Austin Powers: Špion, který mě vojel / Austin Powers: . . .

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Austin Powers: Špion, který mě vojel / Austin Powers: . . .

Příspěvekod Sen » 15 úno 2011 18:08

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Austin Powers: Goldmember, Špionátor

V českém znění: Tomáš Juřička - Mike Myers (Austin Powers / dr. Zloun / Tlustý parchant), Jitka Ježková - Heather Graham (Felicity), Martin Kolár - Michael York (Basil Exposition), Vladimír Kudla - Robert Wagner (Číslo dvě), David Suchařípa - Rob Lowe (mladý Číslo dvě), Michal Michálek - Seth Green (Scott Zloun), Jaroslava Obermaierová - Mindy Sterling (frau Farbissina), Petra Hanžlíková - Elizabeth Hurley (Vanessa), Lenka Loubalová - Gia Carides (Lisa Hulimpyj), Rebecca Romijn (Rebecca Romijn), Zdeněk Mahdal - Woody Harrelson (Woody Harrelson), Radka Stupková - Kristen Johnston (Radana Chujá), Bedřich Šetena - Jerry Springer (Jerry Springer), Jiří Zavřel, Miloslav Študent, Pavel Chalupa, Milan Duchek, Jaroslav Obermaier, Bohdan Tůma - Will Ferrell (Mustafa + titulky)

Překlad: Petr Palouš
Zvuk: Antonín Němec
Produkce: Radka Stupková
Dialogy: Pavel Chalupa
Režie: Pavel Beneš
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Budíkov pro Intersonic 2000
Sen

Re: Austin Powers: Špion, který mě vojel / Austin Powers: . . .

Příspěvekod anderson » 25 kvě 2011 07:55

Dnes to na DVD a BluRay vydal MAGIC BOX. Vie niekto s akymi dabingami ? Po situácii s Cliffhangerom, uz je v tom riadny chaos. :D
anderson

Re: Austin Powers: Špion, který mě vojel / Austin Powers: . . .

Příspěvekod Olda808 » 27 črc 2016 21:20

Lenka Loubalová - Jennifer Coolidge (žena na fotbale), Radka Stupková - Jeanette Miller (učitelka biologie), Jiří Zavřel - Kevin Cooney (velitel), Miloslav Študent - Tim Robbins (prezident USA), Pavel Chalupa - Oliver Muirhead (anglický plukovník) & Clint Howard (operátor u radaru)
Olda808

Zpět na Filmy