usi. Jinak v poho dabing.
juk_jana
Příspěvky: 63
Registrován: 04 dub 2011 00:04

Re: Thor / Thor

Příspěvek od juk_jana »

Souhlasím s tím, že Jan Maxián mluvil hlasem, na který u něj nejsme zvyklí. Já jsem ho trochu podobným tónem slyšela mluvit ve dvou věcech, ale to byla vždycky jen větička (a ještě spíš s parodickým podtónem).
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Thor / Thor

Příspěvek od Ištván87 »

Tak dabing je nakonec opravdu radost poslouchat... Jan Maxián v první a poslední třetině mluví naprosto úžasně (jen vprostředku mu to občas ujelo do svého standardního hlasu), nechápu kde se to v něm vzalo, perfektní byl taky pan Plachý, neuvěřitelně mě překvapil Lumír Olšovský, Andrea Elsnerová v pohodě, Jiří Hromada byl na začátku naprosto příšerný, ale v průběhu se rozmluvil a bylo to v klidu a celkově byl dabing perfektní včetně skvělého překladu... Takhle nějak mají dabingy vypadat... Jo a už jsem pochválil Honzu Maxiána??? :D Byl totiž geniální... Když bude takhle dabovat i v Avengers, tak už se nemůžu dočkat...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“