Otec rodiny / The Family Man

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Otec rodiny / The Family Man

Příspěvek od palg »

Otec rodiny / The Family Man (2000)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING
V českém znění: Pavel SoukupNicolas Cage (Jack Campbell), Martina HudečkováTéa Leoni (Kate Reynolds), Jiří Prager - Saul Rubinek (Alan Mintz), Libor Terš - Jeremy Piven (Arnie), Ilona Svobodová - Kate Walsh (Jeannie), Radka Stupková - Lisa Thornhill (Evelyn), Dagmar Čárová - Mary Beth Hurt (Adelle), Mary Civiello (CNBC Reportérka), Karel Richter - Josef Sommer (Peter Lassiter), Bohumil Švarc - Harve Presnell (Velký Ed + titulky), Jaroslava Obermaierová - Ruth Williamson (Betty Petersonová), Alena Procházková - Francine York (Lorraine), Luděk Čtvrtlík - Don Cheadle (Cash), Julie Alexandridisová - Makenzie Vega (Annie Campbell), Monika Žáková - Amber Valletta (Paula), Bohdan Tůma - Troy Hall (Kenny), Bohuslav Kalva, Jiří Zavřel, Martin Kolár.

Překlad: Lenka Pospíchalová
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Jílek
Dialogy a režie českého znění: Jiří Ptáček
Vyrobil: pro Magicbox LS Productions, Dabing, 2001

2. DABING
V českém znění: [obsazeni]:Zdeněk Mahdal - :Nicolas Cage (Jack Campbell), :René Slováčková - :Téa Leoni (Kate), :Marek Libert - :Don Cheadle (Cash), :Otto Rošetzký - :Jeremy Piven (Arnie), :Jiří Prager - :Saul Rubinek (Alan Mintz), :Vladimír Fišer - :Josef Sommer (Peter Lassiter), :Julie Doležalová, :Kateřina Petrová, :Jan Hanžlík, :Zuzana Mixová, :Markéta Zárubová, :Radka Fidlerová, :Jana Postlerová, :Karel Gult, :Jan Szymik[/obsazeni], Otmar Brancuzský, Hana Czivišová, Jindřich Hinke, Luděk Nešleha, Jiří Ployhar, Milan Slepička, Natálie Topinková, Hana Ulrichová

Překlad: Olga Pavlová
Dramaturgie: Helena Křováková
Zvuk: Jozef Kušnír
Asistent režie: Petr Skarke
Produkce: Jan Mostecký
Dialogy: Věra Pokojová
Režie: Janoš Vaculík
Vyrobila: Česká televize, 2004
Naposledy upravil(a) palg dne 23 pro 2011 11:24, celkem upraveno 4 x.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Otec rodiny / The Family Man

Příspěvek od Sen »

Existuje též dabing ČT. V hlavních rolích tuším Zdeněk Mahdal a René Slováčková.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Otec rodiny / The Family Man

Příspěvek od Sen »

Sen píše:Existuje též dabing ČT.
Doplněn.
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2951
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Otec rodiny / The Family Man

Příspěvek od Sagres »

Doplnění k 1.dabingu:
Čárová - Mary Beth Hurt (Adelle)+Mary Civiello (CNBC Reportérka), Žáková - Amber Valletta (Paula), Stupková - Lisa Thornhill (Evelyn), Tůma - Troy Hall (Kenny)
Naposledy upravil(a) Sagres dne 24 pro 2011 19:52, celkem upraveno 3 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Otec rodiny / The Family Man

Příspěvek od Michaela2 »

Soukup na Cage ? :o nářez, fakt nářez :shock:
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Otec rodiny / The Family Man

Příspěvek od palg »

Michaela2 píše:Soukup na Cage ? :o nářez, fakt nářez :shock:
na rok 2001 se divím, že obsadili zrovna Soukupa. Kdyby to bylo na začátku 90. tých let, tak se tomu nedivím, tehdá daboval každou hlavní mužskou roli, ale teď? no jo, holt úřadoval pan Ptáček. ;)
Naposledy upravil(a) palg dne 16 kvě 2012 00:48, celkem upraveno 1 x.
Vladajsoucna
Příspěvky: 641
Registrován: 14 pro 2010 20:26

Re: Otec rodiny / The Family Man

Příspěvek od Vladajsoucna »

Ten Soukup je fakt úlet (Marcel Vašinka v jiné Cageově roli nebyl o nic lepší), málokdy se mi stává, že jsem rád za předabování nějaké role Mahdalem...
sud
Příspěvky: 800
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Otec rodiny / The Family Man

Příspěvek od sud »

Vladajsoucna píše:Ten Soukup je fakt úlet (Marcel Vašinka v jiné Cageově roli nebyl o nic lepší), málokdy se mi stává, že jsem rád za předabování nějaké role Mahdalem...
no, je to věc názoru, ale Vašinku jsem slyšel na Cageovi několikrát a byl IMHO velice dobrej. Mahdal je taky výbornej, pak se mi líbil Heřmánek, Beneš a Vetchý za mlada. Soukup mi přišel mimo, stejně tak Šťastný, ostatní si moc nevybavuji.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Odpovědět

Zpět na „Filmy“