Red (2010) / Red

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Red (2010) / Red

Příspěvek od Markus »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související film: Red 2

V českém znění: Alexej Pyško - Bruce Willis (Frank Moses), Martina Hudečková - Mary-Louise Parker (Sarah Rossová), Pavel Šrom - John Malkovich (Marvin Boggs), Aleš Procházka - Karl Urban (William Cooper), Dana Syslová - Helen Mirren (Victoria), Pavel Rímský - Morgan Freeman (Joe Matheson), Petr Oliva - Brian Cox (Ivan Simanov), Jiří Prager - Richard Dreyfuss (Alexander Dunning), Ladislav Cigánek - Julian McMahon (Robert Stanton), Jaroslav Kaňkovský - James Remar (Gabriel Singer), Radana Herrmannová - Emily Kuroda (paní Chan), Karel Richter - Ernest Borgnine (archivář Henry), Lucie Svobodová - Rebecca Pidgeon, Audrey Wasilewski (Cynthia Wilkesová, obchodnice), Antonín Navrátil, Vojtěch Hájek, Petr Gelnar, Eva Kodešová, Tereza Němcová

Překlad: David Záleský
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Lucie Petra Svobodová
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2011
Obrázek
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Red (2010) / Red

Příspěvek od oberon »

Ano, ano! To snad ani není možný, všechny hlavní postavy do jedné obsazeny dvorními! Tak na tohle se už sakra nemůžu dočkat! :-: :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1301
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Red (2010) / Red

Příspěvek od Fifa.21 »

Tak při sledování tohodle filmu bude total eargasm, protože takhle povedená sestava to je prostě bomba :-: :-:
Naposledy upravil(a) Fifa.21 dne 07 led 2012 21:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Red (2010) / Red

Příspěvek od Joe Black »

oberon píše:Ano, ano! To snad ani není možný, všechny hlavní postavy do jedné obsazeny dvorními! Tak na tohle se už sakra nemůžu dočkat! :-: :-: :-: :-:
Nápodobně. Nemůže být větší spokojenost... :-:
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Red (2010) / Red

Příspěvek od DavePave »

úplná paráda! :-:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Red (2010) / Red

Příspěvek od oberon »

Ještě jednou bych rád poděkoval, protože o Procházku, Pyška a Hudečkouvou sem měl fakt strach, ale paní Svobodová to obsadila na 100% skvěle, fakt, tohle je pro mě z posledním filmů největší radost, společně s A-Teamem :-: :-:
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Red (2010) / Red

Příspěvek od mrzeero »

Děkuji,děkuji,děkuji,děkuji... :-: :-: :-: :-: :-: :-: .... Paní Svobodová, jste Bohyně! ;) Tisíceré díky za Martinu Hudečkovou a Pyška... Už teď mám jasno komu dám hlas v příštím roce Divácké ceny Dabingfora :) Nemůžu se dočkat, až to vyjde na DVD...
A mám ještě dotaz-oficiální český název na DVD je pouze Red, nebo Red: Ve výslužbě a nebezpeční? Je to sice prkotina, ale zajímalo by mě to, protože na netu se objevují obě možnosti...
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Red (2010) / Red

Příspěvek od Budy »

Tak to jsem dlouho neviděl a neslyšel, že by bylo obsazeno 10 dvorních dabérů. :-:
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Red (2010) / Red

Příspěvek od Joe Black »

Řekl bych, že to znamená, že forum konečně začíná plnit svůj účel. V poslední době není toto jediný dabing, kde by byli ti dvorní dodrženi... I když třeba ne zcela, ale alespoň někdo...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Red (2010) / Red

Příspěvek od bloom »

Vypadá to moc dobře, mně tedy by jako John Malkovich o trochu více lahodil Jaromír Meduna, ale vynahrazuje mi to zbytek, především mé oblíbené spojení Richard Dreyfuss - Jiří Prager, které jsem už dlouho neslyšel... ;) Takže také smekám... :)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“